Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hmm odniosłem inne wrażenie, no, ale może faktycznie... mogła mnie zmylić jego wyjątkowa "aktywność" w mojej sprawie.

 

Co do deficytowości tanich i solidnych fachowców to zgadzam się, szczególnie, że definicja zwrotu "rozsądna cena" bywa diametralnie różna w przypadku zlecającego i zleceniobiorcy ;) Ale już parę razy dzięki grupie udało mi się zbliżyć do ideału w tej kwestii więc liczę, że może i kafelkarz się taki znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. wylała mi się kawa na klawiaturę i klawiatura przestała działać. myślicie, że jak wyschnie, to "się naprawi"?

domyślam się, że chodzi o notebooka? Niestety małe szanse bez demontażu i porządnego suszenia. Nawet jak zacznie chodzić to kłopoty pojawią się prawie na pewno po pewnym czasie.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się, że chodzi o notebooka? Niestety małe szanse bez demontażu i porządnego suszenia. Nawet jak zacznie chodzić to kłopoty pojawią się prawie na pewno po pewnym czasie.

Michał

 

nie, klawiatura od stacjonarnego (microsoft natural ergo 4000 v 1.0), położyłam ją na razie klawiszami do spodu, do kompa podłączyłam starszy model i czekam co dalej... lampki jej niby nie zgasły, tylko pisać przestała :(

a kawa była rozpuszczalna z mlekiem bez cukru, jeśli to ma znaczenie. kurka wodna, lubię te klawiszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatarak, jeśli Cię to pocieszy, to mi kiedyś kot nasikał na notebooka. Miesięcznego. Walka była długotrwała (aczkolwiek szczerze współczuję panom w serwisie, bo najpierw musiał się wyśmierdzieć), zakończona częściowym sukcesem. Pół roku później jednak odszedł na zawsze ;)

 

 

Wojgoc, p. Arek nie miał wolnego terminu? Rozmawiałam dziś z nim po południu (generalnie bardzo bardzo go polecam do wykończeniówki szeroko pojętej) i do listopada ma grafik rozpisany, nie wiem, na ile szczelnie. Szczęśliwie ujął mnie w nim. Tani nie jest, ale bardzo dokładny, myślący i rzetelny. I bardzo szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, klawiatura od stacjonarnego (microsoft natural ergo 4000 v 1.0),

 

Odłącz, przepłukaj w czystej wodzie i zostaw na 2 dni przy kaloryferze do całkowitego wyschnięcia. Jak chcesz szybciej rozkręć i wyczyść, mam podobną microsoftu i nie było problemu z demontażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, p. Arek nie miał wolnego terminu? Rozmawiałam dziś z nim po południu (generalnie bardzo bardzo go polecam do wykończeniówki szeroko pojętej) i do listopada ma grafik rozpisany, nie wiem, na ile szczelnie. Szczęśliwie ujął mnie w nim. Tani nie jest, ale bardzo dokładny, myślący i rzetelny. I bardzo szybki.

kalendarz ma wypełniony do listopada, z małą przerwą w kwietniu i moze cos się da zrobić - mamy spotkanie w sobote.

ale dzieki za kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madeleine,

z racji miejsca Waszej przyszlej budowy, polecam Ci hurtownie budowlana AB Renova na Buforowej - mozna negocjowac ceny, mocno targowac, sa elastyczni i służa doradztwem - nie wciskaja materiału na który maja najlepszą marżę. Rozmawiaj z Samirem - 694 412 612. Możesz sie powołać na mnie. Co wazne - można płacić gotówką, przelewem i kartą kredytową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, stare twarze sie zlatuja to i ja sie odezwe. prawie jak zwykle z prosba, potrzebuje namiary na schodziarzy.

wymyslilam sobie schody dywanowe. pierwsza wycena nie byla zbyt laskawa dla mnie (34 tys) wiec szukam dalej.

jakby ktos mogl polecic kogos sprawdzonego to poprosze

pozdrawiam Grupe :)

 

Mogę polecić naszego stolarza. Robił nam schody w mieszkaniu a teraz będzie robił w domku. Pokazywał mi zdjęcia z ostatnich realizacji, między innymi sporo schodów dywanowych, bo mówił, że ostatnio taka się moda zrobiła.

 

http://schody.baraniuk.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. wylała mi się kawa na klawiaturę i klawiatura przestała działać. myślicie, że jak wyschnie, to "się naprawi"?

Nic się samo nie zrobi. Rozbierałem i czyściłem niejedną klawiaturę. Ile tam syfu się mieści, to aż strach. Zachęcam, żeby się nie szczypać i rozebrać. Trudno mi tu opisać co i jak, bo są różne typy. W ogólności - próbowałbym podważyć i zdjąć jakiś rzadko używany klawisz - np. "]". Jak się uda, to będzie wiadomo jak zdejmować i czy będzie można tak wyczyścić. Jak się nie uda, to trzeba coś zapewne porozkręcać lub wypiąć zatrzaski. Uwaga - długie klawisze mogą mieć specjalne mocowania, które łatwo połamać.

Jak się uda rozebrać, to weź ściereczki do szyb (nie zostawią niczego zbędnego) i powycieraj co się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady z klawiaturą - to forum jest nieocenione :) Na razie spróbuję ją przepłukać wodą i niech się dalej suszy, póki co pojadę na starej (pierwszy model MS Natural... kiedyś mi się wydawało, że lekko w niej klawisze chodzą...).

 

Frankai - u mnie nie ma "rzadko używanych" klawiszy - no może funkcyjne. z pozostałych bywa że w ciągu pół roku ścieram oznaczenia - na tej zalanej kawą właściwie już liter nie widać (mnie to akurat różnicy nie robi, ale czasami jakiś gość chce skorzystać... i się dziwi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madeleine,

z racji miejsca Waszej przyszlej budowy, polecam Ci hurtownie budowlana AB Renova na Buforowej - mozna negocjowac ceny, mocno targowac, sa elastyczni i służa doradztwem - nie wciskaja materiału na który maja najlepszą marżę. Rozmawiaj z Samirem - 694 412 612. Możesz sie powołać na mnie. Co wazne - można płacić gotówką, przelewem i kartą kredytową

dzięki, tak o nich właśnie myślałam, żeby do nich uderzyć. A jak tam wygląda zamawianie na telefon?

 

Na Grota Roweckiego jeszcze widziałam inną hurtownię, ale nie wiem, ile jest warta.

 

 

Tatarak, może po prostu czas na nową klawiaturę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine - może i tak, ale ja strasznie nie lubię takich zmian... nowa klawiatura, nowa wersja systemu, nowe ulepszone forum, nowy interfejs czegośtam... człowiek wszystko robi na pamięć, nawet się nie zastanawia, a tu pstryk i nad delete jest home zamiast insert brrr :) to już bym wolała dom zmienić - w takiej większej skali jakoś się lepiej odnajduję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, tak o nich właśnie myślałam, żeby do nich uderzyć. A jak tam wygląda zamawianie na telefon?

 

Na Grota Roweckiego jeszcze widziałam inną hurtownię, ale nie wiem, ile jest warta.

nie ma problemu - ja mam tak, ze moi cos zamawiają, ja dostaje potwierdzenie na maila a place jak jestem we Wrocku - ale to nie znaczy, ze jest to standard.

generalnie sa ok tylko nie kazdemu moze odpowiadac dośc luźny i wesoły sposób podejścia do klienta - mi to gra, że troche humoru jest w relacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine chyba mówisz o Budoskładzie?

Jeśli tak to polecam-szczególnie warto rozmawiać z Panem Adamem.Wszystko zawsze grało i w dobrej cenie.

W naszej wsi przeważnie materiały na budowę ciągną albo z Budoskładu albo z Buildera.

 

Co do zdejmowania klawiatury jak ktoś ma problem polecam moją córkę.W 3 minuty zlikwidowała mi spację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...