Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Chyba nie wiem, co to jest okienkowy klawisz?

Ten dedykowany dla Windowsa. Swoją drogą - chamstwo, żeby każdy użytkownik kompa (w tym Unix'a), musiał być skazany na reklamę jednego systemu operacyjnego i zajmowanie cennego miejsca.

PS. Zarówno służbowy jak i prywatny sprzęt korzysta z Windy, ale chodzi o zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

jesli nikogo nie ma a ktoś, będąc tak pochłonietym rozmowa o bzdetach, nawet nie zauwazył wejscia klienta to live is brutal.

Też tak uważam i pewne rzeczy trzeba robić dla idei. Wiąże się to czasem z ofiarami, ale czym jest 5, 20 czy nawet 1000zł, kiedy chodzi o szacunek i uczciwe robienie interesów. Trzeba to robić konsekwentnie i czasem ponosić ofiary. Inaczej dalej będzie układ jak w PRL-u. Zresztą patrzenie na cenę minimalną prowadzi w ślepy zaułek chińszczyzny (tandety) i paserstwa (kupowanie kołpaków na bazarze, które skradziono komuś innemu, a które jutro ukradną nam dla kogoś innego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - taki drobny przykładzik mojego wkurzenia. Dogadałem się z dealerem, że kupuję u niego zimówki do służbowej bryczki. Początkowo mówiliśmy o wyższej półce (470zł). Ostatecznie stanęło na średniej (350zł). Byłem umówiony, więc sądziłem, że potrwa to... 15-20 minut. Trwało 2h !!! Bo coś tam. Patrzę na fakturę, a tam... znacznie wyższa kwota niż się spodziewałem. Pojawiły się jakieś śruby (alusy były zmieniane na stalowe), coś tam jeszcze. Pal licho - nie dopytałem w ustaleniach czy to cena ostateczna, choć może nie jest moim obowiązkiem znać się na technice. Patrzę dalej, a tam są te z wyższej półki. Krew mnie zalała. Kazałem ściągać albo dadzą rabat taki, że szef mi łyknie. Nie chcieli zaproponować nic sensownego. Bardzo się zdziwili, kiedy powiedziałem, że mają założyć stare. Pojechałem w inne miejsce i też dałem 350zł, straciłem dodatkowy czas, ale chodziło mi o zasadę.

W tej rewolucji życia się nie ryzykuje, a co najwyżej trochę mamony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się, ze w Budinpolu na Oltaszyńskiej maja specyficzne podejscie do klienta, ale raz czy dwa cos tam u nich kupiłem w atrakcyjnej cenie.

Ale na wieksze zakupy nigdy nie dostałem wyceny w terminie.

 

Ja byłam po wycenę w Budinopolu na Brucknera i mieli najwyższe ceny w porównaniu z innymi hurtowniami (Budus, Renowa, Builder).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ponawiam pytanie o ekipe budującą SSO, jak na razie dostałem od Was jeden namiar i wierzę, że macie w bazach więcej polecanych kontaktów:)

 

2. Którą hurtownie polecacie w okolicy Psiego Pola? Ktoś robił większe zakupy w tym rejonie.

]

 

ktoś robi zakupy i poleca Budus, Szostaka w Trzebnicy i Wodrol :) szczegóły na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef? wydawało mi sie, że masz wlasną działalność.

chyba, że Żona to Twój Szef...

A czy ja napisałem, że to było wczoraj? :p

 

Pantoflarzem jestem, ale... ważne decyzje podejmuję ja :D Decyzja o zakupie opon (bezpieczeństwo oraz technologia) czy wydanie tego ok. 1500zł leżałaby już w mojej gestii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem, że to było wczoraj? :p

 

Pantoflarzem jestem, ale... ważne decyzje podejmuję ja :D Decyzja o zakupie opon (bezpieczeństwo oraz technologia) czy wydanie tego ok. 1500zł leżałaby już w mojej gestii ;)

myslę, ze to było z początkiem zimy, wczoraj mogłeś zamienic na letnie taka ładan pogoda była. Dzis juz zdecydowanie gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak dla potomnych, którzy będą szukali w przyszłości rzetelnego geotechnika.

 

Polecam bo sam skorzystałem i jestem zadowolony:

INŻ-GEO Jarosław Borowec

Po namiary uderzajcie na mój priv.

 

Gość okazał się mieć jako jeden z niewielu we Wrocławiu tytuł geoinżyniera, czyli jest geotechnikiem z prawdziwego zdarzenia (nie geologiem, chociaż dla domu jednorodzinnego to nie ma żadnej różnicy)

Po dostarczeniu opracowania znalazł chwile czasu na rozmowę i doradztwo w kwestii posadowienia budynku, rozwiązań konstrukcyjnych fundamentów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...