Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

 

I pytanko mam: jakie macie "budy" w charakterze zaplecza budowy? jak duże, gdzie nabyte? a może ktoś odda w moje dobre ręce w przystępnej cenie :)

 

Ja mogę oddać swoją na wiosnę - za browara, tylko, że ona wymaga transportu (my wieźliśmy busem rozłożoną na większe części ] i potem trochę pracy przy złożeniu tego do kupy [jakieś 2 dni w 2-3 osoby]. Jak chcesz fotę to albo popatrz w dzienniku gdzieś na początku, ale daj znać na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ale musze powiedziec, ze nam sie doskonale wspolpracowalo z MSM.

 

Przytakuję :) byłam zachwycona współpracą poza ostatnim umówionym transportem, który przyjechał spóźniony o 3 godziny [bo przyszły wielkie mrozy i im auta zamarzły :)]

 

A co do dachówki to u mnie akurat zabrakło kilka dachówek bocznych i gąsiorów, ale to była nasza wina, bo dekarz źle wyliczył. MSM ściągal nam te pojedyncze dachówki z Creatona z Niemiec i nawet nam je dowieźli na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę oddać swoją na wiosnę - za browara, tylko, że ona wymaga transportu (my wieźliśmy busem rozłożoną na większe części ] i potem trochę pracy przy złożeniu tego do kupy [jakieś 2 dni w 2-3 osoby]. Jak chcesz fotę to albo popatrz w dzienniku gdzieś na początku, ale daj znać na priva.

 

Wchodzę w to :) dalsze rokowania na priwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanko mam: jakie macie "budy" w charakterze zaplecza budowy? jak duże, gdzie nabyte? a może ktoś odda w moje dobre ręce w przystępnej cenie :)

Ja chętnie "pozbędę" się swojej. Niestety do transportu potrzebny będzie HDS, bo mocno "pancerna" jest ;) Dostępna od ręki, szczegóły mogę przesłać na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam tak jak wy dobrych doświadczeń z msm. Kupiłem dachówkę ale wyliczyli mi jej za mało (Creaton). Zapomnieli, (a wspominałem) że podnosiłem ściankę kolankową o 2 cegły i tym samym wydłużałem krokwie. Niestety na dodatkowe dachówki czekałem 4 tygodnie , nie mówiąc już o zakończeniu gąsiorów (6 tygodni). Oczywiście transport dodatkowych dachówek na mój koszt. Miałem nauczkę i już tam nie kupuje.

to tak jak u mnie - policzyli dach chyba sąsiada a nie mój. Swoje dachówki kupowałem u MBSStepinskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam adresu hurtowni budowlanej, godnej polecenia i z dobrymi cenami jakieś doświadczenia kogo unikać myślę że przyda się wielu osobą sezon już niedługo się zaczyna.

od jakiegos czasu toczy sie na ten temat dyskusja, więc cofnij sie te 20-30stron i bedziesz miał duuuuuuuuuużą wiedzę.

godna polecenia hurtownia zalezy też od miejsca budowy, ja moge polecić AB Renova na Buforowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z okolicy Wrocławia kładł na dach panel na rąbek lub blachę na rąbek? Chciałem taki na swój dach i chętnie zobaczyłbym detale dachu z bliska. Jeśli znacie jakieś realizacje to proszę o informacje.

 

nie kładliśmy, ale realizację możesz zobaczyć na Muchoborze Wielkim na ul. Gagarina zaraz przy skrzyżowaniu z Rakietową. Powstał tam taki nowy budynek biurowy i dach jest zaokrąglony i zrobiony blachą (rheinzink) na rąbek. Wykonawca to Galeko spod Wrocławia. Możesz też zobaczyć sobie zbliżenia blachy w dzienniku Olgusieniunieczki. Chyba najładniejszy dach blaszany jaki widziałam. Inne realizacje we Wrocławiu (hotel Granary, część elewacji Mediateki albo budynku z tyłu) nie podobały mi się. Blacha była pogięta.

 

 

Informuję, że odebrałam od Frankai walizeczkę i pozostałe pstryczki :)

(dzięki Frankai :) )

są bardzo ładne. Oczywiście musiał mi się spodobać jeden z droższych elementów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...