Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Frankai, ja tam opiekunki do dziecka nie mam :p

Ty może nie, ale są tu tacy co mają. A ja ani konserwatorki powierzchni płaskich ani guwernantki.

Inna sprawa, że też uważam, że każdy powinien robić to na czym się zna i co mu się opłaca. Niestety póki co sam bałaganię i sam sprzątam. Sytuacja się ustabilizuje, to się pomyśli. Oczywiście przy mojej dokładności... i może czasem upierdliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

to Ty sie wprowadź do swojej chaty i zacznij nowa budować - wtedy Twa wiedza odswiezy i doradztwo będzie od A do Z budowania. Może nawet taki poradnik napiszesz i wydasz...

Gdyby nie to, że swoją chatę będę spłacał, to pewnie bym jakąś postawił, żeby sprzedać. Póki co - dość ryzyka finansowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kto w epoce cudownych mopów Viledy jeździ na szmacie, bój się boga, Frankai :)

Po pierwsze primo - wychowałem się w czasach szmaty i koniec. "Nie wierzę w mopy" parafrazując jedną forumowiczkę.

Po drugie primo - żaden mop nie zastąpi jakościowo szmaty.

Po trzecie primo - gdzieś trzeba stare kości rozruszać. Po co mam płacić jakiemuś fitnesowi jak mogę w swojej budzie spalać kalorie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę sobie - poprawcie mnie, jeśli się mylę - że wybór pstryczków jest o tyle mało stresujący, że nie trzeba go rozstrzygać "przed pierwszym wbiciem szpadla", jak miliona innych rzeczy (projekty wnętrz, ogrodu z "najgrubszych" spraw)

Myślę sobie... że zamiast pisać, to powinnaś wbić już ten szpadel, bo właśnie rząd zabiera zwrot VAT. Na razie ma być do 2013, ale kto ich wie - zwrot VAT mogą od ręki zabrać.

Poza tym ropa idzie w górę, więc plastikowe okna pewnie też. Do tego cały transport. Energia i tak pójdzie w górę. Z drugiej strony - jak ludzie przestaną się budować, to fachowcy będą tańsi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo - wychowałem się w czasach szmaty i koniec. "Nie wierzę w mopy" parafrazując jedną forumowiczkę.

Po drugie primo - żaden mop nie zastąpi jakościowo szmaty.

Po trzecie primo - gdzieś trzeba stare kości rozruszać. Po co mam płacić jakiemuś fitnesowi jak mogę w swojej budzie spalać kalorie?

 

 

po pierwsze - wychowałeś się też zapewne w czasach bez komórki i laptopa, jakoś sobie nie wyobrażam, żebyś nosił w kieszeni tylko żetony do automatów (są jeszcze w ogóle?), więc bez przesady z tym amiszowaniem ;)

po drugie - ten zastąpi, co potwierdzam ja, wszyscy członkowie mojej rodziny i pani sprzątająca ;)

po trzecie - ja tam wolę ruch na świeżym powietrzu, a linka sobie może zapisz, jakbyś na starość wolał inne formy aktywności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo - wychowałem się w czasach szmaty i koniec. "Nie wierzę w mopy" parafrazując jedną forumowiczkę.

Po drugie primo - żaden mop nie zastąpi jakościowo szmaty.

Po trzecie primo - gdzieś trzeba stare kości rozruszać. Po co mam płacić jakiemuś fitnesowi jak mogę w swojej budzie spalać kalorie?

zgadzam sie ze wszystkim - żadnym mopem nie umyjesz tak dokładnie np. fug jak szmatą w ręku i na kolanach. Tu mi sie przypomina dowcip kiedy kobiety maja biust w pionie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie... że zamiast pisać, to powinnaś wbić już ten szpadel, bo właśnie rząd zabiera zwrot VAT. Na razie ma być do 2013, ale kto ich wie - zwrot VAT mogą od ręki zabrać.

Poza tym ropa idzie w górę, więc plastikowe okna pewnie też. Do tego cały transport. Energia i tak pójdzie w górę. Z drugiej strony - jak ludzie przestaną się budować, to fachowcy będą tańsi ;)

tylko poczekam na pnb, dobra?

 

 

aaaaa w ogóle kto mnie popędza? żeby się jeszcze nie okazało, że się wprowadzę przed Tobą :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa w ogóle kto mnie popędza? żeby się jeszcze nie okazało, że się wprowadzę przed Tobą :D :D :D
dobre, dobre :D

 

Fugi czyści się cilitem bang czy czymś takim. Psika i po 15 minutach zmywa szmatką, bez szorowania.

 

Tatarak, 8? wow. Nie ma pani ochoty przyjeżdżać na Ołtaszyn? Ja płacę prawie 2x tyle. No ale faktem jest, że super wszystko zrobione, prasowanie itd.

 

Frankai, masz starsze dziecko, to i po co mu guwernantka? Przychodzą mi na myśl same złe rzeczy, zwłaszcza, jak sobie pomyślę o takiej dwudziestolatce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fugi czyści się cilitem bang czy czymś takim. Psika i po 15 minutach zmywa szmatką, bez szorowania.

Udowodnisz mi to? Ja zajmę się swoimi metodami, a Ty bangiem, 15 minutami i szmatką.

 

Frankai, masz starsze dziecko, to i po co mu guwernantka? Przychodzą mi na myśl same złe rzeczy, zwłaszcza, jak sobie pomyślę o takiej dwudziestolatce ;)

Synek ma blisko 11 lat, powoli jest przeze mnie uświadamiany, więc dobrze rozwinięta 20-latka nie zrobimy mu krzywdy, kiedy za 3-4 lata zacznie się interesować płcią przeciwną ;) Gdybym miał córkę i guwernanta, to co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa w ogóle kto mnie popędza? żeby się jeszcze nie okazało, że się wprowadzę przed Tobą :D :D :D

Jak "zwiedzisz" tyle świata co ja w trakcie budowy to pogadamy :p

Zresztą ja z dobrego serca - mi uciekła końcówka dużej ulgi i na zwrot nie mogłem się załapać. Ucz się na błędach innych (także Moderatorów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek ma blisko 11 lat, powoli jest przeze mnie uświadamiany, więc dobrze rozwinięta 20-latka nie zrobimy mu krzywdy, kiedy za 3-4 lata zacznie się interesować płcią przeciwną ;) Gdybym miał córkę i guwernanta, to co innego ;)
Jesteś pewien tych 3-4 lat? Dzieci teraz szybko dorastają ;)

 

Wojgoc, miałam właśnie pytać, czy się dogadaliście i jeśli tak, w jakim zakresie (bo on w sumie robi całą wykończeniówkę, z przeróbkami instalacji włącznie). Mam nadzieję, że będziesz zadowolony. Podobały mu się Twoje tynki?

 

TMK, a jak się zachowuje mop parowy na drewnie? da radę czy lepiej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, miałam właśnie pytać, czy się dogadaliście i jeśli tak, w jakim zakresie (bo on w sumie robi całą wykończeniówkę, z przeróbkami instalacji włącznie). Mam nadzieję, że będziesz zadowolony. Podobały mu się Twoje tynki?

dogadalismy sie na zakres prac, jaki wynika z Jego wolnego harmonogramu czasowego, a nie z moich oczekiwań. On ma tylko kwiecień wolny a u mnie roboty na min. kwartał. Tynki ? Ponoć nie widział takich jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...