Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

wiecie co, z tym zwrotem kasy dla szpitali z kas chorych to naprawdę paranoja :roll: jak byłam w ciąży z Frankiem to trafiłam przez głupotę lekarza do szpitala...jeszcze teraz mnie trafia :evil: :evil: :evil: ...w pierwszym dniu powiedzieli mi od razu że niepotrzebnie tam jestem wiec cała ucieszona chciałam już po południu iść do domu...a oni do mnie - chwileczkę, trzeba 3 dni leżeć bo nie dostaniemy kasy za panią - kretyństwo totalne :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, z tym zwrotem kasy dla szpitali z kas chorych to naprawdę paranoja :roll: jak byłam w ciąży z Frankiem to trafiłam przez głupotę lekarza do szpitala...jeszcze teraz mnie trafia :evil: :evil: :evil: ...w pierwszym dniu powiedzieli mi od razu że niepotrzebnie tam jestem wiec cała ucieszona chciałam już po południu iść do domu...a oni do mnie - chwileczkę, trzeba 3 dni leżeć bo nie dostaniemy kasy za panią - kretyństwo totalne :-?

 

Ja miałam dokładnie tak samo - ale musiałam odbębnić 5 dni.

No ale przynajmniej miałam duzo czasu na czytanie :wink: Machnęłam kilkanaście pozycji książkowych - głównie starą dobrą Agatę (Christie) - uwielbiam, no i trochę "poważniejszych" - wstyd się przyznać, rzadko czytam ostatnio :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z grupy wrocławskiej.

Nie lubie pisać więc na forum zaglądam w poszukiwaniu informacji.Ostatnio po raz kolejny czytałam dziennik Yemiołki i dlatego nie muszę korzystać z porad dyżurnego psychologa.

oj :oops: :oops: milusio, ale ja jestem niewykwalifikowana, no i radziłabym pochopnie nie rezygnować z psychologa, każdy budujący musi choć raz zgłosić się w czasie dyżuru. ustawowo. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłaś na kursie szybkiego czytania? 8)

kilkanaście książek w 5 dni, no no... :o :lol:

 

słowo honoru - w śpitalu nie ma co robić, nie można posprzątać, we wszystkim cię wyręczają chodzić nie wolno (ciężarnym przynajmniej) - od 7 rano do 22.00. Miodzio. Każdemu (każdej) kto zestresowany polecam terapeutyczny pobyt w szpitalu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt...pobyt w szpitalu w moim przypadku też był okazją do czytania.....pamiętam że Faraona wtedy sobie przeczytałam ....a jak już pojechałam następnym razem (by się ten Franek urodził wreszcie :wink: )to po porodzie mój małżek pyta sie co ci przywieźć...a ja na to gazetę jakąś :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiadomej sprawie (grill 20.06.04)

 

Na razie na pewniaka:

ivo

bk

smok (ostatnio strasznie "zabudowany")

 

mniej pewni:

yemiołka,

zara,

dobrzyk,

dachowiec,

blondyna ,

wiech

Polanka

aka

miwol

(chyba nikogo nie pominąłem)

Całkiem spora ferajna się szykuje :)) - zakładając, że Wszyscy dopiszą...

 

Z tą huśtawką jeszcze pokombinuję, ale buk ma strasznie wysoko gałęzie.

No zobaczymy. Wybieg jest spory, a do tego pod bokiem znajduje się las, stąd żadne krzyki nie będą przeszkadzały...

Muszę w końcu zmajstrować jakąś instrukcję dojazdu.

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę uprzedzić Sławka i wszystkich - co do imprezy - mój syn zanim się przyzwyczai do nowych ludzi i otoczenia, przez pierwsze 30-40 minut wyje (dwulatek). Czy to jest dla was do zaakceptowania? Potem zachowuje się normalnie.

 

 

Żaden problem, kupi sie stoppery do uszu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extra. a nam tepsa rzekła, że na radiu Internet ni hula :evil:

 

 

Mówimy o dwóch różnych rzeczach moje łącze radiowe jest przeznaczone tylko do netu. I to nie jest oferta ani tepsy ani dialogu tylko takiej prywatnej firmy z Dobrzykowic Ty zapewne masz na myśli telefon na radio (też mnie to czeka), który do rozmów jest OK ale o necie można zapomnieć. Rozejrzyjcie się po okolicy i popytajcie jest bardzo prawdopodobne, że analogiczna firma oferująca net jest też w smolcu. Montaż 350 zł, abonament 60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

yemiołka

bo są na świecie takie czary mary że i bez telefonu działają te Internety - nawet i na radio.

Kto by to pomyślał jakie 30 lat temu żeby Internet na radio chodził :o

 

 

30 lat temu to nie było żadnego Internetu :D

 

No wiem przecież - od mojej mamy, bo mnie wtedy na świecie nie było ... :roll:

Dobrzykowice - a czy chcesz przez to powiedzieć że w Dobrzykowicach albo nawet na terenie gminy Czernica działa firma która takie coś będzie robić? Jeśli tak, to czy masz jakeiś namiary - może w Gajkowie też będą instalować?

 

Wiech - czy coś ci wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...