Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Ellaj chciała raczej robotę niż gwałt. Na marginesie - zdarzyło mi się już, że jedna z osób które zaproponowałem zmianę pracodawcy, skorzystała i jest szczęśliwa. Okazało się też kiedyś, że osoba z forum jest... moim klientem :D

 

Widzę, że jesteś zainteresowany forumowym "bunga, bunga" ;)

 

Frankai, Skorpion Wojgoc od razu zaskoczyl o co mi chodzilo:)

Daj mi spokoj z praca... jestem w Dublinie i raczej robota mi nie w glowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Nie jest tak źle - tylko niektórzy zapomnieli jak sami zaczynali.

Ta grupa to taka wymieszana - niektórzy już zdążyli zapomnieć co to SSO :wink:

Nie zapomnieli, ale najwidoczniej nie mają nic do zaoferowania.

Swoją drogą, ciekawe czemu sporo "młodych" podejrzewa a to jakieś układy, a to że ktoś nabija licznik, a to inne rzeczy, zamiast zobaczyć, że ludzie są życzliwi i jak mogą to odpisują. Zresztą trudno podejrzewać, że jest "układ stażowy", bo ja to zabytek muzealny, Wojgoc - gadatliwa i krewka świeżynka, a Tatarak to nawet szpadla nie wbiła. Przepraszam za pominięcie w charakterystyce innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze to forum to tylko dla elity i o elicie i taki zoltodziob jak ja nie ma co liczyc na pomoc.:bash:

 

Oj, chyba jesteś cokolwiek przewrażliwiony. Też mi się zdarzało kilka razy, że o coś pytałam i dopiero po 2-3 razie dostawałam odpowiedzi (np. o architekta do projektu indywidualnego), więc nie ma co strzelać focha, ale warto się upomnieć.

 

Poza tym... zauważ, że to nie jest tablica ogłoszeń i większość tej "elity" nie przychodzi tylko wtedy, kiedy akurat potrzebuje namiarów, ale też pogadać, pożartować (mniej niewinni nawet prawie poświntuszyć), wymienić się radami, doświadczeniami. Ja tu nie jestem długo w porównaniu z większością osób, a myślę, że prawie każdego ze stałych bywalców już w pewnym sensie znam i wszystkich uważam za fajnych znajomych, a nie "zbiorowy punkt informacyjny".

 

No... to teraz opowiedz nam coś o sobie :) Może być znak zodiaku na początek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...