Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś dobrą hurtownię, co to i upust da dobry, i dowiezie wszystko na budowę na czas. Najlepiej okolice Sobótki

 

Bardzo, bardzo nie polecam hurtowni Elewacja Plus z Sobotki. Byc moze juz splajtowali, ale jesli nie, to mocno odradzam.

Witaj na grupie :) Ciekawa wybralas sobie okolice na budowe, gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie tak, że nienawidziecie przez telefon rozmawiać? a już szczególnie z obcymi ludźmi? ja tak mam - handlowiec, który odpowiada na maile bez poganiania ma u mnie duuuużego plusa na starcie.

 

Ale metoda Twojego męża jest dobra - wypróbowałam ją też :)

 

tak, wszytko fajnie. Tylko tak jak chyba Frankai wcześniej powiedział - sezon się rozpoczął, handlowcy pewnie zawaleni są robieniem ofert dla delikwentów odwiedzających hurtownie osobiście, maila i pewnie odbiorą ale zanim znajdą na to chwilę to mija jednak trochę czasu. Mogę się założyć że w okresie zimowym odpisaliby w przeciągu pół godziny :rolleyes:

 

Ja też wolę nawijać w cztery oczy, przynajmniej widzę czy koleś nie ściemnia i jak się zachowuje podczas rozmowy, niestety moja główna forma kontaktu to:

1. mail

2. telefon

3. hmmmm wizyta osobista jeżeli jestem obecnie w kraju :cool:

 

z reguły jeżeli wysyłam zapytania do firm a mi na tym mocno zależy to robię tak samo. Mail i zaraz telefon, albo na odwrót. Dzwonię mówię jaka sprawa, koleś mi naświetla i wtedy mówię żeby mi to mailem puścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie tak, że nienawidziecie przez telefon rozmawiać? a już szczególnie z obcymi ludźmi? ja tak mam - handlowiec, który odpowiada na maile bez poganiania ma u mnie duuuużego plusa na starcie.

:)

 

poza tym miałem to samo. Twoja klątwa się rozprzestrzenia bo jak jakiś czas temu wysyłałem zapytanie o dachówki i rynny do wszystkich hurtowni jakie mi poleciliście i jakie znalazłem na necie - tylko trzy, powtarzam TRZY się odezwały, z czego jedna po ponad tygodniu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym miałem to samo. Twoja klątwa się rozprzestrzenia bo jak jakiś czas temu wysyłałem zapytanie o dachówki i rynny do wszystkich hurtowni jakie mi poleciliście i jakie znalazłem na necie - tylko trzy, powtarzam TRZY się odezwały, z czego jedna po ponad tygodniu :rolleyes:

 

wysłałam Ci priva w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dzisiaj spokój - wszyscy pracują lub budują :) Ja w tej pierwszej grupie - jeszcze w pracy siedzę. Jutro równie - lub jeszcze bardziej zwariowany dzień. Znajoma jakby wyczuła, że mogę narzekać (choć ja nie z tych) i przesłała mi PPT, w którym jest motto: jeżeli narzekasz na swoją pracę, to ciesz się, że nie jesteś... i tu cały szereg zawodów i zdjęć. Przodują w tym zestawieniu g...e zawody ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...