Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

No już dobrze Ryniu. Wiem, że chciałeś dobrze. Czuję w Tobie młodą krew - nie żebym był wapmirem :lol: Ty chyba nie lubisz zostawać z tyłu, tylko lubisz być w pierwszym szeregu. To co pojawisz się na następnym spotkaniu.

 

Bocian (Darek) - a co z Tobą :???: Znowu przegapiłeś? Zapomniałem spytać Yemiołki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

no nie!! człeka ni ma parę dni, a tu takie opóźnienia!!!!

Warszawiacy depczą nam po piętach, już dziabnęli 15, jeszcze stronka i po ptokach, zostaniemy w tyle! :grin: :grin:

 

ludzie, trzymajcie kciuki, we wtorek chyba w końcu zaczynamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak więc za 2 miechy grill u nas, w pokrzywach!

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie cieszcie z tych pokrzyw, bo znaczy, ze ziemia dobra. Pokrzywa roslina szlachetna: rosnie na dobrej ziemi i nie mozna sobie nia ... . No wiecie - powod ten sam dla ktorego "Kraj Rad" drukowali na sliski papierze.

 

Yemiolka - chcesz sie scigac, czy jestes tu by wymieniac informacje z ludzmi o podobnych "zmartwieniach". Ja naprawde jestem liderem w klasyfikacji indywidualnej calkiem niechcacy. Zreszta juz niedlugo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne - moze zauwazyliscie brak polskich literek. Moge za to popisac takie inne (nie wiem co zobaczycie, ale chyba "szlaczki": ń, Ş, Ç, é, á, itp. Pisze sobie pod wulkanu (dla informacji Teide jest tez najwyzszym szczytem Hiszpanii).

Gagata - odczytalem juz Twoje rady, jeszcze moze troche bede potrzebowal uswiadomienia odnosnie tej ogniskowej. Ciagle sie waham - bo wszak troche taki aparacik koszuje, a budowa ... hmmmmmm.

Alanta ma racje - swiat jest taki maly. Dzieki temu, ze firma nas zmusila do uzywania MSN pisuje sobie nie tylko z Agnicha, ale i kumplem z Californii. Jakbym jeszcze mial kamere i glosniki, to hohoho!

 

Pozdrowienia od kanarkow (a wlasciwie od pieskow) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai wyjechał na kanary i warszawiacy nas wyprzedzili :cry:

 

Swoją drogą mam nadzieję Frankai, że zerkniesz na "kanaryjskie"

budownictwo i podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami ?

Może jakieś ciekawe rozwiązania architektoniczne albo wizualne,

kto wie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziuba - nie podgladaj!!! Popatrzcie co za szpiegostwo. Na dodatek ujawnia tajemnice korespondencji prywatnej. W kwestii tej kolorystyki, to chodzi o flage Austii i moj wyglad - duze podobienstwo. Filtr 5 to za malo nawet na 1.5 godziny.

 

Co sie tyczy architektury, to duzo mozna by pisac. Przypomina oczywiscie kontynentalna hiszpanska. Dominuja dachy kryte mnich-mniszka o malym koncie nachylenia. Kladzione na mokro i stropodachy. To sprawia troche wrazenie klockowosci. Male dzialki, prawie obowiazkowy basen. Przy starszych domach obowiazkowy balagan - wszak fiesty sa wazniejsze od sprzatania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - nie martwia sie zbytnio. W Hiszpanii kontynentalnej, zwlaszcze w srodku ladu, obowiazkowo klimatyzacja, na Kanarach nie robia jej (20 w zimie, 30 w lecie nie potrzeba wiec ani ogrzewania ani oziebiania) i kiedy lepiej przygrzeje, to "cierpia". Nie widac tu specjalnie na dachach kolektorow slonecznych, ktore sa bardzo popularne w Turcji.

 

Dziuba - ja tam nie mam czasu na podgladanie. Teraz nie mam czasu nawet na czytanie 5% wiadomosci na Forum. I nie zanosi sie, zebym mial w ogole. Ale o tym emalia, bo sie ludziska zdenerwuja jak napisze dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...