Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Cześć, tu Rafał.

 

Odzywam się wreszcie po dłuugim okresie podczytywania Was. Mam zamiar budować się w Królikowicach k. Kobierzyc (niepodpiwniczony, bez poddasza, Ytong) i chętnie pogadałbym z kimś, kto też postanowił w ten sposób urozmaicić sobie życie :wink:

 

Kiedy się spotykacie? Jest już termin najbliższego spotkania?

 

{quote}

On 2002-06-13 16:19, opal wrote:

Aby znow wrociły stare, dobre czasy sprzed wrednego anonima.:smile:

wasz opal

A o co chodzi z tym anonimem??

 

Na razie.

 

PS. A mam jeszcze takie pytanko:

co myślicie nt. tej kasety Video, sprzedawanej przez Muratora? "Z czego zbudować dom (kaseta wideo) 22.00 zł "

Widział to ktoś może? Warto to kupić? A może ma to ktoś?

_________________

Pozdr

Rafał Sroka

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: sroka dnia 2002-06-14 16:02 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

chłopcy zaczeli mnie budować 9 maja roku pańskiego i zgodnie z zasłyszanymi plotkami idą jak burza, jeden dzień rowy, drugi ława, trzeci zbrojenie itd. Z wywieszonym jęzorem ledwie nadązam z dostarczaniem materiału... dzisiaj mamy 17 czerwca i chlopcy już krzyczą - gdzie są nadproża i RKS-y !!!?? Powariowali, każą pod koniec tygodnia zwozić już Terrivę. Acha jeszcze mały drobiażdżek - oprócz mojej budowy ciągną równolegle (w tym samym miejscu) jeszcze dwie dodatkowe budowy i wszystkie trzy są mniej więcej na tym samym poziomie wykonania :smile: Na domiar złego w paru przypadkach inspektor musiał im przyznać rację i się w końcu na wszystkich obraził :smile: Oby tak dalej i oby mi pieniędzy przy takim tempie nie zabrakło :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kontaktów wykonawców z terenu Wrocławia. Wymagania, jak każdy mam, więc najlepiej niech najlepsi, najtańsi i w ogóle :grin:. Dodam tylko że b. mi na tym zależy!!

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: mmag dnia 2002-06-17 19:06 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-06-18 12:13, sroka wrote:

Boję się zaczynać budowę bez pogadania z Wami, <wazelina mode on> Doświadczonymi Budowlańcami <wazelina mode off>.

 

 

 

ale my na spotkaniach kompletnie nie rozmawiamy o budowaniu! tak się jakoś porobiło....

:grin:

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: yemiołka dnia 2002-06-18 13:49 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ wszystkim dawno i mnie tu nie było...

Tak to jakochś wyszło. Mam spore zaległości! Nie wiem tylko, czy uda mi sie to nadrobić.

Cóz ja wyczytuję? Yemiołka zaczęła się budować! Gratuluję i trzymam kciuki, by poszło Wam to szybciutko i sprawnie.

Myslę że kolejne spotkanie pozwoli mi nadrobić wszystkie zaległości. Nie wiadomo jednak kiedy i gdzie, ale myślę że jak zwykle nie zapomnicie o mnie i mnie poinformujecie.

Gagata: super wyszliście na zdjeciu przed Waszym domem. Pozdrowienia dla męża. No cóż kompletnie nie wiem o czym napisać. U mnie na budowie niestety nic się nie dzieje.

Pozdrowionka dla wszystkich znajomych i tych których jeszcze nie znam (nowych uczestników naszych przyszłych spotkań).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-06-24 13:02, dobrzykowice wrote:

wejściówka - kilo krakowskiej w lewej ręce, pifko w drugiej i problem rozwiązany :razz:

taaa, inaczej nie da rady.

a w trzeciej ręce grill [też nie mamy]; albo kawałek siatki ogrodzeniowej - rozwiązanie [a]testowane :lol:

 

ps. a`propos: Dobrzykowice niech se sprawdzą pocztę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupo wrocławska, są 3 sztuki chętne na improwizowane spotkanie w najbliższą niedzielę: 30.06.

proszę się zmobilizować i skoordynować, zaczynamy odliczanie.

nie wiadomo jeszcze gdzie i jakie będzie hasło, ale najprawdopodobniej hasło: "kiełbasa"; odzew: "lubi pływać".

 

yemiołka veryprzesilonapołikendowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...