Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

ale smakołyki robicie, az ślinka leci na myśl o winióweczce,

bo nalewki z truskawek nigdy nie próbowałem

truskawki to dopiero początek ;-)...teraz będą jeszcze jagody, maliny, na pewno wiśnie...może czarna porzeczka...i w ogóle mozna wrzucać co komu pasuje.....za każdym razem zasypane cukrem i zalane spirytusem :D ....moc potem ogromna :-)...a jakie pyszne te wszystkie owocki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

zo mi przypomina - mój mąż niegdyś z sąsiadem robił wino.

Produkcja wina polegała na tym że najpierw dojrzewało w dużym baniaku a potem było przelewane do butelek, i miało dalej dojrzewać

mąż z sąsiadem chodzili do piwnicy przelewać to wino i wracali cośkolwiek hmm zmęczeni...

a wina nigdy nie spróbowałam bo po prostu z tego przelewania w piwnicy nic nie zostawało...

 

a nalewkę z wiśni robicie z pestkami czy bez?

bo jest teoria że 10% ma być z pestkami.

I z wódki czy spirytusu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nalewkę z wiśni robicie z pestkami czy bez?

bo jest teoria że 10% ma być z pestkami.

I z wódki czy spirytusu?

zdecydowanie z pestkami (ach potem te wisienki :wink: ).....i robiłam z samego spirytusu....ale potem trzeba było trochę rozcienczać bo wypalało :lol: ...tak że też z chęcią poznam jakieś rozsądne proporcje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzyk,

ale teraz to ino poczatek zakwasu na spirytusie jest, jak już to gdzieś koniec września, chyba ze spróbować samego spirytusu nim Ivonesca zaleje wiśnie

 

 

Też można :D a na wszelki wypadek wezmę coś ze sobą 8)

oooo, czyli widze szykujecie jakiś najazd na mój spiryt :wink: na razie toto chyba nie jest dobre 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest klub budujących z Wrocławia a nie centusi kr..., czy po... skąpców,

więc w przypadku dojścia do najazduLigoty przez forumowiczów będziemy dobijać się kolanami bo ręce będą zajęte od darów bożych

:lol: :lol: :lol: ...juz jeden taki najazd przeżyłam to myślę że kolejne też nie rozwalą mi domku :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!!!!

Czy ktos moze mi dobrego i nie bardzo drogiego architekta i geodete polecic!?I jezeli mozna jeszcze poprosic o dobrego inspektora nadzoru.Bylabym bardzo wdzieczna.

Czy jest tu ktos ze Smolca lub okolic?

My wlasnie zamierzamy sie tam budowac dokladnie mowiac na osiedlu Lesnym.

Fajniej i razniej byloby poznac kogos z okolic.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Kaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...