Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

On 2002-06-24 13:46, dobrzykowice wrote:

grila tyż sie da załatwić, a tak wogóle kurka wodna nie mozna zrobic normalnego, polskiego ognicha z krakowską i pyrami ?

ależ jasne, że można, a nawet jeszcze bardziej.

zwłaszcza że mój nieoceniony Mężuś tydzień temu wymyślił patent na ogniskowe zapiekanie kanapek z serem, tak by wnętrzności nie wypadały [drut do zbrojenia jest dobry na wszystko :grin:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, u nas niedługo (oby! oby!) ruszamy z remontami czyli - tynki i ocieplenie, może coś jeszcze??

Jesteśmy na etapie wyboru metody i liczenia pieniędzy.

Jak cos ustalimy (choćby jakis termin) to napiszę-co.

 

Jeśli to kogo interesuje.....................:grin:

 

Sama za siebie trzymam kciuki - żeby tak nam się udało to wszystko co w tym roku planujemy.....................

 

Ognicho zawsze i chętnie i kiełbasa i piwko-ale ostatnio to tylko my-gospodarze żeśmy piwkowali, czyżby to miało związek z tym, że wszyscy reszta to przyjezdni??? (głupie pytanie :lol:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-06-24 21:51, sroka wrote:

Mi by pasowało tak 5-9.

jejkuuuu, chyba nie rano??! :grin:

jaeszcze nie wiadomo, jak TAM dojechać, bo nie wiadomo, gdzie jest TAM. moich murów na razie nie palimy, bo je oferuję imprezowo PO LIPCU. na teraz musimy wykombinować coć inszego. gdy się zgłoszą wszyscy chętni, to cuś wymyślimy.

ps. Gagata, trzym się pędzla, bo drabina leci!!! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-06-24 15:42, Gagata wrote:

 

Ognicho zawsze i chętnie i kiełbasa i piwko-ale ostatnio to tylko my-gospodarze żeśmy piwkowali, czyżby to miało związek z tym, że wszyscy reszta to przyjezdni??? (głupie pytanie :lol:).

 

uff, całe szczęście, że jestem usprawiedliwona... :smile:

i proszę tu nie zapominać beztrosko o poświęceniu Alanty, która specjalnie nie zjadła Aviomarinu, by wypić piwko! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jezeli spęd bedzie u kogoś na budowie to ja nie widzę przeciwskazań co do dzieci. Ale swoją drogą to ja przecież jeszcze nie wiem co wy na tych spotkaniach robicie ... hmm; Yemiołka co wy robicie na tych spotkaniach ??!!

Dzisiaj wyjeżdżam na "chwilę" do Austrii ale obiecuję, że w piątek (podobnie jak Frankai) w nocy wrócę. Niestety nie bedę miał chyba dostępu do internetu tak więc proszę o szczegóły na SMS pod nr. 606918830 dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, my na tych spotkaniach: [...................] ocenzurowano/ustawa o kontroli publikacji i widowisk :grin:

 

dzieci mogą być, jak najbardziej, bo raczej spotkamy się gdzieś na dworku - jeśli pogoda dopisze.

co do budowy, to chyba musisz zaproponować swoją, bo nie ma zbyt wielu kandydatów :razz:

u mnie chwilowo warunki budowlane są niesprzyjające....

a jak nie - to spotkamy się na jakiejś trawce, nad Odrą chociażby - czy ktoś zna jakieś fajne miejsce, z ewentualnym daszkiem???

SMS wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, grupo lakoniczna.

na kameralne spotkanie reflektują:

wnioskując po zachwycie kiełbasianym - Gagata z Kosiarzem [umysłów :razz:

 

powiedzieli, że MOŻE: Piramidka, Darek i Sroka.

no to się zdecydujta, bo trzeba ustalić czasowość i miejsce. Ryniu chce na grzyby. Ja jak zwykle nie wiem, czego chcę :grin: :grin:

odzew!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zawzięcie, gdzie by tu dziecko podrzucić. Jak nie znajdę, to pewnie przyjedziemy jednoosobowo (zobaczymy jeszcze kto).

Proszę o info _na Forum_ gdzie i kiedy to będzie, bo ja nie mam komórki. Albo jeśli nie chcecie się zdradzać z adresami w sieci, to na mój mail [email protected]. Chociaż wolałbym na Forum, bo nie wiem, czy będę miał dostęp do poczty.

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ostatecznie KIEDY, bo widze, że zdania są podzielone....

 

!!!!!!!! co mie sie właśnie przypomniało !!!!!!

 

No przecież w tę niedzielę jest ....FINAŁ!!!!

 

Czy nikogo w tej grupie to nie obchodzi??:eek:

.....a może się nie chcemy przyznać......?

 

Ja się, stety czy niestety wciągnęłam i robimy nawet zakłady (ja - Brazylia!)

A jeśli chodzi o Kosiarza.... do dziś się wstydzę, bo SPECJALNIE na mundial kupił ... dekoder... wiecie jakiej stacji :roll:... której osobiście nienawidzę, bo jest głupia i beznadziejna i olewają klientów. A teraz są u nas w domu!!

Rozumiecie chyba teraz wagę sprawy? On dla mistrzostw by zabił, taka jest prawda (nie wiem kogo - chyba mnie?)

 

Słowem - 30.06 kategorycznie odpada!

Proszę coś wymyśleć....

 

 

_________________

 

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Gagata dnia 2002-06-28 11:33 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...