Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Mam gorącą prośbę - czy ktoś mógłby mi odebrać jutro (bo już pewnie dziś za późno) sukienkę w Orsay w Kobierzycach, na Czekoladowej? W moich okolicach brak, w Poznaniu brak, ale udało mi się namierzyć we Wrocku. Prezent dla żony na urodziny.

ja Ci moge odebrać. ale dopiero we środe po południu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

ja Ci moge odebrać. ale dopiero we środe po południu

Dzięki, ale obawiam się, że może byłby problem z przetrzymaniem, a że to ostania miejsce gdzie można dostać tą kieckę, a przelew najwcześniej dotarłby w poniedziałek późnym popołudniem, to mogliby nie chcieć czekać.

Jak się nikt nie znajdzie w okolicy, to wsiądę i pojadę te 100km. Żona przymierzała 36 i wyglądała ślicznie, tylko nie mogła się do końca dopiąć.

EDIT: a kiecka na okrągłe urodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak mimochodem Ci się napisało, wszak rozmiar 36:no: to najbardziej popularny rozmiar przy okragłych urodzinach:rolleyes:

Nie wiem jakie okrągłe masz na myśli ;) 20-ste to nie są, więc nie jestem pewien czy najbardziej popularne na te okrągłości :D

 

Na cześć uczynnej Tataraczki (już odebrała): Hip! Hip! Hurrrra !!! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai, to takiego szczypiora masz w domu?:)

Nie przesadzajmy, że 38 to szczypior :D Uważam, że jest w bardzo dobrym rozmiarze :cool: Sam muszę się doprowadzić do zbliżonego :rolleyes: Co do ruchu to już się zmobilizowałem. Musiałbym jeszcze mieć dietowego anioła stróża, żeby pilnował mnie, cobym więcej warzyw jadł zamiast chleba. Mnie jakoś tak kulinarne sprawy nie ciągną, a żonie nie chcę za dużo wrzucać na barki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/images/misc/quote_icon.png Napisał SUSPENSER

Kto wie ile mg czy g / litr wody powstanie po wymienieniu jonów przy zmiękczaniu z 20 stopni niemieckich do 4 ?

 

 

noooo Ty to umiesz zadać pytanie! ;)

 

Hmm liczyłem na to, że ElwoodWroclaw uchyli rąbka tajemnicy poliszynela swojej firmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 była za mała (znowu za szybko czytałeś? :p) więc 38. Przynajmniej dla tego modelu. Gdyby przy wzroście 176cm wchodziła w sukienkę 36 to byłby z niej faktycznie szczypior :D

czytałem powol:Pi - to, że się nie dopieła nie jest równoznaczne z zakupem o nr większym:no:. Zawsze możesz wziąc Małż na głodówkę i dopnie się.:lol2:

Przy okazji, mając wzrost 176cm i rozmiar 36:o to mozesz Małże na castingi dla modelek do Mediolanu wozić:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem powol:Pi - to, że się nie dopieła nie jest równoznaczne z zakupem o nr większym:no:. Zawsze możesz wziąc Małż na głodówkę i dopnie się.:lol2:

Daj spokój - po co poprawiać coś, co jest bliskie ideałowi? :) A tym bardziej takimi metodami :rolleyes: Ja za chwilę mam nadzieję ją namówić na fitnessa. Nie po to żeby coś zrzucała, ale żeby miała dobrą kondycję http://autokacik.pl/images/graemlins/devil.gif

 

 

Przy okazji, mając wzrost 176cm i rozmiar 36:o to mozesz Małże na castingi dla modelek do Mediolanu wozić:rolleyes:

36 rzadko jej pasuje. W większości przypadków 38 się sprawdza. Do modelek to je dalekooooooooooooooo. I jakoś mnie kurcze nie ciągnie do modelek. Patrząc na zdjęcia większość, ciarki po mnie chodzą - jak można się doprowadzić do takiego stanu. Nie żebym preferował puszyste, ale psem nie jestem i na kości nie mam ochoty. :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój - po co poprawiać coś, co jest bliskie ideałowi? :) A tym bardziej takimi metodami :rolleyes: Ja za chwilę mam nadzieję ją namówić na fitnessa. Nie po to żeby coś zrzucała, ale żeby miała dobrą kondycję http://autokacik.pl/images/graemlins/devil.gif

 

 

 

36 rzadko jej pasuje. W większości przypadków 38 się sprawdza. Do modelek to je dalekooooooooooooooo. I jakoś mnie kurcze nie ciągnie do modelek. Patrząc na zdjęcia większość, ciarki po mnie chodzą - jak można się doprowadzić do takiego stanu. Nie żebym preferował puszyste, ale psem nie jestem i na kości nie mam ochoty. :sick:

 

Bardzo mi się podoba ta wypowiedz :) Plus dla tego Pana.

Na Zumbe ją namów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do modelek to je dalekooooooooooooooo. I jakoś mnie kurcze nie ciągnie do modelek. Patrząc na zdjęcia większość, ciarki po mnie chodzą - jak można się doprowadzić do takiego stanu. Nie żebym preferował puszyste, ale psem nie jestem i na kości nie mam ochoty.

miałem na myśli modelki w stylu Cindy Crawford:rolleyes:, Naomi Campbell:rolleyes: lub Claudia Schiffer:rolleyes:,

nie Kate Moss:no: czy Anja Rubik:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ta wypowiedz :) Plus dla tego Pana.

Na Zumbe ją namów.

Z tego co kojarzę, to w moim klubie jest ta Zumba (to jakaś zoologiczna wersja rumby? ;) )

 

Ja myślę, że każdy z panów ma podobne zdanie co do modelek. Mimo dość sporej - tak mi się wydaje - wyobraźni, jakoś nie mogę zrozumieć tego parcia na kości. Nie spotkałem faceta, którego by te wychudzone modelki kręciły. Skoro projektanci zmuszają je do głodówek, to o co biega? Że ciuchy lepiej wiszą na wieszaku niż na prawdziwej osobie? Że oglądające pokazy panie liczą na to, że sukienki na nich tak będą wyglądały (czytaj odchudzą je) ?

 

A tak swoją drogą - to facet który nie twierdzi, że jego żona jest najpiękniejsza na świecie, jest kiep :) I nie jestem Jarząbek, bo żona ani jej znajomi nie czytają forum.

 

Wojgoc - powiedzmy, że OK. Ostatnie zdjęcia Naomi Campbell były na graniczy akceptowalności. Aczkolwiek mogę się mylić, bo nie przyglądałem się im. Ot przeleciałem robiąc "prasówkę" (trzeba na każdy temat umieć porozmawiać ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...