Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Po nierównej walce z wyszukiwarką na forum... poddaję się.

Może ktoś, kto montował szambo podać mi koszty takiego luksusu :)

Wszystko razem (zakup, wykop, montaż, przyłączenie do budynku, zasypanie, itd.)

Oczywiście namiary na sprzedawców/wykonawców też bym poprosił.

 

Ja właśnie się zanoszę z zamiarem zakupu szamba, ale zbyt dużo wody mam obecnie na działce.

Zobacz sobie tutaj http://www.szambo.go3.pl/index.php?s=szamba-ceny-szambo-cena.

Jakbyśmy zamówili razem to transport byłby tańszy, ja właśnie czekam, aż ktoś z okolicy zamówi.

Wtedy koparka jest we własnym zakresie, oni przywożą i wsadzają do dziury, najlepiej na drugi dzień podłączyć do domu i zasypać (to też we własnym zakresie).

Madeleine u nich zamawiała i z tego co kojarzę była zadowolona z tej firmy.

Ja raczej też jestem na nich zdecydowana, czekam tylko na lepszą pogodę i transport łączony, więc może byłbyś chętny? Mogę przedzwonić i dopytać jakby wyglądały koszty dostawy, muszę tylko wiedzieć jaką pojemność i typ byś brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się zanoszę z zamiarem zakupu szamba, ale zbyt dużo wody mam obecnie na działce.

Zobacz sobie tutaj http://www.szambo.go3.pl/index.php?s=szamba-ceny-szambo-cena.

Jakbyśmy zamówili razem to transport byłby tańszy, ja właśnie czekam, aż ktoś z okolicy zamówi.

Wtedy koparka jest we własnym zakresie, oni przywożą i wsadzają do dziury, najlepiej na drugi dzień podłączyć do domu i zasypać (to też we własnym zakresie).

Madeleine u nich zamawiała i z tego co kojarzę była zadowolona z tej firmy.

Ja raczej też jestem na nich zdecydowana, czekam tylko na lepszą pogodę i transport łączony, więc może byłbyś chętny? Mogę przedzwonić i dopytać jakby wyglądały koszty dostawy, muszę tylko wiedzieć jaką pojemność i typ byś brał.

 

Ja tez jestem zainteresowany, ale dopiero gdzieś w czerwcu. Nie wiem, czy Wy chcecie tyle czekać? Jak nie, to rzucę temat znowu w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz masz zbyt dużo wody to pewnie dopiero na wiosnę coś będzie można zadziałać.

Zerknę wieczorkiem jak będę w domu w projekt, jaka to ma być pojemność, bo coś tam na pewno jest napisane, ew. skoro już się orientowałaś w temacie to może wiesz jakie powinno być duże dla 4 osobowej rodzinki, :)

Lepsze 1 czy 2 komorowe...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haku, Ja mam w projekcie 10m3 i taki też montujemy. Myślę, że taki powinien być ok. Mniejszy trzeba będzie częściej opróżniać.

Do wiosny możemy spokojnie poczekać, oby tylko było sucho, bo wiosna zeszłego roku była masakryczna.

Pedro73, do czerwca to już zbyt długo, mam nadzieję, że wtedy będziemy już mieszkać. Ale jak rzucić temat na forum to pewnie się ktoś znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem że min. 10 m3, ew 12 m3. Tylko jedna czy dwie komory. Jak będziesz mogła to zadzwoń i dopytaj się o koszty, bo do tego dochodzą kominki, właz iitd. Jak trzeba dół przygotować pod włożenie. Bo rozumiem że później to już tylko rurą łączy się wylot z domu, zasypuje i gotowe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem. Szkoła średnia chyba i raczej to było jako ciekawostka niż coś, co trzeba się nauczyć.

 

Frankai, mialam na mysli, ze bylo to pewnie ze 100 lat temu...:)

 

 

Wlasnie kupilam sobie meble do ogrodu zimowego z drzewa akcjowego. Dwa fotele, sofa dwuosobowa i stolik. Szare siedziska i poduchy, drewno takie mahoniowe (kolor). A to wszystko za 350e w promocji. Szok!

W Obornikach Slaskich sa po 4tys. zl.

Wlasnie zalatwiam transport do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIHI, witaj,

Budowałem i jeszcze nie skończyłem;)

3 razy zmieniłem pracę, kredyt powiekszył się prawie dwókrotnie i takie tam problemy;)))

 

A co u Ciebie?

lub co słychać na forum - jakieś imprezki?;)

A gdzie reszta naszej starej wiary? pobudowali i siedzą teraz przed ciepłymi kominkami w domkach;))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai, mialam na mysli, ze bylo to pewnie ze 100 lat temu...:)

 

 

Wlasnie kupilam sobie meble do ogrodu zimowego z drzewa akcjowego. Dwa fotele, sofa dwuosobowa i stolik. Szare siedziska i poduchy, drewno takie mahoniowe (kolor). A to wszystko za 350e w promocji. Szok!

W Obornikach Slaskich sa po 4tys. zl.

Wlasnie zalatwiam transport do Polski.

 

Fotki poproszę. Gdzie takie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...