Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Warto poprosic aby o wz wystapił sprzedający, fakt ze to trwa (czekalismy 9 m-cy)

Dom teściów stoi na dużej działce. Będę składał wniosek o WZ pod kątem podziału. Właśnie pod kątem by łatwiej było ją sprzedać zbędną część lub było wiadomo, że tylko całość można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mbank nam własnie odmówił :(

Choc nie wiem czy to nie jest tak, że doradca z Open Finanse chce nas zmusić do wziecia kredytu w Getinie bo Open F. i Getin to jedno,

i pewnie doradca ma najlepszy % od tego jak sprezeda kredyt w Getinie..

 

nie lepiej samemu poszukać? mamy negatywne doświadczenia z pośrednikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zalezy jaka działka komu potzrebna,

mi te 1200 m2 w pełni wystarczy:

Tataraczce nie starczyłoby na sam ogród :D

Moje prawie 2 by weszły ;) Mam 672 (chciałem max 900m2, ale min. 600m2). Też w mieście, żeby autobus miejski był w zasięgu, bo dużo czasu jestem w delegacjach, a żona też nie zawsze może synka wozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to szczyt chamstwa, by miasto wystawiało działki na przetarg bez WZ, które samo uchwala:mad:

A to WZ są aż tak ogólne? Mi kazali narysować co chcę postawić, to przyjadą sprawdzić i wydadzą w max 3 miesiące. No ale to prowincjonalne miasteczko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłam w goooglu podobne do nova które mi sie widzą no i cena ok czy są gdzieś we wrocławiu do pogladania u mnie również cena będzie ważna przy wyborze

w belpolu wstępna cena "fajnych" drzwi to 1.5-2k:(

 

mnie się niestety podobają takie:

"DL81C

Wypełnienie: Naturalny, ryflowany obłóg drewna egzotycznego wykończony olejem naturalnym.

Skrzydła drzwi: 670-970mm dla wysokości 2055mm

Ościeżnice: regulowane- zakres regulacji do 16 cm

Cena kompletnych drzwi obejmuje: skrzydło, ościeżnicę, klamkę i zamek standardowy lub magnetyczny - 2470 zł netto

Opcje dodatkowe:

Dopłata za inny kolor ościeżnicy (standardowo srebrna)-99 zł netto

Zakres regulacji ościeżnicy do 32 cm - 100 zł netto" :(

 

skrzydło w takiej jakby metalowej ramce. już gadałam ze stolarzem i mówi, że jak mi ślusarz równo wyspawa ramkę, to mogą pokombinować, żeby drewno włożyć - na pewno wyjdzie taniej. jeszcze kwestia metalowej ościeżnicy - ktoś wie, gdzie takie coś tanie można kupić? ładnie by mi pasowały do schodów z nierdzewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w temacie firm od ogrodzen przyszłam się podpytać..

Jak mrozy puszczą i ziemia rozmarznie chcemy robic ogrodzenie. - częściowo panele z siatki na podmurówce, częsciowo (z przodu) teraz same slupki betonowe, dopniemy uzywana aktualnie siatke lesną ajak się skończymy budować to zrobimy cos ładnego.

Macie namiary na sprawdzone firmy (i niedrogie :-)))?

 

podpinam się pod temat :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mbank nam własnie odmówił :(

Choc nie wiem czy to nie jest tak, że doradca z Open Finanse chce nas zmusić do wziecia kredytu w Getinie bo Open F. i Getin to jedno,

i pewnie doradca ma najlepszy % od tego jak sprezeda kredyt w Getinie..

 

zgadza się, mają lepszy procent. Lepiej zróbcie jak wam czuszka radzi. Trzeba poświęcić trochę więcej czasu bo te same rzeczy musicie opowiadać w kilku instytucjach, ale na pewno się opłaci.

Te doradztwa są dla leniwych lub nie mających czasu kasiastych ludzi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...