Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam CAL dębowe, które chociaż były drogie to i tak przy mrozach się wyginają i powstają szpary przy ościeżnicy, których uszczelki nie są w stanie wypełnić i ucieka nimi ciepło.

Pierwsze skrzydło wymienili w ramach reklamacji, ale teraz w 4 sezonie znowu jest to samo.

 

Jednym słowem zewnętrzne drzwi drewniane to spore ryzyko bo chociaż niby cieplejsze od stalowych to mogą się wyginać i wtedy nici z tej "ciepłości".

 

o, a ja myślałam, że to tylko moje od stolarza (6 zima w użytkowaniu) mają takie fanaberie. tylko ja mam 1.5 skrzydła i szpara się robi miedzy skrzydłami. ale też tylko w ekstremalnej pogodzie, a potem wracają do formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jestem bystry inaczej... bo nie kumam Twojej czaczy:no:

Czy ja mógłbym co tydzień niszczyć parę trampek? Nie!!! Bo trampki za moich czasów to można było kupić od wielkiego święta (raz w roku?) w dodatku nie w sklepie... w szkole. Przywozili taki kosz i wyszukiwało się do pary. Z kupnem butów nie było dylematów - brało się to, co akurat w sklepie pasowało na nogę, bo inaczej talon by przepadł. Zaczynam się czuć jak ten Gandalf, Panoramix, czy jak mnie tam Albert07 nazwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mógłbym co tydzień niszczyć parę trampek? Nie!!! Bo trampki za moich czasów to można było kupić od wielkiego święta (raz w roku?) w dodatku nie w sklepie... w szkole. Przywozili taki kosz i wyszukiwało się do pary. Z kupnem butów nie było dylematów - brało się to, co akurat w sklepie pasowało na nogę, bo inaczej talon by przepadł. Zaczynam się czuć jak ten Gandalf, Panoramix, czy jak mnie tam Albert07 nazwał.

widać jesteś młodszy niż się wszystkim wydaje, albo mieszkałeś gdzie diabeł dobranoc mówił, bo z czym jak czym ale z trampkami to problemu nie było - gorzej jak się chciało mieć białe chińczyki za kostkę.

Czy są jeszcze ludki na grupie co pamiętają sklep BAMBOSZ na Kościuszki vis/vis Bałuckiego? obecnie jest tam chyba jakiś bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, a ja myślałam, że to tylko moje od stolarza (6 zima w użytkowaniu) mają takie fanaberie. tylko ja mam 1.5 skrzydła i szpara się robi miedzy skrzydłami. ale też tylko w ekstremalnej pogodzie, a potem wracają do formy.

ja mam z AFB i jak na razie szczelne. Impro ma chyba inne produkty, bo sporo droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, a ja myślałam, że to tylko moje od stolarza (6 zima w użytkowaniu) mają takie fanaberie. tylko ja mam 1.5 skrzydła i szpara się robi miedzy skrzydłami. ale też tylko w ekstremalnej pogodzie, a potem wracają do formy.

 

Ja mam zwykłe, tylko poszerzone - 100 zamiast typowych 90.

 

Otwierają się do wewnątrz a nad wejściem jest dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dżizas jaka cena - w okolicy Jelcza [25 km od wrocławskiego rynku] działki z dostępem do wszystkich mediów staniały już ponoć do 50 zł/m2.

 

To chyba w Twoim rejonie. U mnie na wiosce spokojnie ceny ponad 100zł/m2 są. Poniżej jest trudno. I u nas nie ma kanalizy jak u Ciebie. Taki urok...

 

Chociaż obecnie bym szukał bliżej Ciebie, bo niby trochę dalej, ale ode mnie, aby wyjechać z wioski to mam niebagatelne 5km!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...