Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

U mnie pewnie też cieknie fugami - na wiosnę zakleję je uszczelniaczem dekarskim ile wlezie to może pomoże.

 

Taki pomysł też był, ale skuteczniejsze chyba by było wycięcie kamienia do samego komina i wpuszczenie dodatkowej blachy. Chyba tak będziemy próbować, dam znać czy to rozwiąże problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Tak. Nie dał się nałożyć. Została dziura, poprawili to po kilku tygodniach (mieli niby za free, ale krzyknęli sobie kase.. )

Jeśli ściana jest naprawdę tak mokra, że sie po niej leje to chyba lepiej poczekać z tym garażem. Szczególnie jeśli masz tynki gipsowe.

 

jak pada, to się po niej leje :( ale upieram się, żeby dach zrobić przed tynkami, więc powinno przestać i będzie "tylko" mokra.

tynki mam cem-wap. najwyżej powiem, żeby garaż zostawili na koniec i już. zresztą jak będzie tynk spływać, to sami chyba dojdą do tego wniosku, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pada, to się po niej leje :( ale upieram się, żeby dach zrobić przed tynkami, więc powinno przestać i będzie "tylko" mokra.

tynki mam cem-wap. najwyżej powiem, żeby garaż zostawili na koniec i już. zresztą jak będzie tynk spływać, to sami chyba dojdą do tego wniosku, nie?

 

Dokładnie niech zrobią garaż na końcu, a w międzyczasie jak już będzie zrobiony dach może go spróbować osuszyć, np. wypożyczając nagrzewnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jedną ściankę lekko krzywą i wyszło z 5-6cm. Ani wizualnie ani technologicznie nie ma z tym żadnego problemu o ile są to tylko nieliczne miejsca. Jedyna kwestia była taka, że akurat w tym miejscu była puszka od kontaktu i trzeba było ją wykuć osadzić na nowo bo nie dałoby rady założyć osprzętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem dotyczy skrzynek od rolet, okna z szynami od zewnątrz są zlicowane ze ścianą, przez to skrzynki wchodzą ok 1-2 cm do środka, trzeba na nie dać z 1,5 cm tynku co właśnie na zewnętrznych ścianach z oknami daje mi takie grubości. Myślałem co z tym zrobić, ale obawiam się że nie ma opcji tylko niech walą tynku ile potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, długo mnie tu nie było, więc jesli zle wycelowalem z ta informacją, to prosze nie łajać tylko naprostować.

 

Tymczasem - mam drzwi ogniotrwałe takie masywne, garażowe, nie zostały zagospodarowane, więc od 1.5 roku leżą sobie w garażu, w ciszy, spokoju i porządku.

Wadzą mi, więc myślę, że dla rzeczywiście zainteresowanej osoby mogę dać dobrą ofertę.

W przypadku zainteresowania proszę od razu na 604 108 034, bo rzadko tu zaglądam i znowu sie z kimś chętnym rozminę.

 

pozdrawiam!

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum wie, forum radzi, forum nigdy cię nie zdradzi...

 

Słuchajcie, całkowity offtopic - znajoma ma 16-letnią córkę z poważnymi problemami z tarczycą (ostra nadczynność), do ktorych doszły jeszcze zaburzenia hormonów płciowych i pilnie poszukujemy namiarów na dobrą ginekolożkę - ze względu na wiek pacjentki koniecznie kobietę - która przyjmuje w ramach NFZ, bo na pewno zapowiada się dłuższe i intensywne leczenie, a rodziny nie stać, żeby przez dłuższy czas co kilka tygodni płacić za prywatne wizyty wg dzisiejszych stawek.

 

pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...