Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

chyba jednak cofnę rekomendację dla tej Pani - jak czytam o laserowym, bezbolesnym usuwaniu nadżerek to mi się niedobrze robi. Nie znam kraju europejskiego gdzie jest to jeszcze robione, wg mnie to swiadome i celowe wyciaganie kasy od kobitek z jednoczesnym okaleczaniem - polski archaizm.

a tytuł profesora do czegoś powinien zobowiązywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty ją po prostu wyguglałeś? mnie chodzi o lekarzy sprawdzonych, że tak powiem, na własnej skórze.

pytalas o sprawdzoną - znam Ja z 15lat

natomiast zdziwilem się, ogladając Jej strone, że proponuje laserowe leczenie czegoś, co kedys uwazala, ze nie ma sensu robic zgodnie ze swiatowymi tendencjami.

Widać przeszła na ciemna stronę mocy.

ale w innych sprawach, zwlaszcza nastoletnich dziewczyn mogę Ją spokojnie polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje dr Hirnle - niestety pierwsza wizyta prywatna, ale potem mozna liczyc na leczenie kliniczne w ramach NFZ

http://www.drlidiahirnle.pl/

 

Bardzo mile wspominam tę lekarkę. Byłam u niej jak byłam nastką. Bardzo delikatna i miła. Pierwsza wizyta była prywatna i dość droga, ale zabieg, który musiałam mieć wówczas wykonany był już na NFZ. Zdaje mi się , że Ona przyjmuje na Borowskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai czy znasz inne niż te w linku lampki na schody świecące góra- dół?

http://www.elektryczny.com/p,pl,4981,kinkiet+tango+duo+led+skoff.html

na jakiej wysokości od stopnia powinna być lampka

Lamp oglądałem dziesiątki tysięcy już chyba i... nie będę pamiętał takowych. Przede wszystkim dlatego, że nie są w moim guście. Sorrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum wie, forum radzi, forum nigdy cię nie zdradzi...

 

Słuchajcie, całkowity offtopic - znajoma ma 16-letnią córkę z poważnymi problemami z tarczycą (ostra nadczynność), do ktorych doszły jeszcze zaburzenia hormonów płciowych i pilnie poszukujemy namiarów na dobrą ginekolożkę - ze względu na wiek pacjentki koniecznie kobietę - która przyjmuje w ramach NFZ, bo na pewno zapowiada się dłuższe i intensywne leczenie, a rodziny nie stać, żeby przez dłuższy czas co kilka tygodni płacić za prywatne wizyty wg dzisiejszych stawek.

 

pomożecie?

Tataraczku, dr Hirowska. Super. Przyjmuje w Onkomedzie i tam wizyta kosztuje 80zl. Nie wiem czy mozna na nfz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi please bo nie chce mi się zaczynać czytać kolejnego wątku o drzwiach zewnętrznych, za ile wy je kupowaliście? Ja to za głowę się złapałem jak usłyszałem cenę za moje - ok 5500

my płaciliśmy ok 4500 z montażem, zamkami, drzwi drewniane z CAL-a.

Zamawialiśmy w LAKBUDZIE. W IMPRO - te same drzwi proponowane za 5300 bez klamek i montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi please bo nie chce mi się zaczynać czytać kolejnego wątku o drzwiach zewnętrznych, za ile wy je kupowaliście? Ja to za głowę się złapałem jak usłyszałem cenę za moje - ok 5500

 

Bodaj 4500 zł. Robione na zamówienie u Kampy.

Wierna kopia tych: http://www.urbanfront.co.uk/contemporary-front-doors/1/designs/p1/sintra/r6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli widzę że nie to nie ściema. Mi krzyknęli taką kwotę, ale też dlatego że ubzduraliśmy sobie kiedyś fajny kolor okien - CANADIAN i teraz mamy zonka żeby cokolwiek dobrać do nich (drzwi, brama) w normalnych firmach bo taki kolor jest nietypowy i jedynie za dopłatą ok 15%. Masakra, nawet z płytkami do salonu mamy przez to lekką zadymę ;)

 

Frankai twoich jakoś nie mogłem znaleźć - one są drewniane? bo Jaretta z tego co widzę to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z polecaniem ekip ostatnio róznie bywa...

zalezna jest też lokalizacja.

 

No jasne, ale chociaż człowiek wie, że ktoś kogoś polecił a nie bierze Pana Ziutka z SzukamFachowca. Można spróbować, pogadać. Albo sie spodoba albo nie.

A co ma lokalizacja? Ekipa albo dojedzie albo nie. Grupa przeciez wrocławska a nie dolnosląsko-opolska?

 

Sorry ale dla nas, zaczynających dopiero budowanie, takie informacje o ekipach są bezcenne. Na 'kafelki duperelki' w koloreczku jak u znanego wszystkim ginekologa czas przyjdzie później. No offense.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...