Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

mnie właśnie murarze, ktorych polecałam, wczoraj dali znać, że mają tyle propozycji budowani domów, że im się nie opłaca zrobić mojego ocieplenia elewacji, na które byliśmy umówieni na wiosnę :mad: tak więc ja zacznę znowu polecać, jak już skończę budować :(

 

acha, czuszka - gazu i tak nie mam, jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

mnie właśnie murarze, ktorych polecałam, wczoraj dali znać, że mają tyle propozycji budowani domów, że im się nie opłaca zrobić mojego ocieplenia elewacji, na które byliśmy umówieni na wiosnę :mad: tak więc ja zacznę znowu polecać, jak już skończę budować :(

acha, czuszka - gazu i tak nie mam, jakby co :)

 

Witam w klubie :) Mówiłem już kilka razy i powtórzę jeszcze raz. Budowlańcy nie mają kręgosłupa moralnego ani sumienia. Nie mają i już! Nieliczne wyjątki tylko potwierdzają tę regułę.

 

Poleciłbym Ci ekipę od ociepleń ale... wiesz jak jest. Jeszcze pójdą do Ciebie bo u mnie już tylko tynk mają do zrobienia :) Zresztą i ja jestem z nich zadowolony na razie na 80% (nie chodzi o jakość roboty tylko ogólne cwaniactwo :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie :) Mówiłem już kilka razy i powtórzę jeszcze raz. Budowlańcy nie mają kręgosłupa moralnego ani sumienia. Nie mają i już! Nieliczne wyjątki tylko potwierdzają tę regułę.

 

To Ci chyba mają ten kręgosłup skoro zadzwonili i poinformowali.

No ideałem byłoby gdyby rzucili lepiej płatną pracę i przyjechali...ale, no właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie, że jestem "fajna" i już byli tacy, co mnie "lubili bardziej" :rotfl:

a ile placisz za m2?

 

50 zeta/m2 za komplet od styro do struktury.

Jeśli Cie to pocieszy to pierwszy ociepleniowcy też mnie puścili kantem. Ustawiliśmy się na robotę a gdy przyszło do rozpoczęcie prac to przypomnieli sobie, że Kiełczów jest za daleko (byli z Bielan) i rezygnują. Na szczęście w ciągu 2 dni udało mi się (z polecenia z forum) znaleźć ekipę, której właśnie wypadła z grafika jakaś inna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze więc może zdwojoną siłą powtórzymy to pytanie ?:)

Wiem tylko, że tona kostki granitowej (~5m2) kosztuje 200-250 zł.

A i przy okazji powinniśmy też zapytać ile kosztuje ziemia. Ja na razie mam na jakąś 'bio-ziemię' ofertę za 400 zł-20ton.

Zadzwoń do mojego kostkarza, ale nie wiem czy się zdecyduje, bo już komuś odmówił (chyba Ellaj). U Natalii_Stanko kładł kostkę granitową i była zadowolona, z wyjątkiem tego, że coś tam miał dokończyć i ciągle mu nie po drodze. Stawkę miał dumpingowo niską ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do mojego kostkarza, ale nie wiem czy się zdecyduje, bo już komuś odmówił (chyba Ellaj). U Natalii_Stanko kładł kostkę granitową i była zadowolona, z wyjątkiem tego, że coś tam miał dokończyć i ciągle mu nie po drodze. Stawkę miał dumpingowo niską ;)

Frankai, nie tyle odmowil, co mial przyslac kolege, a kolega nie przyjechal.

Byl obejrzal tylko, ale pracy nie bylo za wiele.

Ale w tym roku chyba znowu do niego uderze. Wtedy mial to byc tylko wjazd do garazu w piwnicy u moim rodzicow. Teraz dojdzie jeszcze kostka u mnie to pracy bedzie duzo wiecej i na pewno sie zgodzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...