Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

A w przeliczeniu na złotówki?

Nie pamiętam, ale chyba ze stref kostek betonowych, mimo że to granitowa.

Dzwoń do gościa i pytaj. Możesz się powołać na mnie ("kolega z Ostrowa"). Nie zdziw się jak za wiele nie powie - to taki wstydliwy pan, aż dziw że prowadzi firmę ;) W dodatku ma 4 ekipy i robią dużo "inwestycji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Nie pamiętam, ale chyba ze stref kostek betonowych, mimo że to granitowa.

Dzwoń do gościa i pytaj. Możesz się powołać na mnie ("kolega z Ostrowa"). Nie zdziw się jak za wiele nie powie - to taki wstydliwy pan, aż dziw że prowadzi firmę ;) W dodatku ma 4 ekipy i robią dużo "inwestycji".

 

tylko numeru do niego mi brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osób, ktore mają okna balkonowe bez balkonu i barierki przy nich - na jakiej wysokości macie górną poprzeczkę tych barierek, licząc od poziomu podłogi poddasza/piętra?

A co ma do tego brak balkonu? Z jednego i drugiego nie warto wypadać. Ja muszę mieć wyżej niż Ty ;) Przymierz się do paru barierek i sama określ.

W budynkach - za przeproszeniem publicznych - wszelkie balustrady nie mogą mieć kształtu drabinki, żeby dzieci nie dały na nie rady wchodzić. Nie wiem jak Twoje. Moje było grzeczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie bylo drogo faktycznie. Cos okolo 50zl z materialem... ale zupelnie teraz strzelam.

I pan Karol ma dostep do roznego rodzaju kostek, po promocyjnych cenach.

Ja coś płaciłem 21 za ułożenie + 14 za podsypkę, no ale do mnie miał 40km. Jak się komuś chce, to odgrzebie bo podawałem całość kosztów. Układa na piasek mieszany z cementem i po ułożeniu leje wodę. Śmieszna metoda, ale działa. Robił u szwagierki, u teściów i u mnie. Zastrzeżeń brak mimo że to już 8, 4 i 2 lata jakoś temu. Żadnych klińców czy innych cudów. U teściów i u mnie nie mieli nawet koparki. Te niewielki wyrównania zrobili rencami. Całość śmieci bez żadnego ale wywieźli.

No i pan Zenek (nie Karol) kupuje kostkę od producenta i chyba na niej nie zarabia, bo cena 20% poniżej hurtowni. Warunek - bierze całe palety. Można oczywiście na sztuki dokupić sobie jak ktoś się boi, że mu zostanie 3/4 palety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie właśnie murarze, ktorych polecałam, wczoraj dali znać, że mają tyle propozycji budowani domów, że im się nie opłaca zrobić mojego ocieplenia elewacji, na które byliśmy umówieni na wiosnę :mad: tak więc ja zacznę znowu polecać, jak już skończę budować :(

 

acha, czuszka - gazu i tak nie mam, jakby co :)

 

Tak to bywa jak, że ekipie "woda sodowa" do głowy uderzy to przestaje szanować klientów i zaczyna ich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellaj - no to ładna cena. tylko ja nie chcę granitu a "chodnik" betonowy :)

 

Spirea - bardzo fajnie, bo trafiłam :) gorzej, że GWC akurat skończyli zasypywać, a WM jeszcze nie zaczęli robić :D ale porozmawiałam z Piczmanem, zostałam przez chłopaków nawrócona na rury giętkie, umówiłam się z P. na dzisiaj na naszej budowie. i w ogole to jestem bardzo zadowolona z tej kształcącej podróży :) Awo ma w tak pięknym miejscu dom, z brzózkami na wyciągnięcie ręki, ech... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko elewacje zewn. podobno robią inni panowie, z którymi oni współpracują.

 

tak, rozmawiałam o tym dziś z panem Sławkiem.

 

Gosiu - Piczman zamierza dopiero kupić anemometr, musisz się z nim sama skontaktować w sprawie tej regulacji, bo to zależy, czy macie przepusty i w ogóle. Ale możliwe, że on będzie u nas robił WM, więc pewnie by wtedy bez problemu dojechał do Was i pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...