Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

mam pytanie odnośnie montażu okien i kwestii usunięcia pianki montażowej-ekpia od okien zostawiła pianę -wiadomo: piana byla mokra jak kończyli, trochę wyschlo i wyszło...dziś był tynkarz-twierdzi ze te wystające powinni okniarze pousuwać. ale ekipa od okien twierdzi ze oni nigdy tego nie usuwają i w ogole co my chcemy...:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po okresie zimowego leniuchowania chciałbym poprawić zewnętrzny wizernek domu - i stąd prośba o namiary na dobrych brukarzy (kostka granitowa lb betonowa), którrzy przy okazji mogą zrobić drenaż. Wiem, że Frankai poleca swojego brukarza (i z tego kontaktu skorzystam, ale nie wiem czy będzie mu się chciało z Jarocina do Wrocławia dojeżdżać), jednak byłbym wdzięczny za jakieś alternatywy :)

z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellaj - no to ładna cena. tylko ja nie chcę granitu a "chodnik" betonowy :)

 

Spirea - bardzo fajnie, bo trafiłam :) gorzej, że GWC akurat skończyli zasypywać, a WM jeszcze nie zaczęli robić :D ale porozmawiałam z Piczmanem, zostałam przez chłopaków nawrócona na rury giętkie, umówiłam się z P. na dzisiaj na naszej budowie. i w ogole to jestem bardzo zadowolona z tej kształcącej podróży :) Awo ma w tak pięknym miejscu dom, z brzózkami na wyciągnięcie ręki, ech... :)

 

Tataraku, a jak Cię nawrócili ina rury giętkie? My jeszcze nie robiliśmy WM, ale jesteśmy wstępnie dogadani na rury sztywne ;/

A na spotkanie to nawet nie miałam szans dotrzeć... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatarak, Awo, jak spotkanie? Do domu dotarłam po 18, więc dzisiaj dla mnie nie było szans.

 

Spotkanie się odbyło - Tatarak dotarła szczęśliwie, aczkolwiek trochę naokoło.;)

Kolektor glikolowy zakopany na około 2 metrach, ładnie się odpowietrzył i wygląda, że będzie dobrze działał - wody w wykopie było całkiem dużo. Reszta instalacji w piątek uruchomiona - działa bezszelestnie. Czyli - jak na obecny stan jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Piczmanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor glikolowy zakopany na około 2 metrach, ładnie się odpowietrzył i wygląda, że będzie dobrze działał - wody w wykopie było całkiem dużo. Reszta instalacji w piątek uruchomiona - działa bezszelestnie. Czyli - jak na obecny stan jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Piczmanem.

ile Cie to kosztowalo?:( - jesli to nie tajemnica handlowa:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...