Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

hej kobitki grupy wrocławskiej!

może my nowi i niedoświadczeni chlopcy w tej grupie (czyli ja i woprz) nie potrafimy komunikować się z ami przez co odbiegamy poziomem merytorycznym od Was - liderek grupy - za co w imieniu własnym przepraszam Was bardzo

słowa woprza rzecz jasna były reakcja na mój problem, bo kiedyś tam w innej firmie przeszedł problematykę nieodzyskanej kasy i prawdę powiedziawszy inna forma wyrażona przez woprza nie odpowiada mi - jest jak nekrolog a ja jeszcze żyję. zdziwko mnie wzięło, że przypisałyście jego reakcję innemu wątkowi

miejmy nadzieję, ze czas zatrze różnice a odpoczywający rycerze grupy uzdrowią atmosferę w grupie czego nie należy rozumiec jako pokazanie babom gdzie ich miejsce w szeregu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki grupy wrocławskiej!

może my nowi i niedoświadczeni chlopcy w tej grupie (czyli ja i woprz) nie potrafimy komunikować się z ami przez co odbiegamy poziomem merytorycznym od Was - liderek grupy - za co w imieniu własnym przepraszam Was bardzo

słowa woprza rzecz jasna były reakcja na mój problem, bo kiedyś tam w innej firmie przeszedł problematykę nieodzyskanej kasy i prawdę powiedziawszy inna forma wyrażona przez woprza nie odpowiada mi - jest jak nekrolog a ja jeszcze żyję. zdziwko mnie wzięło, że przypisałyście jego reakcję innemu wątkowi

miejmy nadzieję, ze czas zatrze różnice a odpoczywający rycerze grupy uzdrowią atmosferę w grupie czego nie należy rozumiec jako pokazanie babom gdzie ich miejsce w szeregu

ależ się nie denerwuj :wink: wszystko z woprz-em wyjaśnione i jest OK :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek,

sprawy upadłych firm są i nam bliskie - doskonale rozumiem bo do dziś nie mamy kilku zaległych pensji od doskonale prosperującej dużej i znanej firmy, która skazała jedną ze swoich córek na upadłość - i nie ma siły na drani

 

ale może kiedyś oddadzą i będzie np. na kuchnię ...

 

a wracając do meritum - czy to dobry pomysł zeby chudy beton wykonawca robił na budowie - mówi że to raptem 3 kubiki, czy chudziak musi mieć super jakość czy sami też zrobią i będzie dobrze. Ławy co innego - dzwoniłam do RMC :wink: okazało się że pan to znajomy znajomego, który był jednym z rozważanych wykonawców naszego domu a w ogóle to dobry znajomy sąsiada

Może i ceny będą dobre

aktualnie szukamy tanich słupków ogrodzeniowych fi 50 narożnych i fi 38-42 najtańsze to 10 zł za sztukę ale chyba nie ma co sobie głowy zawracać takimi , do przyjęcia już za 18 zł - czy macie info o lepszych cenach mogą być używane

no i siatka oczko 3,5 - 4, takie raczej mocne ale nie ukrywam że też tanie bym bardzo chciała

jak coś wiecie to będe dźwięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudziaka to spoko na budowie - rozumiem, że panom nie chce sie w błocie paplać jak popada?

RMC jak znasz tam kogoś to ceny będą konkurencyjne a bez f-ry jeszcze lepiej

kasy raczej nie ujrzę w tym wieku, więc ból jest - a gostek pewnie w poniedziałek otworzy nowa firemkę pod innym szyldem - standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...