Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witaj :)

Spirea kładła Neotherm na elewacji - chyba. Ale nie wiem, czy nie kupowała gdzieś online.

Możesz mi podesłać namiary na ten piasek? z której strony się budujesz?

 

Kładłam Termoorganikę Gold.

U mnie piasek załatwiał wylewkarz. Nie chciało mi się i nie miałam czasu załatwiać takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Wrocławską

I na sam początek mam pytanie

Czy może komuś wpadł w oko styropian grafitowy Neotherm chodzi mi o skład budowlany który nim handluje we Wrocku lub okolicach

 

Ja prowadzę rozmowy z Budusem na Brucknera, ale jak na razie nie są w stanie (lub nie chcą) dać ceny choćby równej tej z alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadzę rozmowy z Budusem na Brucknera, ale jak na razie nie są w stanie (lub nie chcą) dać ceny choćby równej tej z alledrogo.

Na Opolskiej, przed Dobromirem albo PSB, jest skład handlujący m.in. Neothermem. Ale ceny mocno średnie.

Zwróćcie uwagę, że neotherm ma często problemy logistyczne, więc zamówcie styropian odpowiednio wcześnie, żeby nie było nerwówki, że materiału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz sama zalatwiaś wszystko do wylewek? cement też?

dlaczego? czemu nie wykonawca? i kto ma robic Ci wylewki?

 

oj tam zaraz zamawiać - ceny sobie porównam.

 

wylewki pan Jarek K.- najpierw mi daszek ostyropianuje i wyleje (za co go już kocham), a potem i domek wyleje. ale cement to mi zapowiedział, że na dom muszę kupić sama, bo dla niego za daleko do nas wieźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tataraku mam w końcu wylewkę na garażu. Niezawodna ekipa pana Korólczyka znów pokazała klasę (to chyba najlepsza ekipa na mojej budowie - no ex aequo z Panem Filą od zabudowy poddasza). 1600 zł mnie to kosztowało na gotowo robocizna + materiał (cement, piasek, folia, styro 10cm, akcesoria). W przyszłym tygodniu widzę się z jeszcze jednym dekarzem, którego polecił mi znajomy z Rheinzinku - cbid.pl.

 

PS. Piasek przywieźli ze sobą, przy wylewkach też brałem od nich. Nie mam pojęcia ile kosztował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Ciebie najblizej i tak piasek z Mietkowa.

spróbuj tu - Mirek 602 108220. Gość ma baze w Domaslawie i często ma na placu piasek

 

Oni są bardzo solidni - robili mi wykopy, przywozili i zasypywali pospółkę, obsypywali fundamenty i wozili piasek do murowania.

Ceny też mają przystępne - netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadzę rozmowy z Budusem na Brucknera, ale jak na razie nie są w stanie (lub nie chcą) dać ceny choćby równej tej z alledrogo.

 

Jak nie zapomnę to wieczorem wkleję namiary na gościa, od którego kupowałem Neotherm w dobrej cenie.

Potem jak zabrakło mi kilku paczek to dokupowałem we wspomnianej hurtowni na Opolskiej (nazwy nie pomnę, cena też była taka se).

Potwierdzam ogromne problemy fabryki z dostawami. Jak nie zamówi się z wyprzedzeniem, albo braknie to 2-3 tygodnie postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tataraku mam w końcu wylewkę na garażu. Niezawodna ekipa pana Korólczyka znów pokazała klasę (to chyba najlepsza ekipa na mojej budowie - no ex aequo z Panem Filą od zabudowy poddasza). 1600 zł mnie to kosztowało na gotowo robocizna + materiał (cement, piasek, folia, styro 10cm, akcesoria). W przyszłym tygodniu widzę się z jeszcze jednym dekarzem, którego polecił mi znajomy z Rheinzinku - cbid.pl.

 

PS. Piasek przywieźli ze sobą, przy wylewkach też brałem od nich. Nie mam pojęcia ile kosztował.

 

Na moim daszku też on zrobi wylewkę - za Twoją radą :) Już jesteśmy dogadani, tylko czekam na styro. Cement na ten kawałek teraz przywiozą, a piasek mam od razu zamówić w większej ilości na całość wylewek w domu. Póki co - pan Jarek pokazuje klasę :) Doradził też Moanie bardzo fajną alternatywę na izolację podłóg (zamiast papy),która ma atesty do stosowania w domu i przy podłogówce.

Takie coś: http://www.netweber.pl/zaprawy-techniczne-weber-deitermann/przewodnik-weber/ukladanie-plytek/uszczelnienia-podplytkowe/webertec-superflex-d1p.html

http://www.netweber.pl/zaprawy-techniczne-weber-deitermann/przewodnik-weber/poczekalnia/weberprim-801.html

jakby ktoś był zainteresowany i miał wodę wysoko :)

 

Mnie już Cięciwa zrobił szalunki pod tę wylewkę, więc nie będę szukać innego wykonawcy.

 

Ostatnio wpadł do mnie MC przyciąć jedną dachówkę, która miała wyszczerbiony narożnik. Przy okazji jeszcze coś tam przygłaskał itp. wyraził uprzejme zdziwienie "technologią wybraną" przez swojego następcę ;), ale w sumie to jestem z niego bardzo zadowolona. Mam bardzo dobrą obsługę posprzedażową :)- co prawda nie odbierali telefonów, ale zareagowali na maile i sms'y poprawnie i szybko. Pomyłkę w sprawie okna też wzięli na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...