Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

BK - to tak jak u nas z tą ziemią ....obok nas na pewno nigdy nie będzie budowlanej (strefa ochronna dla gazu) - a rolnik by najchętniej tak nas skroił...więc czekamy - może kiedyś odpuści....

 

strefa ochronna dla gazu oznacza że nie można tam stawiać domu ani garażu ale ziemia może być budowlana (takie tam formalne bzdeciki) w każdym razie możesz to spokojnie ogrodzić i robić wodne ogrody

 

rolnikowi może chodzić o to, że do tej ziemi dzisiaj dostaje jakieś dopłaty z Unii pokombinuj możesz mu to wydzierżawić i ta kaska dalej zostanie jego

 

nie pamiętam gdzie jest ten twój gazociąg ale u mnie na osiedlu (centralnie w środku) też jest i podobno są takie plany ze się go kiedyś pozbędą. Może ten rolnik myśli że to już tuż tuż. a może ma tyle tej ziemi że da się ją sprzedać jako dużą działkę z małym miejscem na budowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strefa ochronna dla gazu oznacza że nie można tam stawiać domu ani garażu ale ziemia może być budowlana (takie tam formalne bzdeciki) w każdym razie możesz to spokojnie ogrodzić i robić wodne ogrody

własnie chodzi mi o powiększenie ogrodu...

rolnikowi może chodzić o to, że do tej ziemi dzisiaj dostaje jakieś dopłaty z Unii pokombinuj możesz mu to wydzierżawić i ta kaska dalej zostanie jego

dobry pomysł...choć z tym rolnikiem to mogą być problemy...nawet miejscowi za nim nie przepadają...dlaczego? cały czas jest to dla mnie tajemnica :-?

nie pamiętam gdzie jest ten twój gazociąg

czyli trza przyjechać na wizję lokalną :wink:

ale u mnie na osiedlu (centralnie w środku) też jest i podobno są takie plany ze się go kiedyś pozbędą. Może ten rolnik myśli że to już tuż tuż.

....nic nie słyszałam żeby go mieli wycinać..raczej nie skoro właśnie przyłączyli do niego Ligotę i Malin....

a może ma tyle tej ziemi że da się ją sprzedać jako dużą działkę z małym miejscem na budowę

to własnie kombinuje chyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuck

Dobrzyk!!!!!! Smoku!!!!!!!!! Sławuś!!!!!!!! gdzie są chłopcy z tamtych lat????!!!

przybywajcie, bo coś poziom dyskusji spada poniżej zera... :x :x

tzn. dawno już spadł.

na mnie Yemiołka nie licz, właśnie spadłem do poziomu piątego kręgu studziennego pod ziemie i za cholerę nie da się niżej :D

Woda z piaskiem szybciej napływała niż ja ją odpompowywałem :) Kiedy teściu stojący u góry zapadł sie nagle po kolana, powiedzielismy sobie, pas i poszlismy na piwko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczególnie BK i Yemiołkę, lekko zjechany po pracy muszę się odezwać, coby wszym i wobec wiadomym było że istnieję, i śledzę uważnie co się tam dzieje na naszym forum ( wg. niektórych zza krzaczków :D ) , ha? czy mogę się poczuć jako odpoczywający rycerz grupy, tudzież rycerz śpiący którego któraś z dam obudzi w sposób... no właśnie w jaki sposób, chociaż muszę w skrytości przyznać iż dama ta pojawiła się już i obudziła mnie z letargu w który popadłem w związku z ilością pracy tudzież brakiem odpoczynku, i składam jej wielkie dzięki 8) , a poza tem właśnie chyba skończę nierówną walkę z pracą i udam się na zasłużony odpoczynek w swej posępnej rycerskiej wieży (coby nie wypaść z klimatu :) ), a podróżując do swego zamczyska, pewnikiem z siodła będę mógł poczuć jeno te cudowne grillowo-piwne klimaty przy których teraz zapewne zasiadacie, no cóż "ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś" tudzież robić inne rzeczy ale o tym ciiiii...... Pozdrawiam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczególnie BK i Yemiołkę, lekko zjechany po pracy muszę się odezwać, coby wszym i wobec wiadomym było że istnieję, i śledzę uważnie co się tam dzieje na naszym forum ( wg. niektórych zza krzaczków :D ) , ha? czy mogę się poczuć jako odpoczywający rycerz grupy, tudzież rycerz śpiący którego któraś z dam obudzi w sposób... no właśnie w jaki sposób, chociaż muszę w skrytości przyznać iż dama ta pojawiła się już i obudziła mnie z letargu w który popadłem w związku z ilością pracy tudzież brakiem odpoczynku, i składam jej wielkie dzięki 8) , a poza tem właśnie chyba skończę nierówną walkę z pracą i udam się na zasłużony odpoczynek w swej posępnej rycerskiej wieży (coby nie wypaść z klimatu :) ), a podróżując do swego zamczyska, pewnikiem z siodła będę mógł poczuć jeno te cudowne grillowo-piwne klimaty przy których teraz zapewne zasiadacie, no cóż "ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś" tudzież robić inne rzeczy ale o tym ciiiii...... Pozdrawiam was

hehehe

przyłbicę se naoliw, bo Ci zawiasy skrzypią! 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ludziska,

 

mało mnie tu teraz bo........... mamy córeczkę!!!! Huuuuuuuurrrrrrrrrrraaaaaaaaa!!!! Urodziła się w miniony czwartek, jest bardzo ładna :lol: mimo, że jakoś podobna do ufoludka :roll: :D

 

Umieściłem zdjęcie Tośki w albumie załączonym poniżej, pozdrawiam - szczęśliwy tatuś Miwol :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...