Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

no dobra, słuchajta. pogadalim z Gagatą zdalnie i oto wnioski:

spotkanie być może, ale nie musi.:razz:

jako iż ma mieć poniekąd profil budowlany, a brak innych pomysłów, z wielkim wstydem i zażenowaniem proponuję jako miejsce swoją budowę, choć wolałabym tam jeszcze nie teraz, bo jest paskudnie... ale jeśli ktoś lubi gruz i pokrzywy, to będzie kontent :grin:

w dodatku na działce pomieszkuje robotnik, na szczęście chwilowo jeden....

jest góra piachu, więc dzieci mają się w czym grzebać. [swoje dziecię zabieram]

ognicho jakieś da się sprokurować, ale grilla nie posiadam.

proponowany czas: 17:00

jeśli ktoś z tej skromnej grupki stwierdzi, że mu się nie chce przyjeżdżać - proszę o kontakt pod nr [ocenzurowano] - bo może wszyscy nagle dojdą do tego samego wniosku, a ja tam będę czekać jak kto głupi... :lol:

namiary poślę wam pocztą muratorową - priv.

hej

 

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: yemiołka dnia 2002-07-01 10:27 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i odbyło się spotkanie na yemiołkowej polance, kto nie był niech żałuje. Wszystko było jak trza, tylko gości nie za wielu :evil: . Yemiołka a może Ty przypadkiem wprowadziłaś jakieś dodatkowe opłaty typu wejściówka, placowe, zużyty przez dzieciarów piasek na babki itp i się ludziska przestraszyły ?

Dobrze, ze byłem sam :grin:

pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego SETKA Ci pękła, Dobrzykowice :grin: ?!

Tak czy owak - uczcić zawsze warto!

 

U mnie we wspomnianą niedzielę nawet przyszli goście na mecz, więc czas ten spędziłam w domu (i zagrodzie).

 

Grunt, że spotkanko się odbyło, uważam. A ile jest ludzi to zawsze kwestia wtórna. ja tam zawsze stawiałam wyżej JAKOŚĆ niż ILOŚĆ,.. CHOCIAŻ... CZEMY BY NIE OBIE TE RZECZY ... ?

 

Nie, nie! To już zachłanność!

 

_________________

 

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Gagata dnia 2002-07-03 11:01 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No setka postów. Dobrzykowice są nowe, więc ponosi je jeszcze młodzieńcza fantazja i chęć zaistnienia, ale może to i dobrze - Forum żyje dzięki postom.

Dobrzykowice - przed Tobą kolejne wyzwania. Jako Członek grupy gaduł musisz ostro pracować. Patrz już w kierunku Ćwiartki i Połówki, zarówno Forumowej jak i butelkowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - tak i to chwilowo na dłużej. Wyjadę może za jakieś 2-3 m-ce i to znów na G.C. Może też umoczą mnie w bardzo śliski projekt. Jeżeli ktoś planuje zakup Mercedesa, to należy zrobić to teraz, bo jak rozłożę stalownię w Linz, to Mercedesy (i nie tylko) będą bez karoserii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że Twoje "czarne" proroctwo się sprawdzi :smile: Na razie jednak zbieram na więźbę. Qrde czy rzeczywiście robocizna (więźba plus krycie dachówką karpiówką, 260 m kw)w wysokości 9000 zł to norma ? Za cholere nikt nie chce zejść niżej. Dach mam przecież prosty, dwuspadowy z jedna tylko lukarną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem bodajże z sześcioma wykonawcami i wszyscy jakby się zmówili podają identyczną lub podobną cenę. Generalnie m.kw.

więźby plus krycie karpiówką to koszt rzędu 45-50 zł, a więźba plus "normalna" dachówka to ok 35 zł. W to wchodzi wszystko czyli blacharka, rynny itp. czasami liczą sobie dodatkowo 50-100 zł za osadzenie okna połaciowego. Podbitka liczona jest osobno. Całość z materiałem to lekko licząc 25 - 30000 !!

Czy ktoś ma na zbyciu 30 000 złotych ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...