Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Hej, poszukujemy namiarów na dobre ekipy od:

- tynków

- wylewek

- alarmów

Z góry dzięki!!

 

Co do tynków, to weź namiary od Wojgoca lub Madeleine - jedna ekipa, druga - robiła niedawno u Tatarak i Gosi (nie pamiętam niestety której). Po namyśle i obejrzeniu w kilku miejscach prac innych tynkarzy, moi też źle nie zrobili. W paru sprawach trzeba ich jednak przypilnować. Jak chcesz, dam kontakt. Swoją ekipę z podaniem + i - podawał też Jarett (musiałabyś poszukać na grupie).

 

Wylewki - Pan Korólczyk - 603 200 120 - robił chyba u większości, których znam

Alarm - kable rozprowadzał elektryk, system ustalił mi człowiek od alarmu, ale kupowałam sama przez internet, on potem montował i ustawiał. Jest jednak z daleka. Mogę podać namiary, na kogoś z Wrocławia, który robił nam w pracy całą instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

wow Jarett! gratulacje :) Powodzenia

Kupiłeś tego Whirlpoola? Jeśli tak, to napisz gdzie i jak się będzie sprawdzać.

 

Elwood również gratulacje - z racji własnego etapu, większe wrażenie zrobił na mnie Jarett :) Stąd pierwsze gratulacje. Zresztą pozwolenie na budowę, to w większości zasługa innych - projektanci, urzędnicy itd. A budowa - to dopiero jazda i sprawdzian samego siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moje ogrodzenie juz stoi i wyglada chyba nieźlle :)

Jutro wrzucę zdjecie jakieś.

 

Ale właśnie zaczęłam się zastanawiać nad projektem i pozwolenienm na budowę i mam pytanie - ile we Wrocławiu czekaliście na PnB?

całe te 65 dni czy dostaliście szybciej?

Strasznie mi zalezy na czasie i takie myślenie życzeniowe mi sie włączyło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...