Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny i chłopaki - z jakim wyprzedzeniem zamawialiście styro na elewację? bo dużo czytam o poślizgach i nie wiem, czy wpadam w paranoję, czy jednak warto wszystko zgromadzić przed wejściem ekipy. oraz pocieszcie mnie, że zmieszczę w chałupince 200 paczek styro :bash:

ja styropianu na elewację nie chowałam. Pomogło mi, że akurat wylewki były robione i warunków brak i leżał czekając na panów dzień czy dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi w sprawie izolacji chudziaka.

Mam zamiar w sobotę przykleić 130 m2 papy na parterze.

Czy wywijaliście pasek papy na ścianę (jeżeli tak, to ile), czy tylko łączyliście z papą wystającą spod ścian nośnych?

Zdania w "literaturze" (www) są tradycyjnie podzielone.

Chcę położyć papę termo 3-4 mm.

 

Może uda się Wam rozwiać moje wątpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba 6, okolice września/października 2011. Sam się udzielałeś w dyskusji nt mojej obróbki :) Chyba nawet ze względu na Twoje wpisy wrzuciłam fotki do wątku o poddaszu, co skończyło się poprawkami wykonawców.

tez to pamietam - ale Tatarak pisze o jakims innym rozwiązaniu obróbki okien dachowych i nie bardzo wiem co ma na mysli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu ruch w tym sezonie....

 

mam takie pytanko, może ktoś wie, czy w Obi można dokonywać zwrotów tak jak w Castoramie, czyli bez ograniczeń czasowych?

 

i drugie - widzieliście może ostatnio jakąś megapromocję na szare kafle podłogowe, co by się nadały do kotłowni? nie wymagam od nich specjalnej urody, raczej szukam po taniości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu ruch w tym sezonie....

 

mam takie pytanko, może ktoś wie, czy w Obi można dokonywać zwrotów tak jak w Castoramie, czyli bez ograniczeń czasowych?

 

i drugie - widzieliście może ostatnio jakąś megapromocję na szare kafle podłogowe, co by się nadały do kotłowni? nie wymagam od nich specjalnej urody, raczej szukam po taniości ;)

ja polecam gres techniczny Stargres, fabrycznie ipregnowany - ostatnio byl w Intermarche po 17zl/m2, moze byc w Casto w podobnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam stan zero sobie samemu zrobic. Raz, ze zaoszczedzi sie ze 20k na robociznie, dwa ze bedzie niewiele wolniej (z uwagi na brak terminow i wiele budow naraz polecanych ekip), a trzy, ze dokladniej. Kolega z pracy nie majacy nic wspolnego z budowlanka zawodowo, ani z wyksztalcenia, w tym tygodniu juz wylewa plyte stropowa (zamiast chudziaka - na jego gruncie nie ma mozliwosci dobrze zagescic podloza pod chudziak), a zaczal w polowie kwietnia zabawe z geodeta. Robi to weekendami i popoludniami. Na calej powierzchni scian fundamentowych roznice poziomow ma maks 1 cm.

 

U mnie stan zero o ile dobrze pamiętam wyceniono na 6 000 zł za robociznę, ale miałem czas i rodzinę do pomocy, więc wykonaliśmy go sami.

 

Gdybym jednak miał to wykonać sam lub w 2 osoby wolałbym zapłacić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i drugie - widzieliście może ostatnio jakąś megapromocję na szare kafle podłogowe, co by się nadały do kotłowni? nie wymagam od nich specjalnej urody, raczej szukam po taniości ;)

 

W PSB Mrówka w Jelczu widziałem kafle w cenie <15 zł/m2 - najlepiej przedzwoń i spytaj co mają aktualnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...