Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

kapelusik,

hurtownia z Wysokiej nie jest na liście handlowców Creatona,

chyba na priva dawałem Ci namiary na hurtownie z dachami - ja swoją dachówkę obgadałem z przedstawicielem Creatona - ilości i rabaty a kupiłem w Polanbudzie bo najbliżej ode mnie, nie było problemu z magazynem na placu i transportem na budowę- było w cenie, choć dachówka leżała u nich 2mies

hurtownia i tak swoje 2% zarobiła ale tylko 2 a nie 7

na nasz okręg doradcą jest Darek Nowak i najlepiej jest się z Nim spotkać - ma wiedzę i doświadczenie - powie Wam gdzie możecie zobaczyć dachy z dachówki, która Was interesuje co jest o tyle wazne, że można zobaczyć połać a nie m2 na stelażu, oceni inne kwestie projektowe

podam Ci komórkę na Darka na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

2. Iwoneska - tak może być ale:

- nie każda kotłownia lubi wilgoć

- ewentulane zapachy oleju też moga nie być przyjazne

- to generalnie nie jest specjalnie miłe pomieszczenie (kotłownia)

- mam gazową - przy odbiorze że nie było żadnych problemów

- oleju nie będzie

- dlaczego nie? dla mnie to po prostu pomieszczenie gospodarcze, w kórym znajduje się kilka rzeczy - piec i te wszystkie rurki i zbiorniczki do niego 8) , pralka, szafki na detergenty i takie tam inne duperele, suszarka (i z tego jestem bardzo zadowolona że tam ją mam...no bo niby gdzie by było lepiej?), dojdzie jeszcze zlew gospodarczy...do płukania kaloszy np :wink:

 

podobno piece kondensacyjne nie przepadają za wilgocią

nie pamiętam już dla czego - wyczytałem to kiedy zastanawiałem się jakie ogrzewanei wybrać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solary najprawdopodobniej rurowe.

DGP nie będzie. Chłop alergik by mi się wykończył.

 

Co do Creatona i Wysokiej - byliśmy tam w sobotę i nie było na tyle kompetentnej osoby, by dowiedzeić się czegokolwiek. Dostalismy do domu dachówkę sztuk 1 i zostawiliśmy projekt i tyle. Jutro po wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osób będzie 4.

A solar chyba 1.

 

Ale wiecie co, to dość odległe kwestie. W tym roku chcemy zrobić tylko fundamenty domu i postawić budynek gospodarczy.

W przyszłym SSO lub SSZ. Zbaczymy.

 

A dachówka nam po to, bo identyczna musi być na dachu domu i bud. gospodarczego. Swoją drogą boimy się, czy nie będą się one różnic kolorem, gdy jedną część zamówimy w tym roku, a następną - w przyszłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapelusik,

to zależy od producenta, ale niestety UV swoje robi i wszystko po sezonie wygląda inaczej niż nowe mimo że z tej samej partii

 

Jesli moge dodac w tym temacie swoje trzy grosze - sąsiad budował swój dom dwa lata temu, my teraz niedawno kładliśmy dachówkę - ten sam producent i kolor identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...