Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam :-) Odnośnie naszej łazienki - życie szybko zweryfikowało nasze plany.

 

Mam do odsprzedania 5kg fugi epoksydowej Sopro (kolor perłowa biel) w dobrej cenie.

Oczywiście wiadro z fugą jest oryginalnie zamknięte.

 

Jeśli będzie ktoś zainteresowany proszę pisać na prv :) Łazienka się robi ponieważ trochę zmieniłam koncepcję ;-)

 

Pytanko: ktoś może polecić dobrego szklarza z okolic Oleśnicy? Interesuje mnie lustro do łazienki z montażem.

 

Pozdrowienia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Pierwotnie chciałam zabudować tylko stelaż wc. W rezultacie zabudowy k-g jest więcej więc trochę dłużej to trwa :-) Zmodyfikowałam trochę nasz projekt łazienki. Druga sprawa to ta fuga :eek: Musiałam kupić nową fugę...

Jak już zamówię blat do łazienki i szafkę u stolarza to będziemy bardzo zadowoleni :)

 

Spirea, Kaska73 - jeśli będziecie to czytać to poproszę o namiary na szklarza z okolicy Oleśnicy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie chciałam zabudować tylko stelaż wc. W rezultacie zabudowy k-g jest więcej więc trochę dłużej to trwa :-) Zmodyfikowałam trochę nasz projekt łazienki. Druga sprawa to ta fuga :eek:

Budowa... (czytaj "życie"). Bynajmniej nie jest to "a nie mówiłem". Po prostu za dużo wiem o planach i budowaniu, oraz emocjach i zapeszaniu, fachowcach i obietnicach, żeby wierzyć w 3-dniowe łazienki ;) Nie przejmuj się - bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Żona zmieniła projekt łazienki na piętrze 4 razy. I o ile wcześniejsze już przed wykonaniem jej się opatrzyły, o tyle ostateczny ciągle się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa... (czytaj "życie"). Bynajmniej nie jest to "a nie mówiłem". Po prostu za dużo wiem o planach i budowaniu, oraz emocjach i zapeszaniu, fachowcach i obietnicach, żeby wierzyć w 3-dniowe łazienki ;) Nie przejmuj się - bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Żona zmieniła projekt łazienki na piętrze 4 razy. I o ile wcześniejsze już przed wykonaniem jej się opatrzyły, o tyle ostateczny ciągle się podoba :)

 

Gdybym trzymała się pierwotnej koncepcji to by skończyli ale zachciało mi się modyfikacji :-) Prawdę mówiąc to pierwszy raz zdarzyło mi się że nie mam tego co chcę (w tym przypadku: fugi epoksydowej). Chcieli położyć tą fugę ale na moje ryzyko, więc podziękowałam :-) Kafle na podłodze nie są gładkie więc w razie problemów nie byłoby tak łatwo je doczyścić. Do tej pory jeśli coś zleciłam to zawsze tak było, ale jak to mówią zawsze musi być ten pierwszy raz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężankaa, w Oleśnicy na Lwowskiej jest szklarz. Nie pamiętam już od kogo miałam namiary. Wiem, ze jest korzystny cenowo. Nie sprawdzałam Go jeszcze (a pewnie będę w najbliższym miesiącu). Najlepiej pojechać zobaczyć. Dobre ceny miał też szklarz polecany przez Madeleine, ale nie pamiętam, jak się nazywał. Szklarz jest też we Wrocławiu między stacją benzynową a mostem przy Placu Kromera. Wychodzi chyba trochę drożej od wspomnianych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić dobre drewno do kominka w okolicach Wrocławia?

Każdy reklamuje, że podsuszone, dobrze poukładane, ale szukam z polecenia, tym bardziej że pierwszy raz do nowego kominka

kupuję i jestem zielooooooony jak zielsko na mojej działce.

nawet te polecane wymaga składowania i sezonowania, więc kupuj szybko i sezonuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...