Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Mam już wycenę od stolarza i teraz się zastanawiam jak to możliwe że wyszła taka mała różnica...

W WFB wycenili na 19 tys. (meble fornirowane) a stolarz za sam mdf (wysoki połysk) 16 tys. :/ Przecież fornir jest droższy niż mdf lakierowane :o

Zgłupiałam...

 

Ooo, dzięki. Może ta mała różnica wynika z tego, że dostałaś spory rabat w WFM:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

pod wylewki u wszystkich idzie sporo - ja bym sie skupil na konkretnym producencie lub szukal okrślonych parametrów styro a dopiero potem sugerował się ceną

 

Wybrany już wstępnie mamy. Nie chodzi o to, żeby kupić najtaniej, tylko, żeby kupić w sprawdzonym miejscu... Chcę uniknąć sytuacji, która miał np. Salik, że połowa styro była jakaś zgniła/sparciała/cokolwiek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić, że 20 sierpnia wchodzą do mnie tynkarze :) Udało mi się znaleźć to co chciałem, czyli tynk nie z worka, tylko mieszany na miejscu.

Znaleźliśmy też parapety wew, prawdopodobnie będzie to Madura Gold, chociaż cały czas myślimy, bo cena 800 zł/m2 trochę nas odstrasza.

Elektryka praktycznie skończona, walczę z wentylacją kanalizy, bo muszę jeden kanał z czegoś elastycznego zrobić.

Co jeszcze muszę mieć zrobione przed tynkami ? :)

Aha... ma może ktoś na zbyciu 1000l pojemnik na wodę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrany już wstępnie mamy. Nie chodzi o to, żeby kupić najtaniej, tylko, żeby kupić w sprawdzonym miejscu... Chcę uniknąć sytuacji, która miał np. Salik, że połowa styro była jakaś zgniła/sparciała/cokolwiek..

 

Ja brałem poprzez Mega1000 z Oławy i miałem dostawę prosto od producenta [Magbud], przy rozładunku od razu obejrzałem "towar".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej szukamy :-) dzieki informacjom z forum przyjrzalam się Normsathlowi, wpadł mi w oko. mam wycenę z Długołeki, czekam na jeszcze jedną z innej firmy. Skontaktowałam się też z panem z Irgi, fakt-mile wrażenie, czekam na ofertę. niestety nomenklatura silnikowa mi nic nie mówi :-) w Hormannie jest jeszcze inny rodzaj napędu.

Czuszka, masz jakies nowe wyceny?

ja ostatnio dostałam na Normstahla za 7500, więc troche lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić, że 20 sierpnia wchodzą do mnie tynkarze :) Udało mi się znaleźć to co chciałem, czyli tynk nie z worka, tylko mieszany na miejscu.

wychodzi Ci taniej?

współczuje tego calego syfu związanego z rzucanym tynkiem.

Znaleźliśmy też parapety wew, prawdopodobnie będzie to Madura Gold, chociaż cały czas myślimy, bo cena 800 zł/m2 trochę nas odstrasza.

Kaska73 ma kamieniarza w Olesnicy z bardzo dobrymi cenami.

ja za swoje parapety z madura Gold placilem po 680zl/m2 przy 3cm grubości - kupilem caly blok i powycinalem takie jakie chcialem.

Kupowałem w Nysie u Adamusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odstąpienia 15 paczek styropianu elewacyjnego Neographite (szary) o grubości 20 cm, lambda 0,033 - po 100 za m3, odbiór we własnym zakresie z mojej budowy niedaleko Kąt Wrocławskich :)

Zaraz wrzucę ogłoszenie na pchli targ, ale tam nie wszyscy zaglądają, więc na wszelki tutaj też się ogłaszam.

 

OGŁOSZENIE JUŻ NIEAKTUALNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi Ci taniej?

współczuje tego calego syfu związanego z rzucanym tynkiem.

 

Kaska73 ma kamieniarza w Olesnicy z bardzo dobrymi cenami.

ja za swoje parapety z madura Gold placilem po 680zl/m2 przy 3cm grubości - kupilem caly blok i powycinalem takie jakie chcialem.

Kupowałem w Nysie u Adamusa

 

Ale tynk leci z agregatu, tylko do niego nie wysypują zawartości worka, tylko sami dobierają proporcję piachu, cementu i wapna, reszta bez zmian.

 

Kaska73 już mi dała namiar, będę się tam dowiadywał :)

Przy okazji wielkie dzięki dla Kaska73 za namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...