Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie, gdzie we Wrocławiu oprócz Max Fliz i Cermagu można obejrzeć przyzwoite kafle łazienkowe?

nie wiem co rozumiesz przez przyzwoite, ale masz jeszcze:

Armalux na Mińskiej,

Womag na Bystrzyckiej i Karmelkowej,

Cortina przy Avicenny,

Bokaro na Karmelkowej,

Nasza łazienka w Astrze,

salon przy Wodzisławskiej - ale tam nie byłem

i wszelkie markety budowlane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaką Ty szpilkę wbijasz, że Ci się zmieści w kotłowni? A może masz taką wysoką kotłownię? ;)

Nam chyba jakoś weszły. A jeżeli się mylę, to pewnie ścieliśmy i jeżeli nie spełniała dalej norm (za wysoka rezystancja), to pewnie wbijaliśmy kolejną obok.

 

Coś takiego:

http://www.karbownik.com.pl/go/_info/?id=339

tylko moje maja 120 cm, na razie kupiłem dwie, zobaczę jak będzie się wbijać i jak będą wychodzić pomiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego:

http://www.karbownik.com.pl/go/_info/?id=339

tylko moje maja 120 cm, na razie kupiłem dwie, zobaczę jak będzie się wbijać i jak będą wychodzić pomiary.

Hmmmm.... To Ty chyba masz mały problem jak taką szpilunię sobie chcesz wbić. A skoro taką chcesz, to nie strzelaj z armaty do muchy, tylko właź na ryczkę i wal młotkiem. Jak nie pójdzie, to zawsze możesz sobie dospawać, aczkolwiek obstawiam, że młotek przy tej długości, będzie lepszy niż elektryczny młot. Skoro nam 5m się nie gięły na boki, to przy takiej długości musi wejść.

A tak swoją drogą - to skąd pomysł wbicia szpilki? I to w dodatku tak krótkiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro, Wojgoc, Czuszka - dzięki!! :) już mi się odechciało wykończeniówki...

 

 

ja zauważyłam, że jak przejeżdzam koło tych wszystkich sklepów okołołazienkowych, to odczuwam ulgę, że mam to już z głowy ;)

 

Przy okazji pochwalę się jeszcze na Grupie - jesteśmy po przeprowadzce :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wrocławiacy, kogo polecilibyście z rynku miejscowego do zrobienia okien PCV. Moja siostra, postanowiła wyremontować mieszkanie i telefonuje do mnie po pomoc. Ale ja w Krakowie.

Potrzebna firma rzetelna, z krótkimi terminami, porządnym materiałem i parapetami z konglomeratu.

poratujcie, please:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa

Gdzie znajdę na forum polecane hurtownie, betoniarnie i te mniej lubiane.

Zaczynam właśnie swoją przygodę. Obecnie szukam stali na fundamenty oraz betonu.

witaj,

to o co pytasz w duzej mierze uzaleznione jest od miejsca Twojej przygody - bo co z tego, ze podam Ci dobra cene na beton, skoro bedzie mial do Ciebie 40km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa

Gdzie znajdę na forum polecane hurtownie, betoniarnie i te mniej lubiane.

Zaczynam właśnie swoją przygodę. Obecnie szukam stali na fundamenty oraz betonu.

 

Z liczących się producentów, masz do wyboru:

SANBET

SANBET FABRYKA BETONU MICHAŁ JUCHA

ABET

e-BETON

 

Ceny wszędzie podobne. Fundamentowy B20-B25 to wydatek około 200-220zł netto/m3

Najwięcej możesz 'urwać' na pracy pompy. (niektóre betoniarnie mają pompo-gruszki). Sprawna ekipa wyrobi się z wylaniem fundamentu w niecałą godzinę (średnio).

Będziesz robił strop, warto zamówić beton zbrojony włóknami (bez różnicy czy stalowymi czy polipropylen).

 

O stal, zapytaj w centrostalu, możesz popytac w hurtowni Manex z Bystrzyckiej (tam mogę polecić Pana Artura do kontaktów w kwestii całościowej obsługi Twojej inwestycji) Pamiętaj jednak, że musisz cały czas kontorolować ceny w innych miejscach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...