Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

A ja w ciemno polecam Pana Artura z Manexu. Bezproblemowa wspólpraca.
ja do stanu surowego prawie wszystko kupowałam w Manexie, a przy okazji dachówek tak się na nich nacięłam, że nie wylądowaliśmy w sądzie jedynie z tego powodu, że nie mam czasu. więc z polecaniem w ciemno bym nie ryzykowała ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

dzięki, ale moi klienci też mają non stop dla mnie zlecenia - a ja ogłosiłam sierpień miesiącem doglądania budowy. zresztą już wiesz :)

 

Doglądanie to bym jeszcze zrozumiał. Zwłaszcza to co mi dzisiaj mówiłaś przez telefon, ale wcześniej pisałaś, że nie zarobiłabyś na opiekunkę i malarzy. I to mi się zupełnie nie zgadzało matematycznie, zwłaszcza, że Ty poświęcisz na ściany 3 razy tyle co oni. No ale wyszło, że kobieca wypowiedź nie może być interpretowana wprost, tylko trzeba się zastanowić co się kryje między liniami, potem co między tymi międzyliniami, a potem jeszcze między wyrazami i na koniec co między literami. :rolleyes:

A ja naiwny porównywałem to tak: ST<SO+1/3SM i zastanawiałem się czy ST jest takie małe, czy SO lub SM to kosmos. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś sprawdzone miejsce do wiercenia otworów w gresie i szlifowania płytek gresowych do kąta? wymyśliliśmy sobie duże gresowe płytki na ścianę - muszą w nich być otwory pod baterię wannową, zamontowanie bidetu i wc, plus przy półeczce muszą być wyszlifowane do kąta, a wykończeniowiec nie chce ryzykować/nie ma odpowiednich narzędzi i muszę gdzieś z nimi podjechać.

wygóglałam tę firmę http://tniemyplytki.pl/tniemy/oferta.html , ale może znacie/polecacie inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Poszukuje namiar na dobrego murarza, do obmurowania kominu systemowego cegłą klinkierową. Akurat mój murarz powiedział, że niestety tego nie zrobi :(

 

Nie mam dużo czasu, gdyż ekipa od dachu powiedziała, że max 5 dni na wymurowanie aby im pracy nie stanęły w miejscu :(

 

Z góry dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... To Ty chyba masz mały problem jak taką szpilunię sobie chcesz wbić. A skoro taką chcesz, to nie strzelaj z armaty do muchy, tylko właź na ryczkę i wal młotkiem. Jak nie pójdzie, to zawsze możesz sobie dospawać, aczkolwiek obstawiam, że młotek przy tej długości, będzie lepszy niż elektryczny młot. Skoro nam 5m się nie gięły na boki, to przy takiej długości musi wejść.

A tak swoją drogą - to skąd pomysł wbicia szpilki? I to w dodatku tak krótkiej?

 

Właśnie specjalnie je wybrałem, żeby nie było kłopotu. Jedyne czego nie przewidziałem to problem z SDSMaxem... cały czas szukam, chociaż teraz mam maraton przedtynkowy :)

Ekipa już się wprowadziła, oklejają okna itd, a ja do 1 w nocy robię wszystkie pierdoły które zostały.. masakra z tymi pierdołami wszystkimi.

Jutro mam w końcu mieć założony licznik i mogą chłopaki odpalać agregat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję poszukam i poczytam :) niestety nasz projekt jest taki sobie - jeżeli chodzi o fragmenty wykonawcze...

 

Mój też nie miał szczegółów i błędy. Myślałem o systemowym ale wyczytałem w jego opisie o dylatacji i zrezygnowałem. Było to przed budową lub na etapie fundamentów, więc nikt mi nie mógł podpowiedzieć na Forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doglądanie to bym jeszcze zrozumiał. Zwłaszcza to co mi dzisiaj mówiłaś przez telefon, ale wcześniej pisałaś, że nie zarobiłabyś na opiekunkę i malarzy. I to mi się zupełnie nie zgadzało matematycznie, zwłaszcza, że Ty poświęcisz na ściany 3 razy tyle co oni. No ale wyszło, że kobieca wypowiedź nie może być interpretowana wprost, tylko trzeba się zastanowić co się kryje między liniami, potem co między tymi międzyliniami, a potem jeszcze między wyrazami i na koniec co między literami. :rolleyes:

A ja naiwny porównywałem to tak: ST<SO+1/3SM i zastanawiałem się czy ST jest takie małe, czy SO lub SM to kosmos. ;)

 

 

za dużo myślisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...