Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

cześć

 

Próbuję wybrać firmę, która przywiezie i zamontuje mi szambo.

Czy możecie mi coś polecić?

Boję się, że zaraz mi odpiszecie, że ten temat był 34 razy wałkowany na grupie :) (Czy mi się wydaje, czy kiedyś był tu przycisk do przeszukiwania tylko tego tematu?)

 

Czy do przygotowania wykopu i ogólnie do montażu braliście "specjalistę"? Czy tylko koparkę?

 

pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

Próbuję wybrać firmę, która przywiezie i zamontuje mi szambo.

Czy możecie mi coś polecić?

Boję się, że zaraz mi odpiszecie, że ten temat był 34 razy wałkowany na grupie :) (Czy mi się wydaje, czy kiedyś był tu przycisk do przeszukiwania tylko tego tematu?)

 

Czy do przygotowania wykopu i ogólnie do montażu braliście "specjalistę"? Czy tylko koparkę?

 

pozdrawiam

Radek

 

HYDROBET z Oławy. Usługa kompleksowa ( transport, wykop, papierologia). Szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma do odsprzedania styropian fasadowy grubość 10cm, lambda<=38, potrzebne ok. 54 m2.

???

Hurtownia nie chce mi zamówić takiej małej ilości :( może komuś zostało?

 

Czy ten styropian ma być do ocieplenia wewnątrz garażu ? Jeśli tak , mogę dołączyć się do zamówienia -potrzebuję ok. 80 m2. Ewentualnym problemem może być transport, jeśli nasze budowy są w różnych rejonach/okolicach Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haku - ja już mam te płytki ułożone :) Signum mam na podłodze i ścianach łazienki, a na parterze mam ponad 70 m2 w takich dużych kaflach tylko tam jest Bernina V&B :) ,mało tego - na ścianie w kuchni mam płytki Althea o rozmiarach 90 x 30 cm - z tym sobie wykończeniowiec poradził. trochę poległ na drobiażdżkach, jak wysokość i wielkość otworu do ściennego odpływu prysznicowego czy przycięcia płytek przy półeczce pod prysznicem.... ech, nie ma ideałów :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

Próbuję wybrać firmę, która przywiezie i zamontuje mi szambo.

Czy możecie mi coś polecić?

Boję się, że zaraz mi odpiszecie, że ten temat był 34 razy wałkowany na grupie :) (Czy mi się wydaje, czy kiedyś był tu przycisk do przeszukiwania tylko tego tematu?)

 

Czy do przygotowania wykopu i ogólnie do montażu braliście "specjalistę"? Czy tylko koparkę?

 

pozdrawiam

Radek

 

Radek, ja kupuję szambo w Probudzie i usilnie próbuję znaleźć kogoś z Wrocławia lub okolic, kto też tam zakupi, żeby załapać się na wspólny (tańszy) transport, bo na samochód wchodzą 2 zbiorniki. Może też się zdecydujecie?

 

Wykop robi koparkowy z wioski, żaden specjalista, a montować szambo ma firma u której kupuję. Daj znać, czy jesteś w ogóle zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten styropian ma być do ocieplenia wewnątrz garażu ? Jeśli tak , mogę dołączyć się do zamówienia -potrzebuję ok. 80 m2. Ewentualnym problemem może być transport, jeśli nasze budowy są w różnych rejonach/okolicach Wrocławia.

 

AMF, ja potrzebuję do ocieplenia garażu własnie. Wczoraj już zamówiłam w Mega1000, ale z własnym transportem, na rowerze chyba przywiozę te 6m3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haku - ja już mam te płytki ułożone :) Signum mam na podłodze i ścianach łazienki, a na parterze mam ponad 70 m2 w takich dużych kaflach tylko tam jest Bernina V&B :) ,mało tego - na ścianie w kuchni mam płytki Althea o rozmiarach 90 x 30 cm - z tym sobie wykończeniowiec poradził. trochę poległ na drobiażdżkach, jak wysokość i wielkość otworu do ściennego odpływu prysznicowego czy przycięcia płytek przy półeczce pod prysznicem.... ech, nie ma ideałów :(

 

Tatarak, kupiłaś w końcu płytki rektyfikowane? Bo ja przerwę wakacyjną miałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam doświadczenia z zasypywaniem studni pod domem, ale cokolwiek tam wsypiecie, to ja bym to dobrze ubiła. tak jak piasek pod chudziakiem - warstwami. a że gruz się trudno ubija, natomiast mogą się w nim tworzyć pustki, w które po czasie osypie się piasek z góry, to raczej dawałabym sam piasek. i naprawdę dobrze ubity. POczytaj u Miloszk na blogu, co się stało, jak sam piasek pod chudziakiem nie był dość zagęszczony :(

 

faktycznie, lepiej samym piaskiem, zwłaszcza że mamy fajne piaski w podłożu na działce, wiec będzie z czego sypać :)

A co do zagęszczania no to na etapie budowy zagęśzczenie zamierzam sprawdzać (sondowanie)

bo osobiście kiedyś robiłam sondowanie komuś na budowie i widziałam jak mu "fachowcy" zagęscili. Wyniki były fatalne.

 

 

 

To teraz inne mam pytanie - musze wykarczować moją dżunglę.

Mam do wyciecia około 5 drzew wymagajacych specjalistów od tego (bo mam np. modrzew 20 letni, czy duużego orzecha do przyciecia).

mam też kilka/naście mniejszych drzewek do wycięcia i tzw. chaszcze.

 

I teraz nie wiem - sama walczyć dżunglą? Tylko co z tą biomasą zrobic? Jak to zgarnąć? Bo sporo tego tam jest..

 

Brać firmę kompleksowo? (Koszty :/ )

 

Macie moze jakies sprawdzone namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...