Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Czy ktoś się orientuje, czy we Wrocławiu (a może gdzieś w sieci) kupię gres Provenza Reuse?

na Karmelkowej przed Bokaro jest taki mały punkt z glazurą - obok jest myjnia samochodowa - maja tam sporo Grespanii

w Cortina na Avicenny tez widzialem Grespanie

rzecz jasna w Maxfliz mają Grspanie i w Cermagu też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ładną, prostą, grafitową szafkę gazową gdzie zakupię?

Nie wiem jak to teraz jest, ale jak ja podłączałem gaz, to musiałem mieć zgodę na inny kolor niż żółty, który był wpisany w warunkach przyłączenia. Kierownik zakładu gazowniczego, ojciec koleżanki z podstawówki i teść projektanta mojego domu (nie ma to jak powiatowe znajomości), nie robił większych problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to teraz jest, ale jak ja podłączałem gaz, to musiałem mieć zgodę na inny kolor niż żółty, który był wpisany w warunkach przyłączenia. Kierownik zakładu gazowniczego, ojciec koleżanki z podstawówki i teść projektanta mojego domu (nie ma to jak powiatowe znajomości), nie robił większych problemów ;)

 

Żółtego?? O rany...:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

jako new kids in the block :) szukamy kontaktów potrzebnych na sam początek, a więc:

architekt (raczej do projektu indywidualnego, bo żaden gotowy w pełni nam nie odpowiada)

kierownik

geodeta

murarze

dekarze

 

z budową chcemy ruszyć na wiosnę 2013 w Smardzowie koło Żernik Wrocławskich

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się za instalację wodną, miała być w miedzi, ale okazało się, że nie powinno się jej lutować na twardo, więc nie odważę się samemu tego robić. Wybór padł na PEX, system od TECE.

Pytanie co do kanalizy, jakie rury dawaliście w odpływach ? Człowiek który będzie robił łazienki powiedział żeby dać większą niż 32mm, bo taki jest odpływ z umywalki/zlewu. Myślę więc czy dać 40 czy 50. Oczywiście chodzi o umywalkę, zlew, prysznic, bidet, do WC na pewno 100mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

jako new kids in the block :) szukamy kontaktów potrzebnych na sam początek, a więc:

architekt (raczej do projektu indywidualnego, bo żaden gotowy w pełni nam nie odpowiada)

kierownik

geodeta

murarze

dekarze

 

z budową chcemy ruszyć na wiosnę 2013 w Smardzowie koło Żernik Wrocławskich

 

Pozdrawiamy

witaj Moriski,

architekt - kwestia rodzaju domku jaki chcesz wyudować - pasywny, typu stodoła, wiejski, dworek, rezydencja

kierownik - ciężki temat

geodeta - najlepiej taki co zna ludzi w gminie

murarze i dekarze - tu nie poradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...