Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Mila_Wroc jeszcze nie wiem, ale raczej z tartaku z polecenia przez znajomą, chyba że zajdę kogoś kto potwierdzi dobrą jakość tej więźby...

Jeszcze nie zamawiałem, bo wykonawca powiedział że taka niesuszona powinna iść prosto na dach, więc mamy po prostu rękę na pulsie...

 

Cen silki nie pamiętam, moje notatki z wyceny mam w firmie, bloczki coś 3 z groszem brutto (powinno być w moim dzienniku), ale u mnie było mało ze względu na wieniec i się nie targowałem nawet... Mnie prowadzi Pan Artur, sympatyczny sprawnie można się dogadać, choć warto mieć wiedzę na temat tego co się zamawia - było o tym u mnie, u Carolinki a i tatarak miała przeboje. Natomiast upusty to pewnie najlepiej z prezesem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moorela, a Ty gdzie zamawiałas wiekszosc rzeczy?

 

Mi by pasowała Manex bo mam ich tu ulice obok domu.

 

..a już mi tu M. mówi ze to impregnowanie ciśnieniowe to bez znaczenia czy coś tam (nie do końca wiem o co mu chodizło z pytaniem o ciśnienowe :D )

 

A, na stronie manexu znalazłam w promocjach że silikatowy bloczek maja po 2,43 zł/szt, pewnie to netto, ale i tak brutto by wyszło ponizej 3 zł. ech, super by było jakby mi taką cenę jutro dali... I jeszcze piszą ze transport za free... No cudnie by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla nas oni są pod ręką :]

mój wykonawca jak coś sam do nich podjeżdża, ja dostaje do potwierdzenia zamówienie na maila, w sumie wygodne...

 

Tylko jak wspominaliśmy wszyscy, trzeba się pilnować co do wiedzy, ilości i jakości :)

A co do cen w Manexie to bywa różnie, normalnie z kim się gada to inna cena :D dla mnie pierwszą wycenę (prawie sprzed roku) robił p. Jacek i oni do tej pory czasami się nią posiłkują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie polecacie by sie wybrać na pierwszy rekonesans co do:

 

- okien

- rolet

-dachówki

- bram garażowych

- drzwi wejściowych

 

Bo chcemy wykorzystywać soboty na oglądanie, by potem jak już będziemy wiedziec czego chcemy to szukac już tylko dostawcy ze wzgl. na cenę.

Okna, rolety, drzwi, brama - bauman oleśnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, pojade jutro i zobaczę co zaproponują.

No i trzymajcie kciuki by ta silka w promocji była istotnie promocyjna - kto wie, może akurat przed zima chcą się wysptzedać by im na placu pod śniegiem nie lezało za duzo.

 

Mila sprawdź ją dokładnie, co do jakości - żeby się potem nie bawić w wymianę połupanej, nietrzymającej wymiarów itp. tylko móc spokojnie skupić się na budowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym odwrócił kolejność - najpierw wiedzieć co się chce, a dopiero potem szukać wykonawcy.

np. okna - plastikowe czy drewniane

Mila, najpierw w necie możesz poglądac co Cię interesuje. wybierz ze 2-3 typy i oglądaj już wybrane. za dużo jest rodzajów okien, dachówek, bram itp zebyś miała wszystkie oglądać. zwłaszcza ze nie ma miejsca w którym znajedziesz wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moorela, a Ty gdzie zamawiałas wiekszosc rzeczy?

 

 

U mnie różnie było, jeśli chodzi o "taniej", to zawsze jakoś poza Wrocławiem udawało się szukać, np. Robena kupowaliśmy w hurtowni w Nadoliach, więźbę też w Nadolicach, brama garażowa w Strzelinie, dachówka w Jelczu, itd. :) U mnie na SSO dużo materiałów kupował wykonawca, a ten to w ogóle ma znajomości w pipidówkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla nas oni są pod ręką :]

mój wykonawca jak coś sam do nich podjeżdża, ja dostaje do potwierdzenia zamówienie na maila, w sumie wygodne...

 

bacardi, ja też mam u siebie jedną hurtownię pod ręką, ale to chyba średnie uzasadnienie ;)

W Manexie tylko uważajcie na ceny - nam dwa razy się zdarzyło, że zafakturowali nas inaczej niż się umawialiśmy, poza tym często im się mylą parametry różnych materiałów... :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...