Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Frankai, widziałam Twój namiar, ale ta strona nie istnieje :(

Widocznie nie może dorwać admina ;) Dziwię się, że nie założył na nowo. Z pewnością znajdziesz namiary w necie Andrzej Sobczak, Ostrów Wlkp. Jakbyś nie znalazła, to Ci wyślę.

Skoro masz już wkład, to pewnie będzie zainteresowany jeżeli obkładasz kamienień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Pozostał mi styropian AQUA EPS-P150 10CM 1 paczka (i chyba ze 3 płyty luzem) jak by ktoś chciał to oddam za 100 zł:) odbiór we Wrocku

 

 

Dzień Dobry

 

Czy zastanawiali się Państwo nad Ekologicznym ogrzewaniem domu?

W chwili obecnej Kolektory Słoneczne są Dofinansowane z Narodowego

Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości 45%

Inwestycji

Jeżeli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pustaki bywają krzywe z wszystkich stron, nie chodzi tylko o spoiny. i na krzywych jest nie tylko większe zużycie tynku wewn. ale też kleju do styro od strony zewnętrznej.

 

Jak ktos nie ma szczescia i nie trafi na tych 3% murarzy, co potrafia murowac prosto, to i najprostsze cegly/pustaki polozy krzywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiljano, dzięki serdeczne :) a mają tam jakis normalny parking dla klientów? pytam, żeby się duchowo nastawić, bo po ostatnich przygodach parkowawczych w mieście Świętej Wieży chyba się znowu jakiejś fobii nabawiłam ;)

 

Spokojnie możesz tam wjechać na podwórko przed samo wejście do sklepu (takie brzydkie podwórko wjazd przez dużą bramę) lub zaparkować na ulicy...

Kupowałam tam kilka razy jak i w sklepie z firanami jak i w sklepie z materiałami... jakość tkanin była dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o konsystencje betonu. Parkieciarze twierdza, ze powinien byc z dodatkiem kruszywa 2-4mm, a nawet 2-8mm oraz nie powinno byc pustych przestrzeni, za to wylewkarze, ze od 20 lat robia z piasku plukanego 0-2mm, polsuchy beton, jak na zdjeciu i jest dobrze. Parkieciarze na to, ze potem beton jest slaby, odrywa sie razem z deskami, a do odpowiedzialnosci pociagani sa parkieciarze, bo nie sprawdzili jastrychu przed klejeniem. Wylewkarze na to, ze parkieciarze za duzo teorii znaja, a za malo praktyki odbyli. A ja zglupialem, bo nikt nie chce zrobic tak, jak np. w poradach na http://www.parkietkomplex.eu jest i potem moze sie skonczyc tak, ze bede placil drugie tyle, co na wylewki, na ich wzmocnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zglupialem, bo nikt nie chce zrobic tak, jak np. w poradach na www.parkietkomplex.eu jest i potem moze sie skonczyc tak, ze bede placil drugie tyle, co na wylewki, na ich wzmocnienie.

Porad czytał nie będę bo mi się nie chce ;-) Coś mi tam świta, że są jakoweś testy, które wykonują porządni parkieciarze, robią z nich protokół i na jego podstawie dają pełną gwarancję na to, że parkiet będzie się trzymał i nie sfałduje. Tak czytałem przed moim parkietem na paru wątkach (głównie jakiś o parkietach egzotycznych), gdzie było 3 doświadczonych gości. Jednego z nich pamiętam - Jarekkur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...