Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Frankai - a nie wiem, czy mój monitor akurat oberwał przy wyborach miss ;)

 

ale ze smutkiem donoszę, że Wasze rady na temat ratowania klawiatury zalanej kawą na nic się zdały. chociaż Mąż jej jeszcze nie wyrzucił i odgraża się, że on ją doczyści... no ja nie wiem, przed końcem świata raczej nie zdąży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj joj - ktoś się zdenerwował? A czemóż to? Bo napisałem, że nie musimy się ograniczać do pisania o budowaniu?

 

 

Wydaje Ci się :)

 

 

Znowu wydaje Ci się. Określiłbym je jako odskocznię od rzeczywistości. Pewnie tak się stało, bo pomysł utworzenia Grup był... mój. Długo by tłumaczyć. Jak ktoś ma cierpliwość, to warto sobie przeczytać kilkanaście początkowych stron.

 

 

Nikt nie został :p Po prostu powygłupialiśmy się. Niektórzy nawet popluli monitor. Prawda Tataraczku? :D

 

 

Ależ oczywiście, że po to. Więcej powagi jest na "Wymianie doświadczeń". Ja też pozdrawiam - Ciebie i Grupowiczów.

Nikt tutaj sie nie denerwuje , poprostu jak dla mnie szkoda czasu pisac o tematach ktore mnie nieinteresuja , albo sa poprostu nudne , nie mam na to czasu , faktycznie jest wiele watkow interesujacych , przeczytalem takze twoje , nie martw sie widzialem te poczatkowe twoje wpisy , dlatego wiem ze pomysl grupy Wrocek jest twoj noi ta data rejestracji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai - a nie wiem, czy mój monitor akurat oberwał przy wyborach miss ;)

 

ale ze smutkiem donoszę, że Wasze rady na temat ratowania klawiatury zalanej kawą na nic się zdały. chociaż Mąż jej jeszcze nie wyrzucił i odgraża się, że on ją doczyści... no ja nie wiem, przed końcem świata raczej nie zdąży ;)

 

Pewnie nie wtedy, ale i tak było wesoło ;)

A tej klawiatury to już nie pamiętam. Moje klawiatura ze studiów przeżyłaby i koniec świata, ale chyba właśnie ją wyrzuciliśmy. Tylko ja kochałem jej KLIK. Póki nie miałem laptopów służbowych, to od czasu do czasu - teraz będzie tekst powyżej lat 18 - rozbierałem ją i namiętnie czyściłem. A co do odgrażania się, to też tak mam. I pewne rzeczy zrobię na świętej Dygdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj sie nie denerwuje , poprostu jak dla mnie szkoda czasu pisac o tematach ktore mnie nieinteresuja , albo sa poprostu nudne , nie mam na to czasu , faktycznie jest wiele watkow interesujacych , przeczytalem takze twoje , nie martw sie widzialem te poczatkowe twoje wpisy , dlatego wiem ze pomysl grupy Wrocek jest twoj noi ta data rejestracji ...

Chyba ktoś się jednak zdenerwował, bo czytał coś, czego nie napisałem :p

Ja nie tylko zrobiłem Wrocławską, tylko cały ruch grupowy. Pomysł się spodobał i poszli za nami Krakowiacy, a później Redakcja zrobiła oddzielną część Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś się jednak zdenerwował, bo czytał coś, czego nie napisałem :p

Ja:-) cz nie tylko zrobiłem Wrocławską, tylko cały ruch grupowy. Pomysł się spodobał i poszli za nami Krakowiacy, a później Redakcja zrobiła oddzielną część Forum.

 

Czytalem Twoj poczatkowy post ,na samym wstepie ! Czym mam sie tu denerwowac ?? Ostatnie konwersascje nie dotycza tematu ktory moglby mnie choc w malym stopniu zainteresowac niestety , wiec nie wypowaiadam sie , podejrzewam ze chcialbys chyba dostac medal za to co tu zrobiles , musisz byc bardzo z siebie dumny .. gdybym mogl dal bym ci nawet dwa !! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kominku widzę nikt nie słyszał....

ale może ktoś powie gdzie kupić szafkę gazową 60x60x25 oczywiście kolor żółty odpada :)

 

Ja wiem kto je produkuje:

 

http://www.boxmet.pl/produkt/143

 

ale gdzie je kupić nie mam pojęcia - jeśli Ci się podobają zadzwoń i spytaj producenta gdzie je można kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem Twoj poczatkowy post ,na samym wstepie ! Czym mam sie tu denerwowac ??

 

Nie rozumiemy się chyba dalej. Bywa. Więc może wyjaśnię czemu drążyłem i zakończę (możesz oczywiście też wygłosić swoje ostatnie zdanie).

 

Zacząłeś tak:

Myslalem ze jest to forum budowlane a nie wymiana tajemnic jazdy samochodem...:smile:

 

Odpowiedziałem mając na myśli, że ludzie nie fiksują się tu wyłącznie na budowie. Są ludźmi inteligentnymi i mogą rozmawiać na różne tematy:

To jest forum budowlane, ale nie forum ograniczonych ludzi ;) Nasza grupa jest bardzo ciekawą i gadatliwą grupą. Jak wchodziłem kiedyś na Wielkopolską czy Łódzką, to w zasadzie skupiali się na tym co, gdzie. U nas i w Krakowie - dużo toczy się towarzyskich rozmów. W zeszłym roku - a może to było na wiosnę? - na przykład wybieraliśmy Miss Grupy Wrocławskiej ;)

 

Odpowiedziałeś tak jakbym robił Ci jakieś wyrzuty (wyzywając od ograniczonych), że nie chcesz pisać o samochodach.

Chcesz nazwalc ludzi , ktorzy z jakis wzgeldow nie chca pisac o doswiadczeniach w jezdzie czy staniu w korkach ,obliczeniach jak dlugo zajmuje dojazd z pkt A do pkt B OGRANICZONYMI?? Troche sie wymadrzamy, czy mi sie wydaje ?? Wiem ze jestes tu od lat i pewnie forum to juz twoje zycie ale wyrozumialosci troche prosze ,szczegulnie dla mlodych . [...]

Nic takiego ani względem Twojej, ani innej osoby, z mojej klawiatury nie miało zejść i mam nadzieję nie zeszło. Jeżeli tak było - przeproszę.

A takie cytowanie jak wyżej, to nie po to, żeby komuś coś udowodnić, tylko wyjaśnić punkt widzenia. Jak dialog ciągnie się kilka postów, to traci się z oczu całokształt i warto zrobić podsumowanie. Zdarzyło się nam parę razy z wojgocem pospierać i po takim podsumowaniu często dochodziliśmy do jakieś wniosku, czy wyjaśniliśmy sobie nieporozumienia. Wcześniej nierzadko dostawszy po uszach od naszych koleżanek ;)

 

 

 

Ostatnie konwersascje nie dotycza tematu ktory moglby mnie choc w malym stopniu zainteresowac niestety , wiec nie wypowaiadam sie , podejrzewam ze chcialbys chyba dostac medal za to co tu zrobiles , musisz byc bardzo z siebie dumny .. gdybym mogl dal bym ci nawet dwa !! :smile:

Troszkę nie kumam co chciałeś w tym zdaniu napisać. Podejrzewam, że to połączenie dwóch sprawa - luźnych dyskusji i medalu za założenie Grup. Samochwała to jestem (każdy ma jakieś słabości), ale jakoś o medale i gratyfikacje mi nie chodzi. Cieszy mnie jednak, że tak się to wszystko rozrosło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszał, slyszał, ale zrozum dzisiaj każdy facet na odkurzaczu jeździ, no w najgorszym przypadku dywan trzepie. Nie ma zmiłuj, to nic że ciemno

Hmmm... to ja chyba nie jestem facet ;P Poważnie mówiąc - dali mi spokój, bo roboty od groma.

Swoją drogą - ja nie lubię świąt, właśnie ze względu na przygotowania. Po jakiego grzyba tydzień latać jak kot z pęcherzem, żeby potem przez 2 dni siedzieć i się obżerać? Największe kłótnie domowe były zawsze przed świętami, bo to jeszcze nie zrobione, tamto nie kupione itd. Największe tarcia na linii żona - jej rodzice.

Nie lubię kolęd i piosenek świątecznych lecących w sklepach od Halloween.

Nie lubię jarmarków, bo to jeszcze gorsza wersja robienia zakupów - kupuje się jakieś mało użyteczne rzeczy ;)

Nie lubię wybierania prezentów.

Nie lubię składania życzeń.

Choinka - może być, czas spędzony z najbliższymi - może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to idealny przepis na tworzenie sie korków na autostradzie:lol2:
Z tego co pamiętam to korki nie robią się z odległości między samochodami ale z braku płynności w jeździe, powodowaną głównie nagłym hamowaniem i przyśpieszaniem. Nawet gdzieś niedawno widziałem filmik to obrazujący na zasadzie jazdy samochodów w kółko. Dopóki wszystkie jechały z tą samą prędkością (nieważne jak dużą i nie ważne w jakich odstępach), to wszystko szło płynnie. Gdy jeden się wyłamał, powstał zator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kominku widzę nikt nie słyszał....

ale może ktoś powie gdzie kupić szafkę gazową 60x60x25 oczywiście kolor żółty odpada :)

 

Zamawiałam przez internet w firmie z Lublina, Bardzo ładna (wg mnie) i w rozsądnej cenie. Kolor w zależności od oświetlenia grafitowy/brązowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...