Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Czehehe , poranne ptaszki

Jak tak się chwalicie...

tzw. szczelny zbiornik trafił do dziury.

Dziś wielkie przenoszenie kuchni 8)

Kszyś, życzenia dla ślubnej :) (a jak nie ma imienin , to sprowadzasz ?? :o )

U nas gazery się spóźniają :x obiecali, że będzie na zimę, a teraz piszą, że trzeba ..."przy kominku"... (jest taka piosenka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw. szczelny zbiornik trafił do dziury.

no i co z tym zbiornikiem? Probud?

Dziś wielkie przenoszenie kuchni 8)

trzymam kciuki :-)

U nas gazery się spóźniają :x obiecali, że będzie na zimę, a teraz piszą, że trzeba ..."przy kominku"... (jest taka piosenka)

kurczę, oni zawsze się chyba spóźniają :( ...u nas w pierwszej wersji to powinniśmy mieć od grudnia 2003...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jesteśmy ostatnimi, którzy mają wode na działce.

Dwoje sąsiadów chce się "włączyć" w naszą rurę, żeby nie ciągnąć dookoła, oczywiście wszystko legalnie.

Zgodzić się, czy nie?

Chcą to zrobić w zamian za utwardzenie drogi, która teraz się tylko tak dumnie nazywa, a w rzeczywistości, to to jest pole.

 

Rura u nas ma średnice 63 czy 65 - jakoś tak.

 

Co radzicie? Z jednej strony to ta utwardzona droga bardzo by nam sie przydała, noi i dobrze jest życ w zgodzie z sąsiadami.

A z drugiej, to czy nie będziemy mieli potem problemów z ciśnieniem itd?

 

Jeśli byśmy się zgodzili, to z zastrzeżeniem, że do nich nikt więcej nie może sie podłączyć.

 

Trochę dużo wyszło. Mam nadz, że rozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę,dawno mnie nie było,a tu same dobre nowiny panowie-ojcowie gratukuję pociech,witam kapelusik,a reszta grupy nie marnuje cennego czasu i pogody jak widać,BK jestem zachwycona twoją operatywnością oraz wiedzą,moi sąsiady czyli Polanki tez tempo olimpijskie gratuluję(dzięki za zaproszenie,napewno zaglądne w wekend),a ja czekam na dostarczenie materiałów może w poniedziłek?,zamówiłam więżbę i tylko mi czekać na pana bo jest opóżniony no i sie zacznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie studnia :o

robić nie robić :-?

jak robić to kiedy :roll:

 

woprz, mój wykonawca będzie ciągał do studni swojego człowieka z Kielc - bo u nas są 2-3 razy drożsi

w umowie mam że za studnię mają wywiercić za ok. 1000 zł uważam że to bardzo atrakcyjna cena

wykonawca zrobi mi badanie tej wody - bo w działalności jaką prowadzi ma też filtry etc i jeśli się okaże że woda jest OK to być może zrobimy drugi obieg w domu - np. do spłukiwania WC, prania, może zmywarki może nawet do celów spożywczych

studniarz ma być u nas na dniach (na razie wodę mamy od bardzo uprzejmej sąsiadki) jeśli jesteś zainteresowany to daj znać

może znajdzie dla ciebie chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...