Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Cena czyni cuda, ale w przypadku Porothermu najwazniejsze jest miejsce produkcji. Więc jesli jest promocja cenowa to popros o karte produktu i sprawdź miejsce wyrobu i poczytaj opinie o tej cegielni - dopiero wtedy podejmij decyzję co do zakupu.

 

Dobra uwaga. Z tego co się dowiedziałem ten Porotherm jest z Oleśnicy. Dobry/zły ? Majster mówił aby nie brać wersji Light z większymi otworami reszta jest bardzo podobna w jakości (dopóki mówimy o Winnerberger)

 

Errata, wozi firma z Oleśnicy a produkcja jest z Kunic lub Honoratki. Klasa 150.

 

Pozdrawiam

CODI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Szybkie pytanko. Jakiś stolarz/kuchniarz na wschodzie od wrocławia (do Jelcza-Laskowic)? Znacie kogoś?

Do zrobienia kilka półek do spiżarni, bo dorosłem do decyzji, że sam tego to chyba nigdy nie zrobię z prozaicznego powodu braku czasu...

 

Ten robił meble u mnie w kuchni i już 5 rok dobrze je się użytkuje - link:

 

http://meblemix.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie było 'wymiany ciosów":D:yes::D:yes::lol2:

Że co? Że jak? Że z kobietą miałbym ciosy wymieniać? :eek:

Nawet

z Tobą teraz się nie poboksuję, to zasuw taki, że taczek nie ma kiedy załadować. W dodatku teraz to się produkuję na forum samochodowym i cbradiowym :D Zmieniłem sobie służbowe auto i założyłem Triflexa. Rzeźbię jeszcze jak detale w stylu, gdzie wrzucić regulację głosu przy ukrytym radiu i by wpiąć się z zasilaniem prosto w krzynkę bezpiecznikową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra uwaga. Z tego co się dowiedziałem ten Porotherm jest z Oleśnicy. Dobry/zły ? Majster mówił aby nie brać wersji Light z większymi otworami reszta jest bardzo podobna w jakości (dopóki mówimy o Winnerberger)

 

Errata, wozi firma z Oleśnicy a produkcja jest z Kunic lub Honoratki. Klasa 150.

 

Pozdrawiam

CODI

jak ja budowalem to nr1 byla produkcja w zakladzie pod Częstochową, potem Olesnica.

Kunice to wykupiony zaklad innej firmy, o ile dobrze pamietam to taka sobie glinka tam wystepowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co? Że jak? Że z kobietą miałbym ciosy wymieniać? :eek:

Nawet

z Tobą teraz się nie poboksuję, to zasuw taki, że taczek nie ma kiedy załadować. W dodatku teraz to się produkuję na forum samochodowym i cbradiowym :D Zmieniłem sobie służbowe auto i założyłem Triflexa. Rzeźbię jeszcze jak detale w stylu, gdzie wrzucić regulację głosu przy ukrytym radiu i by wpiąć się z zasilaniem prosto w krzynkę bezpiecznikową.

nieważne z kim:D, nieważne na jakim forum:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna, poleca, lub wręcz przeciwnie -Dekarstwo Zbigniew Cięciwa z Jelcza Laskowic?

 

Nas wystawili :-( mieliśmy nieciekawa sytuację z dachem, kto czytał dziennik ten wie, ale.podjęli sie czegoś, 2 miesiące prze.idoli termina na dwadni przedrobota zostaliśmy sami :(

To co zrobili wcześniej było ok, przesympatyczni - owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzi się nie doczekałam ale poszukałam sama i z kilku wycen hurtowni na materiały na ścianki wewnętrzne, styropian i wełnę, najtańszy ( wraz z transportem) okazał się Budomex z Oławy. A dodam że prośbę o ceny wysłałam do kilku miejsc ( Manex, Texo, Sztaba, Budinpol). Także po raz kolejny okazuje sie że za Wrocławiem znacznie taniej- w moim przypadku 20%- wliczając transport z HDS-em.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzi się nie doczekałam ale poszukałam sama i z kilku wycen hurtowni na materiały na ścianki wewnętrzne, styropian i wełnę, najtańszy ( wraz z transportem) okazał się Budomex z Oławy. A dodam że prośbę o ceny wysłałam do kilku miejsc ( Manex, Texo, Sztaba, Budinpol). Także po raz kolejny okazuje sie że za Wrocławiem znacznie taniej- w moim przypadku 20%- wliczając transport z HDS-em.

ja Ci dalem namiar na Samira z Renovy na Buforowej:yes:

.

nie wiem gdzie sie budujesz i czy w zwiazku z tym wyslanie zapytania do hurtowni, która na plac budowy ma np. jechac 40km, ma dla handlowca sens robienia oferty.

w Budinpolu nie przekazuja zapytan miedzy oddzialami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...