Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

jak tam dach? Ja się zainspirowałam Twoim i mamy czarną karpiówkę;) przymierzałam się również do poleconej przez Ciebie firmy parkieciarskiej ale nic z tego nie wyszło

 

co do spotkań przy piwku forum bardzo się zmieniło nie jest już tak jak kiedyś oficjalnie się nie spotykamy z "gazetą w ręce" nie oficjalnie po 2-3 osoby tak

stara znana Ci gwardia planuje spotkanie od zeszłej wiosny ale coś nie wychodzi:)

Jest też spora grupa nowych forumowiczów która anonimowość bardzo sobie ceni i właściwie podgląda co tu się dzieje;)

 

O Kochana, dach to była jazda bez trzymanki;)

Tyle ile nie zapłaciłem pierwszym kolesiom za spitoloną robotę (wywalając ich z budowy) - zapłaciłem za przekładkę - super wyszło, miałem nosa i teraz jest ok. - przynajmniej z lukarnami. Mam jeszcze drobne rzeczy do korekty, ale już na spokojnie to zrobię przy okazji.

 

Poszukuje ekipy do wykończeniówki, z tynkami wew na mokro włącznie.

Robię remont, lub kontynuuje wykończenie z poprawką tego co nie wyszło wcześniej.

Mile widziane rekomendacje ;))))

 

 

a i .... WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie na prezent od zajączka osadziłem parapety. W sobotę zapiankowałem ostatni, a właściwie przedostatni bo zabrakło pianki, ale ważne że jest osadzony. Jak ktoś ma okna w kolorze złoty dąb i myśli nad granitem to polecam Madura Gold, ale oczywiście wszystko kwestia gustu, nam się podoba.

Najgorsze że zostało 35 dni do komunii córci... chcemy przynajmniej dół przygotować na tą okoliczność. Trzymajcie kciuki za finisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czantoria, wpisz na jakimś portalu typu oferteo.pl czym jesteś zainteresowany, w obecnych czasach hurtownie raczej zabijają się o klienta

 

btw. Serdecznie witam grupę wrocławską, jeszcze nie miałem okazji się przywitać :-)

 

już złożyłem zapytanie przez oferteo.pl ale niestety oferty nie są satysfakcjonujące. Szukając sam znalazłem taniej, dlatego napisałem na forum bo może ktoś wie gdzie są najlepsze ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic się nie zmieniło, to najtaniej w tej kwestii wychodziło ściągnąć z okolic Radomia. Tylko trzeba było znaleźć 2-3 w okolicy, aby transport był tańszy.

Oooo...to się piszę na szambo 12-15 m3. Tak naprawdę chce je wrzucić jako zbiornik na wody opadowe wiec cena gra role, ma być jak najtaniej :)

 

Pozdrawiam

CODI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie parę dni, ale widzę że dynamika forum znacznie spadła - kiedyś jak nie było kogoś 2 - 3 dni to się nie mógł doczytać do ostatniego znanego wątku ;) przez co najmniej godzinę ;)

 

Ponawiam więc komunikat; szukam ekipy od listew/ sztukaterii lub ekipy do wykończeniówki ;)

 

pozdrawiam milczących czytających ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie parę dni, ale widzę że dynamika forum znacznie spadła - kiedyś jak nie było kogoś 2 - 3 dni to się nie mógł doczytać do ostatniego znanego wątku ;) przez co najmniej godzinę ;)

 

Ponawiam więc komunikat; szukam ekipy od listew/ sztukaterii lub ekipy do wykończeniówki ;)

 

pozdrawiam milczących czytających ;)

 

dodam jeszcze PILNE;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...