Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Póki co nic się nie dzieje :)

Zajrzałem na allegro i widzę conajmniej kilkanaście firm z Radomia, Jedlińska i okolic. Twierdzą że w większej dostawie mogą to dowieźć w dowolne miejsce w Polsce. JA potrzebuje pojemnik 10-12 m3 czyli 2200-2400 pln. Nie jest mi potrzebny na gwałt więc mogę poczekać do czerwca max kiedy będą robił odwodnienia i spusty z rynien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Póki co nic się nie dzieje :)

Zajrzałem na allegro i widzę conajmniej kilkanaście firm z Radomia, Jedlińska i okolic. Twierdzą że w większej dostawie mogą to dowieźć w dowolne miejsce w Polsce. JA potrzebuje pojemnik 10-12 m3 czyli 2200-2400 pln. Nie jest mi potrzebny na gwałt więc mogę poczekać do czerwca max kiedy będą robił odwodnienia i spusty z rynien.

 

Ja też mogę spokojnie poczekać miesiąc. jakby co piszę się na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam jakiejś ekipy budowlanej do wybudowania SSZ

Macie może kogoś?

 

Polecam mojego/Morelowego wykonawcę: 604 370 395 p.Jan

 

buduje z materiałem lub bez, do dogadania się.

 

U mnie kończył po innym wykonawcy. Reztelny, nie marudził jak coś było do poprawy/dokończenia/zmiany wg uwag kierownika.

Szybko, czysto, porządek na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boruvva Ja do SSO mogę polecić p. Antoni 501 406 943. Szybko sprawnie, czyściutko i szanują materiał, nie było problemów. Z specyficznych rzeczy murują z gotowej zaprawy z betoniarni, miałem obawy ale było sprawnie i bez potrzeby posiadania prądu, a woda tylko do podlewania fundamentów i stropów... Prace można obejrzeć w moim dzienniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógłby podrzucić namiary na jakąś dobrą hurtownię z dachówkami? Dostałem ofertę z Millenium Project w Długołęce na dachówkę Tondach Holenederka 11 26 zł m2 brutto. Ale chciałbym rozejrzeć się jeszcze za czymś innym. Jak ktoś ma jakieś namiary będę zobowiązany.

 

Zadzwoń do hurtowni Dachy z Blachy z Marcinkowic. Mieli lepsze ceny na dachówkę niż Millenium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humus zdjęty, ogrodzenie się robi :)

Ekipa sie szuka :)

A tak poważnie to gdzie najlepiej we Wrocławiu zamówić stal i beton ?

 

Kolega nie czyta wcześniejszych postów :)

Kto w końcu Ci zdejmował humus ? Ile to kosztowało ? Sam tyczyłeś wykop ?

Berger Beton jest najtańszy w naszej okolicy.

Stal kilka miejsc było zaproponowanych parę stron temu na moje pytanie o stal. Z tego co widzę Centrostal z dojazdem na Maślice może wyjść najtaniej. StalJan też wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie czyta wcześniejszych postów :)

Kto w końcu Ci zdejmował humus ? Ile to kosztowało ? Sam tyczyłeś wykop ?

Berger Beton jest najtańszy w naszej okolicy.

Stal kilka miejsc było zaproponowanych parę stron temu na moje pytanie o stal. Z tego co widzę Centrostal z dojazdem na Maślice może wyjść najtaniej. StalJan też wchodzi w grę.

 

Dzieki CODI, tak wiem, ze temat nie raz był już poruszany, chciałem tylko rozruszać grupę Wrocławska :)

Niewielu nas w tym roku buduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, a nie wyjdą Ci taniej kręgi betonowe i zrobienie studni chłonnej?

 

Nie wiem jak Wojgoc, w moim przypadku studnia chlonna nie wchodzi w gre. Ja chce ta wode zmagazynowac do dalszego uzycia. Mam 500 metrow kw ogrodu do podlewania. Na brzegu zbiornika bedzie przelew i z niego beda wychodzily rury aby woda mogla sie rozsaczyc. Zgodnie z obliczeniami to 12m3 powinno wystarczyc na spore kilkudniowe opady z mojego dachu o wielkości 230 mkw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...