Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Co do donicy - jest dosyć mała więc jeżeli to ma być roślina całoroczna to np. płożąca odmiana jałowca lub karłowa odmiana sosny szczepionej na pniu (np. Brepo albo Bambino). Można też zrobić kompozycję z kwiatów jednorocznych i co roku w innej kolorystyce (np. w jednym sezonie w odcieniach fioletu w następnym czerwieni itp).

Dzięki. Pomyślimy. Pogooglałem jak one wyglądają i przyjrzymy się jak to mogłoby się komponować z resztą. Jałowiec jest już pod karaganą. W donicy ma być coś wyższego. Jednoroczne będą w długiej donicy przy drzwiach. Być może w tej przed filarem także.

 

Rzuciłem okiem też na przycinanie i kule o kórych myślała żona, były chyba w większości z tuji, a te ładniejsze z cisów. Trochę jednak by trzeba poczekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja szukam kierownika budowy, może ktoś polecić kogoś?

 

No to ja polecam mojego :)

Jak na razie tylko papiery przygotowane i złożone w urzędzie oraz 2 wizyty w czasie stawiania stanu zero. Parę zmian obgadali z majstrem, majster zadowolony, kierbud uspokojony.

Cena konkurencyjna 2kzł za 10 wizyt i pilnowanie dokumentacji. BTW Pan ma biuro na Kozanowie więc ma do Ciebie blisko.

Jeśli jesteś zainteresowany namiary na prv.

 

Pozdrawiam

CODI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Ponieważ po mału udaje mi się "skrzyknąć" sąsiadów na wykonanie rozbudowy sieci wodociągowej szukam namiarów na firmę/firmy do wykonania projektu oraz do wykonania samej rozbudowy i przyłączy do działek.

Inwestycja w Długołęce więć przydała by się firma, która zna teren i "zasady współpracy" z ZUK Kiełczów.

Będę wdzięczny za sprawdzone kontakty.

pozdrawiam,

Krzysiek

 

PS.

Może ktoś się orientuje ile może kosztować wykonanie rozbudowy 200m fi110? Moje pierwsze rozpoznanie to 100zł/m. Natomiast całkowicie nie wiem ile może kosztować projekt?

 

btheb w budynku ZUK w Kiełczowie jest firma Ecoteq - robili nam projekt przyłącza wody.

[h=1][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam temat wspólnego zakupu szamba z okolic Radomia. Jak zaczniemy się powoli organizować, to pewnie przyjechałoby w połowie czerwca.

Kto był chętny?

 

Ja jestem zainteresowany, potrzebuję 10 lub 12 m3. Póki co jestem zaprzątnięty budową + wodę mam na wysokim poziomie więc z montazem musze poczekać do dłuższej suszy. Ale szambo nie zginie postawię je na budowie i poczeka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do wykończeniówki. |Przede wszystkim kogoś do wykonania kompleksowo łazienki i toalety. Za łazienkę 14 m2 (2 geberity, wanna, prysznic bez brodzika plus dwie umywalki, kafle do połowy ścian- duże 20x60cm) i toaletę 1,5 m2 (1 geberit z muszlą plus zlew) dostałam ofertę na 7000 zł łącznie, w tym 2000 zł za toaletę. Wydaje mi się że to jednak trochę za dużo, co myślicie? Może macie kogoś sprawdzonego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do wykończeniówki. |Przede wszystkim kogoś do wykonania kompleksowo łazienki i toalety. Za łazienkę 14 m2 (2 geberity, wanna, prysznic bez brodzika plus dwie umywalki, kafle do połowy ścian- duże 20x60cm) i toaletę 1,5 m2 (1 geberit z muszlą plus zlew) dostałam ofertę na 7000 zł łącznie, w tym 2000 zł za toaletę. Wydaje mi się że to jednak trochę za dużo, co myślicie? Może macie kogoś sprawdzonego?

 

Moim zdaniem trochę duzo, znajdziesz na pewno kogoś taniej.

Niestety nie mam kogo polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosilbym o namiary gdzie mozna kupic tanio wszystko co potrzebne do wykonania fundamentow (stal, beton, izolatory itp. itd.) Najlepiej gdyby byla mozliwosc transportu, bo domek powstanie przeszlo 100 km od Wroclawia - niedaleko Glogowa. Pozdrawiam

Szukaj w okolicach Głogowa a nie we Wrocławiu. Przy niedrogim asortymencie transport na odległosć 100km będzie stanowił dużą cześć ceny. Na 100% w okolicach Głogowa, Polkowic, Lubina masz na pęczki hurtowni budowlanych które mogą Ci to wszystko przywieźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...