Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

szukam elektryka do wykonania instalacji i tynkarza do tynkow gipsowych maszynowych

mozecie kogos polecic?

 

budowa w Trzebnicy, ale to prawie Wrocław

 

ja moge polecić naszych elektryków - p. Zbyszek 502 168 615 (cenowo bardzo ok, sensowne pomysły, organizuje materiał ale nie zarabia na nim, jesteśmy bardzo zadowoleni)

 

ekipa tynkarska - p. Robert 602 719 161

Piekne tynki nam zrobili (cem-wap. ale inne też robią). Ekipa b. sprawna, robili do późnej nocy czasami (mieli własne lampy!)

bardzo sympatyczni, ładnie po sobie posprzątali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam elektryka do wykonania instalacji i tynkarza do tynkow gipsowych maszynowych

mozecie kogos polecic?

 

budowa w Trzebnicy, ale to prawie Wrocław

 

ja moge polecić naszych elektryków - p. Zbyszek 502 168 615 (cenowo bardzo ok, sensowne pomysły, organizuje materiał ale nie zarabia na nim, jesteśmy bardzo zadowoleni)

 

ekipa tynkarska - p. Robert 602 719 161

Piekne tynki nam zrobili (cem-wap. ale inne też robią). Ekipa b. sprawna, robili do późnej nocy czasami (mieli własne lampy!)

bardzo sympatyczni, ładnie po sobie posprzątali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam elektryka do wykonania instalacji i tynkarza do tynkow gipsowych maszynowych

mozecie kogos polecic?

 

budowa w Trzebnicy, ale to prawie Wrocław

 

 

 

Witam

Ja mam w tej chwili na budwie ekipę Pana Rafała K. Jestem bardzo zadowolona Robimy Knaufem Diamantem. Tel moge podac na priv jeśli będziesz chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie - ile płaciliście za powykonawczą mapkę geodezyjną dla przyłączy elektrycznego, wody i kanalizacji?

 

jeśli mnie pamięć nie myli, to płaciłam tysiaka, ale od razu z naniesieniem domu i jeszcze odwiertów oraz przyłączy do pci plus ponownym wskazaniem jednego narożnika działki, co mi go sąsiedzi "rozjechali" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Cześć MRS Constructor! Pisałam do Ciebie rok temu w sprawie polecanego przez Ciebie wykonawcy ociepleń elewacji. Wiesz, że był ze mną dogadany i umówiony na termin rozpoczęcia prac, po czym zapadł się pod ziemię i wystawił mnie do wiatru? Z tego co pisałaś, to u Ciebie wywiązał się z robót, ale nie warto go więcej polecać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Cześć MRS Constructor! Pisałam do Ciebie rok temu w sprawie polecanego przez Ciebie wykonawcy ociepleń elewacji. Wiesz, że był ze mną dogadany i umówiony na termin rozpoczęcia prac, po czym zapadł się pod ziemię i wystawił mnie do wiatru? Z tego co pisałaś, to u Ciebie wywiązał się z robót, ale nie warto go więcej polecać.

 

Cześć

 

Ja jestem bardzo zadowolona, nie mogę mówić za innych ,ale u mnie było w porządku.

Ps. Jak się mieszka w nowym domu wszystko wykończone?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszka się super, wykończone mamy na jakieś 90% (nie ma większości lamp, listew podłogowych, pomieszczenie gospodarcze w rozsypce), umeblowane na jakieś 70%, ale jesteśmy b. zadowoleni :) a Ty na jakim jesteś etapie?

 

My już też mieszkamy,ale podobnie jak u Ciebie brakuje wielu rzeczy drzwi na górze nie założeone czekają w garażu nie ma tarasu,okna łyse:D,ale jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...