Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

W Lidlu była folia ograniczająca dopływ światła. 30zl rolka. Może jutro w końcu ją przykleję, to dam Ci znać jaki jest efekt.

 

Mam folie w łazienkach [ strona północna, pod kolor elewacji ] i faktycznie dają radę, ale od południa jest ryzyko pęknięcia szyby [ podobno ] gdy folia się nagrzeje, więc jej skuteczność nie może być zbyt duża.

 

Do tego zimą też ta folia będzie, a materiał [ na rzepy lub taśmę 2 stronną ] będzie można demontować i nie będzie ograniczał nasłonecznienia wnętrza, które wtedy jest wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Również polecam, mamy od nich okna a teraz czekamy na bramę. BTW jeśli ktoś planuje odcienie szarości, to Normstahl ma teraz w nowej ofercie duży wybór w standardzie i RAL7004 wyszedł nam w cenie Krispola.

 

a Ty robisz garaż 2-stanowiskowy?

 

Bo my włąsnie bramę garażową szukamy.

I jaki kolor brać do grafitowej dachówki? Polecasz jakis kolor (też chce grafitową)?

 

 

A, i gdzie tego Normsthala zamawiałes w promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo mozecie mi polecic do ocieplenia skosow w pokojach, oprocz pana Arka i Huberta?

Niestety, nie podejma sie tego, bo nie wykonuja poprawek.

Skosy trzeba zrobic od poczatku, bo przeciekly przez dach. W jednym pokoju tylko. Na szczescie.

Chcialabym tez ocieplic strych i wykonczyc plytami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty robisz garaż 2-stanowiskowy?

 

Bo my włąsnie bramę garażową szukamy.

I jaki kolor brać do grafitowej dachówki? Polecasz jakis kolor (też chce grafitową)?

 

 

A, i gdzie tego Normsthala zamawiałes w promocji?

 

Oj Agnieszka, coś ostatnio strasznie rozkojarzona jesteś przez tą budowę ;)

Bramę zamawialiśmy w Baumanie, też braliście u nich okna, więc porozmawiaj z Panem Mariuszem na temat ceny :)

Parę osób polecało mi też http://www.ois.com.pl.

Garaż mamy dwustanowiskowy, brama 5m model satin style.

 

Kolor kwestia indywidualna, trzeba raczej do całości wizualizację zrobić. Z Twojego opisu klasyczny antracyt może pasować o ile przy dwustanowiskowym zbytnio nie przytłoczy. Z drugiej strony za dużo kolorów też nie powinno się wprowadzać, to tak aby było łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bacardi ostatnio dużo za duzo mam na głowie..

 

 

 

Szukam kogos od elewacji zewn, i ociepleń w środku, sufitów. Polecicie kogoś?

Wiem ze teraz "żniwa" ale nasz ociepleniowiec chyba odpadnie bo męczy mnie juz to ze miał oddzwonic a nie robi tego.. I tak od ub. tygodnia nie moz enam powedziec kiedy wchodzi do nas..

Niby polecona ekipa ale ja to juz ostrożna jestem.

 

A, i jak kogoś polecacie to napiszcie PW ile za m2 mogę się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogos od elewacji zewn, i ociepleń w środku, sufitów. Polecicie kogoś?

Wiem ze teraz "żniwa" ale nasz ociepleniowiec chyba odpadnie bo męczy mnie juz to ze miał oddzwonic a nie robi tego.. I tak od ub. tygodnia nie moz enam powedziec kiedy wchodzi do nas..

Niby polecona ekipa ale ja to juz ostrożna jestem.

Odzwanianie powinno działać w 2 strony. W zeszłym tygodniu miałem spotkanie ze swoim ociepleniowcem, którego polecałem i gdy Go zapytałem czy dogadał się z pewną osobą z naszej grupy, to dopiero wtedy przyznał się, że nawet nie dostał odpowiedzi - sam musiał "nagabywać" klienta o odpowiedź. Nie zawsze każdemu musi pasować zarówno cena jak i sama osoba, ale to nie zwalnia nas od poszanowania czasu drugiej osoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś styropian poprzez Styropian.in?

 

Bo ceny mają ok

aale proformę przysłali z pieczątką wklejona z pliku (jakis jpg skan)

no i mam lęki czy im płacić..

Sklep o tyle dziwny, że nie ma konkretnie podanej firmy i jej nazwy. Można dopiero znaleźć na cedig.gov.pl. Sklep prowadzi Robert Skassa - działalność jednoosobowa. Mają we Wrocławiu oddział na Ostrowskiego - podjedź i pogadaj na miejscu. Sprawdź czy to pokoik w biurowcu/bloku czy konkretna firma. Z opisu na stronie wynika, że tworzą strony i zajmują się pośrednictwem. Tu jest ich inna strona http://www.styropian-ocieplenia.pl/warunki_s_5.html - wygląda bezpieczniej, bo przynajmniej podana nazwa firmy, adres, rachunek bankowy. Jeśli biorą prosto od producenta, to zadzwoń do producenta i spytaj czy z nim współpracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Czy ktoś może polecić jakąś ekipę do wykonania płotu z przodu i wykonania płotu z paneli (z tyłu)?

Z przodu: wylana podmurówka, słupki z klinkieru + wypełnienie (najprawdopodobniej drewniane)?

 

Kupował ktoś ostatnio panele ogrodzeniowe gdzieś w dobrej cenie i jest zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacardi, oni biorą z fabryki, maja rózne bo i Neotherm, i Yetico, i Justyr.. No w kazdym razie transport jedzie z fabryki.

 

Trociu - w temacie kostki to rozmawiałam z Master Brukiem i bardzo sensownym człowiekiem się wydał, tyle że kostce z granitu średnio chetny wiec i cena jakaś wyzsza. Ale polecam bo sensowny.

Ja na razie też zaniedbałam temat.

Skupiłam się na niwelacji terenu + odprowadzenie deszczówki do studni chłonnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...