Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

To chyba jest cała seria, bo pamiętam, że żona i dzidziak używali, a było to coś innego mimo tej samej nazwy. Sama liczba mnoga w reklamie zresztą to sugeruje.

Czy masz udziały w firmie produkującej? Alanta-Alantan to mogłaby być niezła para :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Oż kurcze! Własnie spojrzałam na zegarek - po przeczytaniu zaległości na FORUM okazało się, że ... zajęło mi to pół godzinki!

No to zdążę tylko zadac pytanie - a z której strony Wrocka są słynne Dobrzykowice? I jak tam jest?? Może taka wioseczka jak u mnie? Razem z jej plusami i minusami...

O plusach i minusach więcej - następnym.

ps. Nadal u nas zastój z robotą - nie wiemy ile mamy i ostatnio nie wiem czy chcę to wiedzieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice, zostanę Twoim rzecznikiem prasowym! A Dobrzykowice (przez duże Dy) leżą jakieś 3 kilometry za granicą Wrocławia, wyjazd w kierunku na Jelcz, za Strachocinem jedzie się prosto i nie skręca w prawo na Kamieniec Wr. Okolica ładna, do lasu niedaleko. Dalej niech już dobrzykowice sam zachwala Dobrzykowice! :smile:

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2002-07-10 16:18 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagata - albo Ty tak szybko czytasz, albo zaległości były godzinne, albo forum "ścieniało". Ja czytam ostatnio bardzo mało - zaglądam do Klubu, czasem do "Prawo i pieniądze" i szukam czy ktoś nie wywołał "Frankai" - więc może faktycznie nie zauważyłem, że teraz wystarcza pół godziny. Kiedyś 1 dzień odrabiałem powiedzmy w godzinę, a tydzień w dwie-trzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai - ja jedynie POWIERZCHOWNIE zapoznałam się z zaległościami:smile: !

I jeszcze w ramach zbaczania - czy ktoś z Wroc. lub okolic (wiem, że prawdopodobieństwo jest równe zeru) wybiera się może do Niesulic woj. lubuskie w tą sobotę (13.07)?

Mam problem, ale dam mu spokój na tym forum bo jest zupełnie niebudowalny.

Tak tylko spytałam, bo pytam wszędzie.

Mam dziś zły dzień, więc to na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yemiołka - mi się dostało za słowo wojna, a Ty wyjeżdżasz z "mordami". Lepiej popraw na buźki. W sprawie mord/buźek, to w ostatniej wypowiedzi Alanty widzę buźki, choć w przeszłości zdarzało się, że ich nie widziałem. Pamiętajcie by po buźce dać spację, bo inaczej różnie to bywa.

 

Gagata - ja jeżdżę obecnie do Pątnowa(k.Konina), więc to w zupełnie innym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widze Twoich mordek :smile:

Frankai, nie dostałeś za słowo wojna, tylko za głupi pomysł, że taka łagodna osoba jak ja mogłaby z kimś wojować... a wojować z Yemiołką to już w ogóle nie do pomyślenia... :smile:

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Alanta dnia 2002-07-11 13:17 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - kiedy widzisz tylko własną mordkę, to znaczy że stoissz przed lustrem, a jeżeli inne oprócz własnej, to już nie stoisz przed lustrem.

Kopa to bym nie chciał dostać, ale może moja klawiatura powinna? W kwesti dostawania to wolę już dostać nowego kompa, a zwłaszcza jakby to był laptop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...