Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

za 14 dni liczac od wczoraj :)

a powaznie to musze jeszcze bank zaliczyc - czyli jakies 21 dni, jak los bedzie sprzyjal - kwity do banku juz skompletowane prawie - w poniedzialek na 100%, wiec mam nadzieje ze oficjalnie zaczne tyczyc 3 wrzesnia.

 

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ziomale znad Odry :)

 

Coś obiło mi się o uszy, że na początku września w Waszym zacnym grodzie ma się odbyć kilka inscenizacji Pierścieni Nibelungów i Walkirii Wagnera.

 

Bodajże w Hali Ludowej (?) i chyba w wykonaniu Opery Dolnośląskiej (?).

Czy ktoś z Was wie coś więcej ? Jakieś dokładniejsze daty, godziny. Gdzie i po ile można kupić bilety ? Może jakieś www ?

 

Będę b.wdzięczny za jakieś informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiechu: to jest standardowa fasadowa, lamelowa wełna rockwoola, teraz 1200 x 400 (stąd XL), jeśli chodzi o rurki to do kominka biorę po prostu z powietrza (prawdę mówiąc nie pomyślałem żeby brać z GWC ale oba przepusty są blisko więc może tak też zrobię. Chodzi mi o rury (spore rury, fi ponad 200mm, najlepiej 300 i więcej) do GWC dla wentylacji całego domku. Jeśli chodzi o kominek to jak byliśmy na etapie myślenia o luksusie (gaz, olej) to myślałem o kotłowni w salonie czyli pieco kominku. Teraz spadając do poziomu ekogroszku ten pomysł nie ma szczególnego sensu (dwa stałopalne kotły w jednym domu?).

 

Przy okazji pytanie do Ivonesci: jak sobie radzicie z podgrzewaniem ciepłej wody latem przy pomocy piecokominka? rozumiem, że teraz jak macie gaz to piecokominek działa na zasadzie wspomagania w chłodne i zimne dni... zastanawiałem się co zrobić latem jak nam się zachce zapalić w kominku... nie wiem może to abstrakcja ale wtedy muszę mieć odrazu odbiór przynajmniej na kotle CWU...

 

Sławku: na austryjackie cacka to my kasy nie mamy... miałem na myśli kotły lazara, klimosza, kostrzewy czyli coś tak jak twój ale też na pellety (przewidziane nastawy w automatyce, czasem dodatkowe zabezpieczenia)

no i ważny jest dostęp do czyszczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ziomale znad Odry :)

 

Coś obiło mi się o uszy, że na początku września w Waszym zacnym grodzie ma się odbyć kilka inscenizacji Pierścieni Nibelungów i Walkirii Wagnera.

 

Bodajże w Hali Ludowej (?) i chyba w wykonaniu Opery Dolnośląskiej (?).

Czy ktoś z Was wie coś więcej ? Jakieś dokładniejsze daty, godziny. Gdzie i po ile można kupić bilety ? Może jakieś www ?

 

Będę b.wdzięczny za jakieś informacje :)

 

przejeżdząm codziennie koło billboardu z reklamą tej imprezki daj mi na priwa twój nr komórki to ci prześlę sms jak będę koło tego przejeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...