Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

jesli to za ułożenie z przygotowaniem podłoża to bardzo tanio. tylko dopytaj czy na pewno to całośc kosztów, abys sie nie zdziwił. u mnie sie okazalo ze podano mi cene bez "podbudowy". wykłocilem sie ale po co miec problem :)

 

co do kostki to ja mam polbruk, wzialem postarzaną i nie wiem czy dobrze zrobilem. niby fajna ale przez to "obijanie" ma nie tylko nierówne krawedzie ale wprost odłamane kawałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś namiary na sensowną kostkę?

 

Ostatnio w Ząbkowicach Śląskich u kamieniarza widziałem kostkę granitową ciętą (nie łupaną) - cena ok 150 - 200 zł / m2 (w zależności od grubości).

 

Górna powierzchnia gładka, ale nie śliska.

 

Kolor ogólnie szary (ciemniejszy lub jaśniejszy w zależności od użytego kamienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to za ułożenie z przygotowaniem podłoża to bardzo tanio. tylko dopytaj czy na pewno to całośc kosztów, abys sie nie zdziwił. u mnie sie okazalo ze podano mi cene bez "podbudowy". wykłocilem sie ale po co miec problem :)

 

co do kostki to ja mam polbruk, wzialem postarzaną i nie wiem czy dobrze zrobilem. niby fajna ale przez to "obijanie" ma nie tylko nierówne krawedzie ale wprost odłamane kawałki

 

Dzięki za info z kostką, będziemy niebawem wybierać.

 

Co do ceny to jest to kwota za całą robociznę, bez materiałów. Podłoże mam na tyle przygotowane, że jest rzucony na ziemie i wychodzony tłuczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to jest to kwota za całą robociznę, bez materiałów. Podłoże mam na tyle przygotowane, że jest rzucony na ziemie i wychodzony tłuczeń.

 

Sam jeszcze nie zaczalem robic, ale z tego, co widze, to we Wro ceny sie plasuja w okolicach 80-90zl za robocizne z materialami na podbudowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Prawdopodobnie przez Tatarakowego sąsiada Pan Artur definitywnie pożegnał się ze mną. Po prawie roku - budowania, docieplania i innych czynnościach. Aż szkoda się zrobiło.

Polecam wszystkim i zawsze.

a to Ty z silki budowałeś? bo wiem, że właśnie kończył prace przy jakimś z silki i dlatego tu się dopiero zacznie dziać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tarasie z modrzewia syberyjskiego? Chciałbym coś przyjemnego w kontakcie ze stopą. Mogę się poświęcić i impregnować raz w roku.

 

Na pewno wytrzymalszy od modrzewia europejskiego. Polecam również drewno egzotyczne. Ale wiadomo, że modrzew tańszy. Wystarczy impregnować 2 razy w roku (wiosna i jesień). Czyli mycie i olejowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...