Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Na urlopie byłem w bułgarskim Pirynie i tylko raz nas zlało. A wczoraj po południu była w Karkonoszach przepiękna pogoda i widoczność...

Ymmm, Beskid Sądecki - super miejsce na włóczęgę. Czy w stronę Szczawnicy, gdzieś koło rezerwatu Biała Woda, jest jeszcze taka bacówka dość wysoko w górach, gdzie jeszcze łoscypki wędzą prawdziwie owcze i żentycy napić się można?

Kurka, też nie raz się tam włóczyłem, czy to pieszo czy to rowerem...

Eeeehhh

Sławek

 

Łowiecek to jak na lekarstwo - ja widziałam tylko w gospodarstwach agroturystycznych, chyba tylko dla folkloru

Ale może i można łoscypki prawdziwe jesce kajsi znaleźć ... Hej

 

W schroniskach czy na szlaku to teraz sprzedają ruskie pierogi :-? ...

 

A co do rowerów - mnówstwo szlaków rowerowych, narty i snowboard też (wyciągi, szlaki )

Ja to z dziećmi powłóczyć się za bardzo nie mogę - ale za parę lat dorosną, to je zabierzemy na ostrą zaprawę w góry, bez telewizora, bankomatu, i samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie Rodacy !! :)

Pytanie - jedno z wielu, ktore sie rodza na etapie przygotowania do rycia w ziemi i dalszych prac. Czy skrzynka elektryczna do zasilania placu budowy, posiadajaca ponizsza "konfiguracje" nada sie, ili niet ??

- 2 GNIAZDA 230 V

- 1 GNIAZDO 16A/380V

- 1 GNIAZDO 32A/380V

- GNIAZDO MAKOWSKIEGO Z TRZEMA WKŁADKAMI BEZP.25A

- WYŁĄCZNIK OCHRONNY RÓŻ.PRĄD. SP 25/30

- 1 BEZP. B16/240V

- 1 BEZP. B20/450V

- PRZEŁĄCZNIK RĘCZNY L, O, P

- TABLICA DO MOCOWANIA LICZNIKA ZUŻYCIA PRĄDU

- KABEL ZASILAJĄCY DŁ. OK. 6 MB, PRZEKRÓJ 4X10MM2

 

Z gory dziekuje za porady :)

 

Pozdrawiam

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUU dzien dobry! Ale tu poczęstunki od rana! :lol: Takiego pączka to ja bym chętnie wciągnęła, ale mi się do sklepu nie chce isć :wink: więc chyba zostanę przy chlebku z nutellą...

 

BK - nic sie nie martw sama się nie zorientujesz jak wpadniesz w codzienną rutynę. Tę budowlaną tez. Chociaz ja ostatnio tez juz mam dosć wałkowania tematów budowlanych... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam kalorie niestraszne,

a aka musi jeść za dwóch

 

a u mnie to już ściany fundamentowe stoją, budowlańcy mówią że chałupa jest wielka a my jesteśmy mocno zaniepokojeni że musieli się pomylić w mierzeniu - no bo przecież to wszystko się takie malutkie wydaje :lol: Jak np patrzymy na łazienkę czy kuchnię to wydaje się niemożliwe że tu się może zmieścić wanna czy meble

a salon - no nie, to nie może być te 40 metrów, na pewno się pomylili i wybudowali za małe te pomieszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK,

u mnie na rysunkach wszystko było takie duże , kto nie przyjdzie popatrzec mówi , że tyle przestrzeni a my sobie stajemy i patrzymy i mówimy - cholerka jakoś wydawało nam się, że powinno być tu więcej miejsca, np. kuchnia ma mieć 15m2 i póki jej nie zmierzyłem to nijak nie mogłem uwierzyć że jest wieksza od mojeje obecnej co ma 10m2 - ale gotowac nie lubię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas kuchnia niestety 10 m2 nad czym boleję bo wszyscy lubimy dobrze jeść i gotować :D

ale za to otwarta na jadalnię więc będzie więcej tej przestrzeni

 

Już czuję ten zapach świeżutkich bułeczek drożdżowych albo placka ze śliwkami, w sobotę rano, do aromatycznej kawy na tarasie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatka,

od rana same słodkości Ci w głowie,

a nie marzysz o sobotnim długim wylegiwaniu się?

ja też mam huchnię otwartą na jadalnię i potem salon ihol - jakies 100m2 na planie a jak jestem w srodku to nie czuje tej przestrzeni.

najbardziej czuje przestrzeńw garażu - nie wiem czemu ale tam jak wejdę to widzę te 37m2 - moze dlatego, że jest wyższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...