Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

jak pamiętam to ceny były zróznicowane w zależnosci od lokalizacji budowy - generalnie istniał nieformalny podział Wrocka i okolic przez betoniarnie.

sam pamietam jakie miałem przeboje z przedstawicielem betoniarni znajdujacej się ok. 1km od mojej budowy gdy do fundamentów przyjechała konkurencja, w której szefem był mój kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziję, że ktoś tu zajrzy, bo potrzebuję aktualnych informacji gdzie i za ile kupujecie beton. Oczywiście mogę obdzwonić betoniarnie, jednak mam nadzieje, że ktoś może jest na bierząco i oszczędzi mi trzydziestu rozmów, maili itd :)

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Beton z CEMEX'u z Kątów Wrocławskich, z dostawą w okolicach Wrocławia:

 

Na chudziak beton B15 - 170zł/m3 netto

Beton B20 - 185zł/m3 netto

Beton B25 - 190zł/m3 netto

 

Nr do kierownika sprzedaży: 691 695 923 - Kamil

Powołaj się na mnie, powinieneś dostać rabat :-)

 

Pozdrawiam

Łukasz

Termolit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że pracujesz w jęz. angielskim i stąd nie pamiętasz, że na tarasie to możesz powiesić HUŚTAWKĘ:rotfl:

Zap... po polsku. Takie mam braki w spaniu, że nie jestem w stanie usatysfakcjonować upierdliwych kolegów z forum :p A może zamiast powiesić Huśtawkę, powieszę pana Czepialskiego? :rolleyes: I jeszcze przypiekę go na wolnym ogniu, jak to pan Sienkiewicz pięknie opisywał w swojej książce. :rolleyes:

 

Pewnie gdyby nie wspaniała córeczka tego czasu by starczyło, ale jak się zaplanowało dom na 2 dzieci, to trzeba było plan zrealizować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kojarze, to śpisz z małżonką na wąskim łóżku, więc i tak dobrze, ze tylko 2 dzieci macie

Nie wiem co kojarzysz i skąd :confused: Łóżko 160cm. W poprzednim 110 bodajże. A dzieci dokładnie tyle ile chcieliśmy :p Wtedy kiedy chcieliśmy :cool: A nawet takiej płci jak chcieliśmy :D Gdyby dodać do tego inne kwestie - ojciec dyrektor zaproponowałby nam rolę ambasadorów dla programu naturalnego planowania rodziny :lol2:

Dzisiaj żona znowu coś bąkała, że może jeszcze jedno... Szkoda, że 20 lat temu tego nie proponowała :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dobrze kojarzyłem, ze śpicie/spaliscie na wąskim łózku:wave:.

Skąd:confused: - jakbyś się cofnął ze 150stron dyskusji na tej grupie to byś znalazł swój wpis o tym szerokim łożu małżeńskim:yes::yes::D

160 to wąskie? :o 110 zapewniało już wygodne spanie. Pamiętam za czasów pierwszej ciąży (tak już pod koniec) zdarzało nam się wspólnie zdrzemnąć na złożonej sofie. Ile to może być - 60-70 cm? I jak się przewracałem z boku na bok, to nie spadałem na podłogę :cool:

 

Ale może dość tych łóżkowych analiz :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poczytałem jak to liczniki inteligentne zawyżają wskazania jeżeli ma się energooszczędne (LED) żarówki. Chyba będę musiał sprawdzić swój licznik, bo faktycznie po wymianie żarówek wzrosło mi zużycie, zamiast spaść. Możliwe, że coś innego było powodem, ale szykuję się do sprawdzenia. Na razie przypadkowo moja firma sprzedawała po 20zł liczniki po jakimś projekcie. Innego typu niż mój. Też elektroniczne, ale za 20 zł mogę sobie zrobić test. Jak się pomiary rozjadą - reklamuję. Jak nie - szukam licznika starego typu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam wszystkich :)

Frankai, Wojgoc, nie spodziewałam się, że jeszcze tu Was spotkam :) Miło Was przeczytać :)

Wpadłam w wolnej chwili, jak uruchomiłam nowy laptop (poprzedni uniemożliwiał mi normalne pisanie na forum, więc się zniechęciłam). Przeglądałam też ekipy w poszukiwaniu namiaru na mojego dekarza (bo chyba robił też u Natalii Stańko). Przy którejś z wichur ruszyła się nam dachówka i znalezienie kogoś, kto to poprawi graniczy z cudem.

Nowego domu nie buduję, w tym wybudowanym żyje mi się bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea,

co u Ciebie słychać???

W skrócie - w zasadzie bez większych zmian, wciąż w tzw. niedoczasie. Obiecałam sobie, że ten rok poświęcimy na zakończenie wszystkich spraw niezakończonych z budowy, ale nie wiem, czy się uda. Trochę tego jest, a niektóre miejsca, to już się na remont nadają. Zaraz w sierpniu będzie 5 lat, jak się przeprowadziliśmy.

A Ty jesteś już u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...