Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...

Droga Wymarła Grupo - to ja namówiłem Ellaj na wrzucenie tej prośby. Wiem że są osoby, które od czasu do czasu się dzielą z potrzebującymi, więc mam nadzieję, że ktoś jeszcze pomógł rodzicom Ellaj. Kiedyś nasza grupa była bardzo prężna i mam nadzieję, że zostało to choćby w takiej postaci, by pomóc grupowiczom.

 

Aczkolwiek zalogowałem się w innym celu - jak się czuliście w tym zamknięciu? Czy zauważyliście, że mieliście jednak lepiej niż osoby mieszkające w kamienicy czy bloku? Można było wyjść na ogródek, zrobić przysłowiowego grilla (choć niestety bez znajomych), poskakać, pobiegać (ponoć byli i tacy, co przebiegli maraton na działce długości 40 m :D )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai, dziekuje bardzo za tego posta.

 

A tym, ktorzy wplacili za pomoc.

 

Pamietam, jak sama kiedys wsparlam osobe z Forum Muratora, ale nie z naszej grupy, ktora stracila caly, nowiutenki i ledwo wykonczony dom.

 

Uczucie jest straszne stac i patrzec, jak pali sie dom i w sumie nic wiecej nie moc zrobic. Moi rodzice byli w takim szoku, ze tato (82 lata) chcial wejsc do domu i ratowac cokolwiek. Z bratem zaczelismy gasic dach zanim straz przyjechala. Tato ma weze strazackie i mamy wybudowany hydrant na podworku. Staz przyjechala po okolo 20 minutach, bardzo szybko, ale musieli powylaczac prad, gaz, sprawdzic czy wszyscy sa bezpieczni, rozlozyc sprzet. W tym czasie, my gasilismy. W przeciwnym wypadku, spalilo by sie znacznie wiecej, bo juz zaczal sie palic styropian, ktorym jest ocieplony dom. Pozniej to juz poszlo by szybko...

Iskra z komina wpadla pod dachowke i zaczely palic sie wiezby.

Kilka lat temu huragan zerwal rodzicom dach i musieli robic nowy i teraz znowu. Miejmy nadzieje, ze to juz ostatni raz cos sie dzieje z tym dachem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Szukam super dokladnego kafelkarza, gdyby ktos mial.

 

Moge polecic dekarzy, ktorzy w tydzien odbudowali rodzicom dach. Najlepsza ekipa, jaka widzielismy. Perfekcjonisci w kazdym calu. Drodzy i maja bardzo odlegle terminy, ale sasiad odstapil swoje miejsce, zeby nam pomoc. Super zorganizowana praca grupy dziesiecioosobowej. Material tez zalatwiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam super dokladnego kafelkarza, gdyby ktos mial.

Tak jak polecałem w "Moich ekipach" - Robert 602 304 115 i Marek (602) 121 093. Nie wiem czy ciągle razem to już 10 lat temu jak u mnie robili. Robert był osobą kontaktową, choć większość płytek kładł chyba Marek. Jak pytałem kiedyś, to z pracą we Wrocławiu nie mieli problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak polecałem w "Moich ekipach" - Robert 602 304 115 i Marek (602) 121 093. Nie wiem czy ciągle razem to już 10 lat temu jak u mnie robili. Robert był osobą kontaktową, choć większość płytek kładł chyba Marek. Jak pytałem kiedyś, to z pracą we Wrocławiu nie mieli problemów.

 

 

Dzieki, Frankai :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...

Częstotliwość zamieszczania nowych postów powala :)

Niemniej spróbuję - chciałbym zamontować markizę tarasową. Z tym że temat dość ciężki bo musiałyby być chyba dwie, zachodzące na siebie. Ponieważ nie jestem także w stanie samemu określić sposobu mocowania (elementy drewniane) chętnie zaprosiłbym jakąś ogarniętą firmę. Dlatego zapytuję, czy ktoś zlecał i może polecić kogoś? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 5 months później...
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie we Wrocławiu mógłbym kupić w rozsądnej cenie profile aluminiowe do paneli FV 40x40. jest fajna firma w Jeleniej Górze ale to trochę za daleko tam się tarabanić. Szukam czegoś we Wrocławiu lub najbliższych okolicach i to jest w ogóle porażka. Same firmy instalatorskie albo ceny z kosmosu 2 x drożej niż w Jeleniej Górze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie we Wrocławiu mógłbym kupić w rozsądnej cenie profile aluminiowe do paneli FV 40x40. jest fajna firma w Jeleniej Górze ale to trochę za daleko tam się tarabanić. Szukam czegoś we Wrocławiu lub najbliższych okolicach i to jest w ogóle porażka. Same firmy instalatorskie albo ceny z kosmosu 2 x drożej niż w Jeleniej Górze.

 

Grupa AMP w Siechnicach, my tam kupowalismy rok temu, ceny jak na Wro norm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...