Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

To zdecydowanie nie są synonimy, ale jak ktoś tyle gada/pisze to czy ma on faktycznie coś mądrego do powiedzenia? :wink: Może niech ocenią to przyszłe pokolenia badające ślady budownictwa w Internecie na przełomie 2 i 3 tysiąclecia n.e.

Co się tyczy mojej nieskromnej osoby, to kiedyś bardziej się udzialałem, ale miałem wolny umysł lekko tylko obciążony pracą, a obecnie żona i dziecko widzą mnie w weekend i jak się obudzą w środku nocy. Jedyne na co mnie stać obecnie w kwestii Forum, to zrobić sobie w pracy przerwę na Internet (każdy ma swoje nałogi) i wpaść do Klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

On 2002-07-15 15:27, Frankai wrote:

To zdecydowanie nie są synonimy, ale jak ktoś tyle gada/pisze to czy ma on faktycznie coś mądrego do powiedzenia? :wink: Może niech ocenią to przyszłe pokolenia badające ślady budownictwa w Internecie na przełomie 2 i 3 tysiąclecia n.e.

Frankai, co z Tobą chłopie?! Jakiś strasznie zgorzkniały się ostatnio zrobiłeś. A niech sobie każdy pisze co chce, inni ocenią czy to pożyteczne pisanie. I rzeczywiście mało się ostatnio udzielasz w wątkach "technicznych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryniu - widzę, że mnie jeszcze nie poznałeś. Nie jestem zgorzkniały, tylko z natury szybko się spoufalam i żartuję i z innych i z siebie. Rzadko piszę o konkretach, bo po pierwsze na Forum obecnie jest dużo osób lepiej obeznanych niż ja z tematami, a po drugi i najważniejsze - brak czasu. Ja wyjeżdżam z domu nie później niż 7:30 i wracam nie wcześniej niż 22:00. Jakbyś zadawał pytanie i chciał znać moje zdanie, to pamiętaj wywołać mnie z nicka (Kodi już tak robil) lub emalią (Agnicha to ćwiczyła). Kiedyś udzielałem się bardziej w konkretnych wątkach, bo ruch na Forum był mniejszy i moje zdanie mogło coś pomóc. W Klubie zaś luźną dyskusją włączam sobie "luz" podczas pracy - wszak zawsze to miło pogawędzić z przyjaciółmi. :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że teraz to klub zrobił się Frankaiowsko - Ryniowy z domieszką pewnego ziela :wink:

Yemiołka co tam strop (notabene zaszalowany i zazbrojony czeka na zalanie)sąsiad nam się wreszcie zgodził na puszczenie przez swoją posesję kanalizy !!!!!!!!!!!!!!!!!!Co prawda rozmowy trwały prawie rok ale warto było :grin:

Co Ty z tymi ścianami; naprawde masz krzywe ?

Słuchajcie mam mały news dla Was, dwa miesiące temu otwarta została nowa Hurtownia i ceny na niektóre materiały mają nieziemskie, np. P 44 P+W ponizej 5 zł, jak to usłyszałem to myslałem że ich zastrzelę :evil: Co tam jeszcze o cement mają w cenie 260 - 270 zł za tonę (wszędzie indziej jest po 300) itd.

Nazywają się Builder II i mieszczą się przy Ziembickiej 32 (boczna A Krajowej) tel. 3679561

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai ????? moze coś więcej ? To jakaś lewa firma ?

 

No Yemiołka nie naburmuszaj się, no ale w końcu jemioła to nie kwiatek :smile:

A propos ścian opowiem Wan w skrócie małe zdarzenie z placu boju, o przepraszam budowy :smile:Jak im

to powiedziałem to bardzo się obruszyli i zaraz następnego dnia przyjechali pokazać że to oni mają rację. Rzeczywiście na ICH miarce wychodziło że belki są OK i zaczeli majstrowi sugerować, że może ściany w szczycie mu się rozjechały (20 cm !)Majster zrobił minę jakby go ktoś kopnął w d... i wyrwał im miarkę, ogląda ją i ogląda i pyta się A TO CO ? okazało się że miarka nie zaczyna się od razu od zera :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - przez "sieje zamęt" rozumiałem, że na rynku poprzez swoje niskie ceny. Jak chcesz coś więcej, to musisz wejść do grupy z Górnego Śląska i odpytać tamtych ludzi. Jeżeli oddział wrocławski ma podobną politykę, to takie zapytowanie coś Ci da.

Z miarką to niezły numer. Pamiętaj, że ciężko Ci będzie trafić na prawdziwego fachowca w hurtowni. Ja się o tym przekonałem, jak najpierw w swojej hurtowni ("Intar" dawniej "Vitar") uświadamiałem gości co to jest U-kształtka czy polistyren ekstrudowany, a potem z "Domku" przyjechał do mnie "Doradca inwestora" (czy jakiś równie szumny tytuł był podany na wizytówce) i musiałem go uświadamiać odnośnie wełny hydrofobizowanej i szczelin w murze trójwarstwowym. To oczywiście tylko przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Alanta - ale mi dowaliłaś. Nie mam szans na żadne poważne stanowisko ani w Polsce, ani w kraju angielskojęzycznym. Pewne małe szane daję sobie jeszcze w Niemczech, Austrii, Rosji i Hiszpanii. Bardzo duże w Chinach. Jak mówiłem po chińsku to żółtki udawały, że mnie nie rozumieją :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...